کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

554 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 17 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های سراسری است که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند. پذیرش دانشجو دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور به منظور ارتقای سطح علمی و حرفه ای شاغلین بخش های مختلف اقتصادی و اداری صورت می گیرد. این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور در دو نیمسال مهر و بهمن از متقاضیان ثبت نام به عمل می آورد. موضوع بحث ما در این مقاله پذیرش دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقاطع مختلف است. با ما همراه باشید.اگر می خواهید انتخاب رشته کنید یا در دروس خود دچار مشکل شده اید می توانید از طریق وب سایت های مشاوره تحصيلي و آموزش آنلاین انواع مشاوره مانند: مشاوره تحصیلی کنکور ، انتخاب رشته ، تغیر رشته ، برنامه ریزی تحصیلی و... مشاوره تحصیلی آنلاین رایگان و غیر رایگان دریافت کنید همچنین با ورود به وب سایت آن ها می توانید از هزینه مشاوره تحصیلی باخبر شوید.

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

نکته ای که بهتر است در ابتدای مطلب گفته شود این است که شما از هر رشته ای فارغ التحصیل شده باشید و مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی شما هر چه باشد، می توانید در کلیه رشته های مورد علاقه خود در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید. اگر شما متقاضی ثبت نام در رشته های این دانشگاه در بخش بدون آزمون هستید، باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را از سایت سازمان سنجش دانلود کنید. بعد از مطالعه تمام شرایط و ضوابط ثبت نام، وارد منوی اصلی صفحه شده و گزینه «علمی کاربردی» را انتخاب کنید.
برای پرداخت هزینه ثبت نام باید کارت اعتباری را از طریق اینترنت خریداری کرده و شماره سریال کارت را از منوی اصلی صفحه سایت سنجش انتخاب کنید. بعد از انتخاب شماره سریال کارت اعتباری، اقدامات لازم جهت ثبت نام خود را انجام داده تا روند آن تکمیل شود. زمان دقیق ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی را می توانید با مراجعه به سایت سنجش جویا شوید.

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

چنانچه گفتیم دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلف دانشجو می پذیرد. هر ساله لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در دفترچه های این دانشگاه منتشر می شود. رشته های مختلف این دانشگاه در مقطع کاردانی بیش از 70 عنوان بوده و داوطلبان زیادی دارند. کسانی که تمایل دارند در این رشته ها تحصیل کنند، می توانند به راحتی در این دانشگاه ثبت نام نمایند. برخی از عناوین رشته های کاردانی علمی کاربردی عبارتند از: برنامه سازی کامپیوتری، معماری داخلی، نقاشی ایرانی، کاردانی حرفه ای تبلیغات، کاردانی حرفه ای امور فرهنگی، کاردانی حرفه ای تاکسیرانی، کاردانی حرفه ای فرآورده های بیولوژیک، کاردانی حرفه ای میهمانداری هواپیما، نوازندگی ساز ایرانی، کاردانی حرفه ای بازیگری، کاردانی فنی کنترل، کاردانی حرفه ای گریم، کاردانی حرفه ای تربیت مربی آموزش های شهروندی، کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی و کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کم شنوا و ناشنوا.اگر می خواهید انتخاب رشته کنید یا در دروس خود دچار مشکل شده اید می توانید از طریق وب سایت های مشاوره هدایت تحصیلی و تدریس آنلاین انواع مشاوره مانند: مشاوره تحصیلی کنکور ، انتخاب رشته ، تغیر رشته ، برنامه ریزی تحصیلی و... مشاوره تحصیلی رایگان و غیر رایگان دریافت کنید همچنین با ورود به وب سایت آن ها می توانید از هزینه مشاوره آنلاین درسی باخبر شوید.

لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته

لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته

رشته های بدون آزمون در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیز بسیار متنوع بوده و متقاضیان زیادی دارد. این رشته ها در زمینه های گوناگونی بوده به طوری که اکثر مشاغل جامعه را پوشش می دهد. تا به حال بیش از 50 رشته از رشته های موجود در دانشگاه های علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته تدریس می شود. جهت دریافت لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته می توانید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید. بعضی از این رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی عبارتند از: حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی، کارشناسی حرفه ای خبرنگاری ورزشی، کارشناسی حرفه ای انیمیشن، کارشناسی حرفه ای مدیریت اسناد و مدارک، کارشناسی حرفه ای علوم کتابداری و اطلاع رسانی، کارشناسی حرفه ای مدیریت امور نمایشگاهی، کارشناسی حرفه ای مجری گری، مهندسی فناوری صنایع لاستیک، مهندسی فناوری برق مترو، حسابداری بانکی و حسابداری مالی.

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ارشد

رشته های متنوع دانشگاه علمی کاربردی سبب شده است که بسیاری از متقاضیان برای ادامه تحصیل به دنبال اطلاعیه های این دانشگاه باشند. دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پذیرش دانشجو ندارد و این دانشگاه بر اساس نیاز، ثبت نام داوطلبان کارشناسی ارشد بدون کنکور را اعلام می کند. دانشگاه علمی کاربردی در سال 92 در چند رشته تحصیلی، فراخوان پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد داشته ولی از آن زمان تاکنون این امر تکرار نشده است. زیرا ریاست این دانشگاه اعتقاد دارد که تا تعهد اصلی دانشگاه علمی کاربردی که همان تربیت دانشجوی ماهر در مقطع کاردانی و کارشناسی است تحقق نیافته ثبت نام دانشجوی ارشد در این دانشگاه صورت نمی گیرد.

نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بعد از ثبت نام خود ، منتظر اعلام نتایج می مانند. نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مهر ماه معمولا در اوایل آبان ماه و نتایج بهمن ماه در نیمه دوم اسفند اعلام می شود. جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بعد از انتخاب گزینه «جامع علمی کاربردی» از منوی سمت راست بخش «اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی» را انتخاب کنید.
 

نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


جمع بندی
دانشگاه علمی کاربردی از جمله دانشگاه هایی است که در مقاطع مختلف بدون آزمون دانشجو می پذیرد. رشته های گوناگونی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی وجود دارند که کاربردی و پرطرفدار هستند. شما می توانید جهت ثبت نام در این رشته ها به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با مطالعه تمام ضوابط و شرایط و رشته های موجود، به این امر اقدام کنید. رشته هایی مانند نقاشی ایرانی، برنامه سازی کامپیوتری، معماری داخلی، کاردانی حرفه ای تاکسیرانی، کاردانی حرفه ای میهمانداری هواپیما در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون دانشجو می پذیرد. رشته های دیگری نظیر حسابداری بانکی، حسابداری مالی، مهندسی فناوری مخابرات مترو، کارشناسی حرفه ای مجری گری و کارشناسی حرفه ای مدیریت امور نمایشگاهی در مقطع کارشناسی ناپیوسته در این دانشگاه تدریس می شود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب