کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید و فروش ملک

227 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 21 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نکات کلیدی خرید و فروش انواع ملک

بهتر است از هر گونه اعتماد بیش از حد در زمان خرید و فروش ملک بپرهیزید؛ چراکه معامله به هوش و ذکاوت بالایی نیاز دارد. شما حتی به اطرافیان خود که افراد نزدیک به شما هستند هم در این نوع خرید و فروش نباید اعتماد نمایید. پس سعی کنید اولین اصل کلیدی یک خرید و فروش به‌جا را بشناسید و از هرگونه اعتماد بیش از حد خود را دور نگه دارید. متاسفانه برخی از افراد به عنوان دلال آن‌چنان با انواع دروغ طمع شما را بالا می‌برند که شاید شما بدون هیچ‌گونه تحقیق نسبت به خرید ملک راضی شوید که این کار صددرصد به ضرر شما است. اگر شما در مورد قیمت، مالکیت و بسیاری از موارد دیگر تحقیقات لازم را انجام ندهید، چه بسا بعدا ضرر بزرگی را متحمل شوید.
 شما برای خرید و فروش ملک سعی کنید تنها به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید؛ چرا که در غیر این صورت نمی‌توانید با اطمینان کامل به معامله بپردازید. برخی از ممنوعیت‌ها در دفاتر اسناد رسمی مشخص می‌شود و برخی از افراد قبل از اطمینان در مورد صحت و درستی اطلاعات فروشنده انواع مدارک و پرداخت پول را انجام می‌دهند، در صورتی که این کار اشتباه است و شما باید تمام مدارک را مورد بررسی قرار دهید،تا بتوانید هر چه سریعتر ملک مورد نظر را خریداری و از آن استفاده کنید. پس تا قبل از استعلام سعی کنید هیچ گونه پولی را دریافت نکنید.

قیمت بالا برای خرید متراژ کاذب

نکات کلیدی خرید و فروش انواع ملک

متاسفانه برخی از کلاهبرداران با ارائه متراژ‌های ساختگی املاک پیش فروش در حق خریداران ظلم می‌کنند. این روش کلاهبرداری تا به حال دامن بسیاری از افراد قربانی را گرفته است. سعی کنید در خرید و فروش ملک با توجه به متراژ‌های کاذب که قیمت بالایی دارند، با اطلاعات کامل و آگاهی به هیچ وجه فریب این افراد را نخورید و هرچه سریعتر خرید و فروش خود را به صورت اصولی انجام دهید؛ چرا که برخی از مشاورین املاک خریدار را با دلایل واهی به ثبت قرارداد قبل از سند محضری ترغیب می‌کنند؛ چراکه در سند محضری متراژ ساختمان کمتر از انعقاد قرارداد مشخص می‌شود و چنین خریدار از همه جا بی اطلاع قیمت اضافه و بالاتری را به مشاورین املاک پرداخت می‌کند، بدین ترتیب با توجه به متراژ کاذب خریدار قیمت بیشتری را پرداخت می‌کند.

اگر در قلعه حسن خان سکونت دارید و قصد اسباب کشی یا جایجایی را دارید می‌توانید از خدمات باربری در شهر قدس زاگرس بار استفاده کنید.

اهمیت مشاوره حقوقی ملک

مشاوره حقوقی از جمله مشاوره‌های مهمی است که شما بتوانید با خیالی آسوده به انجام معامله بپردازید. شما معقولانه است در هنگام خرید و فروش ملک و خصوصا قبل از انجام معاملات از تجربه وتخصص مشاورین در این زمینه استفاده کنید. وکلای حرفه‌ای و متخصص و حتی مشاورین کاربلد املاک می‌توانند به بهترین شکل ممکن خرید و فروش سودمندی را در یک معامله قابل قبول برای شما به نمایش بگذارند. نکته کلیدی این است که، شما باید در هنگام مراجعه به یک مشاور حقوقی به سابقه و تجربه مشاور توجه کنید. بدین شکل می‌توانید یک معامله قانونی را به ثبت برسانید. امروزه انواع مشاوره حقوقی را به صورت آنلاین نیز می‌توان در نظر گرفت. این‌چنین دیگر لازم نیست تا شما زمان و هزینه به خصوصی را برای پیدا کردن مشاور حقوقی در نظر بگیرید.

شناسایی فروشنده

اهمیت مشاوره حقوقی ملک

از جمله نکات مهمی که شما برای خرید و فروش ملک باید به آن توجه ویژه داشته باشید، شناسایی فروشنده به صورت کامل است؛ چرا که اگر به مدارک شناسایی فروشنده توجه نکنید، ممکن است بعدها بعد از معامله با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنید.  در مورد خرید و فروش املاک وراثی شما باید از فروشنده گواهی انحصار وراثت را طلب کنید، تا بدون مشکل قادر باشید ملک مورد نظر را خریداری نمایید. اینگونه است که معامله شما بدون هیچ گونه مشکلی انجام می‌پذیرد.
 
سخن پایانی
خرید و فروش ملک امروزه یکی از رایج ترین خرید و فروش‌ها به شمار می‌آیدکه شما با توجه به تبحر، تجربه و تخصص مشاوره حقوقی می‌توانید بدون مشکل و دردسر به عقد قرارداد بپردازید. همچنین باید آگاهی بالایی در زمینه این نوع خرید و فروش پربازده و سودمند داشته باشید تا قربانی فریب و حیله افراد کلاهبردار نشوید و توجه به نکات کلیدی خاصی در این زمینه را از یاد نبرید که ما نیز در این مقاله به آن اشاره کردیم تا شما قادر باشید، به نحو احسن از خدمات خرید و فروش بهره‌مند شوید و امروزه با توجه به گستردگی فضای تکنولوژی و اینترنت استفاده از انواع مشاوره حقوقی، مشاورین املاک با تجربه و کاربلد و همچنین نکات خاصی که می‌تواند به خرید و فروش شما کمک کند دیگر کار سختی نیست، توجه به این عوامل و موارد صددرصد شما را از هرگونه ضرر و زیان دور می‌کند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب