کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

داکت

289 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 17 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ضرورت انتخاب جنس مناسب داکت در چیست ؟

انتخاب جنس مناسب در خرید و انتخاب Duct ها یکی از مهم ترین مقوله هایی است که صاحبان پروژه های عظیم که اقدام به خرید عمده آن می کنند، باید به آن توجه کافی را داشته باشند. بسیاری از انواع Duct های تولید شده با گذشت زمان دارای استحام و اتعطاف سابق نخواهند بود و ممکن است به دلیل فشارهای وزنی و یا دمایی وارده مقاومت خود را از دست بدهند و در نتیجه شکسته و یا خرد شوند. برای انتخاب Duct در مرحله اول لازم است که شرایط اقلیمی و آب و هوایی محل تاسیسات را به خوبی مورد بررسی قرار دهید، قطعا اب و هوا یکی از مهم ترین فاکتورها در تخمین طول عمر Duct های به کار برده به شمار می آید.جهت خرید محصولات روشنایی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کالای روشنایی معتبر انواع لوازم روشنایی مانند: ریسه شلنگی ، پروژکتور ال ای دی ، چراغ دیواری حیاط ، مهتابی دیواری ، چراغ سقفی روکار و ... را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید.  

ضرورت انتخاب جنس مناسب داکت در چیست ؟

معرفی کاربرد داکت در تاسیسات برق

Duct به کار رفته در تاسیسات برق عبارت است از نوعی کانال پلاستیکی دارای در که از آن برای نگهداری و هدایت کابل و سیم پیچی های مختلف برقی استفاده می شود. قیمت Duct مورد استفاده در تاسیسات برقی ممکن است به دلیل حساسیت بالای این حوزه و لزوم تهیه ان از مواد مخصوص تر، گاهی بالاتر از سایر انواع آن باشد. Duct به کار رفته در تاسیسات برق می تواند مسیری شسته رفته برای هدایت انواع سیم کشی ها در محیط های داری سقف را ایجاد نماید. Duct سفید به کار رفته در تاسیسات برقی باید دارای خاصیت واتر پروف باشد تا در محیط هایی که دارای رطوبت بالایی هستند از سیم کشی برق حفاظت نماید. ایده تخصصی تر برای محیط های مرطوب استفاده از انواع مدل های لوله خرطومی به عنوان نوعی Duct ساده است و بهتر است در مواردی چنینی از مشاور کمک بگیرید.

آشنایی با انواع داکت به کار رفته در سامان دهی تاسیسات برقی

در ادامه لیستی آماده کرده ایم که تعدادی از پرکاربردترین انواع Duct به کار رفته در سامان دهی تاسیسات برقی را در اختیار شما قرار می دهد، پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید

  • داکت نیم گرد زمینی

این نوع از داکت ها دارای شکل نیم دایره ای هستند و به صورت کامل بر روی زمین مماس می شوند که می توان از آن به عنوان کانالی براب عبور انواع سیم استفاده نمود. این نوع Duct جزئی از تجهیزات پسیو شبکه به شمار می آید.

  • داکت کف خواب

Duct کف خواب به انواع Duct قرنیزی، ساده، طوسی و Ductتراکینگ دار تقسیم بندی می شود و برای داشتن بیشترین تطابق با دکوراسیون محیط اطراف در انواع طرح دار ساده و رنگ های مختلف به بازار عرضه شده است. بیشترین کاربری این Duct نیز برای تاسیسات برقی می باشد.

قیمت داکت به چه مواردی بستگی دارد؟

برای بررسی این که قیمت Duct به چه مواردی بستگی دارد، بهتر است یک Duct ساده را در ابتدا در نظر داشته باشیم و نتیجه این بررسی را به قیمت داکت نیم گرد و نیز قیمت سایر انواع Duct نیز می توان گفت. قیمت Duct ساده تحت تاثیر عواملی مانند ابعاد، سایز د Duct و جنس آن می باشد. Duct های ساده و استاندارد در صورتی که بر طبق سایز طبقه بندی شوند، در سایز های 1 تا 9 دسته بندی می شوند. هر چه شماره یک Duct بالاتر می رود به دلیل افزایش مواد به کار رفته در تولید آن، قیمت نیز افزایش خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که اگر میزان سیم پیچی تاسیسات شما زیاد نیست و نیاز به یک سیم کشی مختصر دارید معمولا Duct ساده شماره ی 3 برای شما کفایت خواهد کرد.جهت خرید محصولات روشنایی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کالای روشنایی معتبر انواع لوازم روشنایی مانند: لامپهای ال ای دی ، پروژکتور ال ای دی ، چراغ دیواری حیاط ، مهتابی دیواری ، چراغ حیاطی و ... را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید.  

معرفی کاربرد داکت در تاسیسات برق

جمع بندی

داکت عبارت است از فضایی که به منظور برای قرار دادن و هدایت لوله های تاسیساتی با سایز های گوناگون، سیم های جریان برق و غیره طراحی و تولید می شود. سایز و ابعاد داکت ارتباط مستقیمی با میزان مواردی دارد که می خواهید از Duct برای طبقه بندی آن استفاده نمایید. ابعاد اصلی انواع Duct با استفاده از فاکتورهایی مانند تعداد طبقات ، تعداد موارد حجیم دسته بندی ، تعداد لوله های موجود در پلن تاسیساتی و غیره بستگی دارد. فضای مورد اختیار Duct برای طبقات گوناگون به شکلی متفاوت طراحی می شود برای نمونه Duct به کار رفته در طبقات ممکن است فاقد سقف باشد، Duct می تواند از طبقات پایینی تا انتهای فضای پشت بام به کار گرفته شود. در انتخاب Duct باید به جنس آن توجه بسیاری نمود و با انتخاب قیمت بهینه، بازدهی مالی لازم را فراهم نمود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب