کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خشکشویی در منزل

188 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شستشوی لباس ها همواره موضوع مهمی برای کسانی بوده است که به تمیزی و آراستگی خود اهمیت می دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد تلاش می کنند تا راهکارهای مختلف از بین بردن انواع لکه را بیاموزند و با استفاده از ترفندهای خاص مانند یک خشکشویی حرفه ای عمل کنند. در واقع، باید بدانید که اگر شما با روش های اصولی شستشو آشنایی داشته باشید، می توانید خشکشویی در منزل داشته باشید و دیگر نیازی نیست برای شستشوی لباس های خود به خشکشویی ها مراجعه کنید. ولی اگر زمان یا حوصله این کار را ندارید می توانید این کار را به خشکشویی آنلاین بسپارید و با خیال راحت با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین از لباس های خود محافظت کنید.

خشکشویی در منزل

البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است، اگر لباس های شما لباس های خاص و ویژه ای هستند و یا تعداد لکه های لباس شما زیاد است و یا شما می خواهید اقلامی مانند پتو و یا پرده را بشویید، مراجعه به خشكشويي آنلاين بهترین کار است. زیرا این مراکز به طور تخصصی و بدون آسیب به بافت پارچه اقلام سفارشی شما را می شویند. در ادامه تلاش می کنیم تا شما را با روش هایی اصولی خشکشویی در منزل آشنا کنیم.

راهنمای خشکشویی در منزل

اگر می خواهید که خشکشویی در منزل داشته باشید، باید به برخی از امور توجه داشته باشید. اولین و اصولی ترین اموری که در خشکشویی مورد توجه قرار می گیرند موارد زیر هستند:

 • حتما لباس های رنگی را از لباس های سفید و مشکی جدا کنید.
 • به بافت پارچه توجه داشته باشید. به طور مثال پارچه پشمی را همراه با پارچه ابریشمی نشویید.
 • اگر از ماشین لباسشویی اتوماتیک استفاده می کنید، بهتر است با توجه به نوع پارچه، گزینه مورد نظر را برای شستشوی لباس انتخاب کنید.
 • اگر لکه ای بر روی لباس وجود دارد، با استفاده از روشهای متداول لکه را پاک کنید.
 • حتما در روند شستشوی لباس از مایع نرم کننده استفاده کنید. این مایع الکتریسیته ساکن لباس را کاهش می دهد و نقش زیادی در افزایش طول عمر لباس و حفظ کیفیت آن دارد.
 • از کیسه مخصوص لباس برای شستشو استفاده کنید.
 • این کیسه را زیاد پر نکنید، زیرا خطر چروکیدگی بیش از حد لباس وجود دارد.
 • لباسها را پس از شستشو در هوای آزاد پهن کنید.

ورق خشک کن

نکاتی که در اینجا ذکر کردیم از مهمترین موارد در روند خشکشویی در منزل به شمار می روند. بنابراین، اگر می خواهید در کار خشکشویی در منزل به صورت حرفه ای عمل کنید و بتوانید در پایان لباسهایی زیبا و پاکیزه داشته باشید، باید این رعایت این نکات را سرلوحه کار خود قرار دهید.

ورق خشک کن

یکی از مواردی که در هنگام خشکشویی در منزل باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از ورق خشک کن است. این ورق الکتریسیته ساکن لباس را کاهش می دهد؛ به همین دلیل تمامی کارشناسان برای نتیجه گرفتن از خشکشویی در منزل به استفاده از این ورقه تاکید می ورزند. بهتر است زمانی که می خواهید لباس های خود را بشویید یک عدد از این ورق ها را همراه با لباس ها درون ماشین لباسشویی قرار دهید. شما به زودی نتیجه اعجاز انگیز استفاده از این ورق ها را بروی لباس های خود خواهید دید!

در چه زمانی به خشکشویی مراجعه کنیم؟

فواید خشکشویی در منزل

شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که فواید خشکشویی در منزل کدامند و چرا باید به نکات مطرح شده در خشکشویی در منزل توجه کنید؟! اولین و مهمترین فایده این امر این است که به حفظ ساختار و بافت لباس کمک می کند و شما مدت طولانی تری می توانید از لباس های خود استفاده کنید. فواید دیگر خشکشویی در منزل به شرح زیر هستند:

 • با توجه به این موضوع که شما در هنگام شستشو، لباس ها را جدا می کنید، هر لباس باید با توجه به روش خاص خود شسته شود. به طور مثال شما لباس های حریر را باید متفاوت از لباس های پشمی بشویید. در نتیجه پس از پایان کار، لباس ها طراوت و زیبایی خود را حفظ می کنند.
 • توجه به اصول خشکشویی در منزل، خطر رنگ دادن لباس ها را به طور کلی از بین می برد.
 • در این روش شما از لوازم مورد نیاز ( مانند ورق خشک کن) استفاده می کنید و با کاهش الکتریسیته ساکن لباس کیفیت لباس و طول عمر آن را بالا می برید.
 • در این روش، لکه های لباس قبل از شستن از بین می روند و همین امر شستشو را به روندی ساده تر تبدیل می کند.

در چه زمانی به خشکشویی مراجعه کنیم؟

تا اینجا به فواید و مزایای خشکشویی در منزل اشاره کردیم، اما این امر بدین معنا نیست که شما نباید از خشکشویی استفاده کنید. اگر در شرایط زیر قرار دارید، بهترین روش برای شستشوی لباس مراجعه به خشکشویی است:

 • می خواهید لباسهای خاص خود را مانند کت و شلوار و یا لباس عروسی را بشویید.
 • می خواهید اقلام سنگین مانند پتو را بشویید ( شستشوی این اقلام با ماشین لباسشویی معمولی به آن آسیب وارد می کند)
 • تعداد لکه های بر روی لباس زیاد است و همین امر زیبایی لباس را تحت تاثیر قرار داده است.

راهنمای خشکشویی در منزل

جمع بندی

در این مقاله به موضوع پرطرفدار خشکشویی در منزل پرداختیم. همانطور که متوجه شده اید شما می توانید با رعایت برخی از اصول، کار شستشوی لباس ها را به کاری حرفه ای تبدیل کنید و از تمیزی و زیبایی لباس های خود لذت ببرید. در کنار این موارد، اگر خشکشویی لباس ها برای شما دشوار است و یا نمی توانید از پس کثیفی آن ها  بر بیاید، بهتر است با مراجعه به خشکشویی اینترنتی معتبر کار شستشو را به آنها بسپارید و در پایان لباس و یا اقلام خود را در نهایت پاکیزگی دریافت کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب