کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ویلا در ایزدشهر

474 بازدید
درج شده در روز شنبه, 01 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

این روزها بسیاری از افرادی که در شهرهای بزرگ مثل تهران، مشهد، شیراز و اصفهان زندگی می کنند،برای فاصله گرفتن از یکنواختی و روزمرگی نیاز دارند که، در روزهای تعطیل به شهرهایی سفر کنند که کمی از احساس خستگی و روزمرگی آن ها کاسته شود. از این رو طبیعی است که بیشتر افراد شهرهای شمالی ایران را برای آب و هوا عوض کردن انتخاب می کنند. از این رو شهرهای شمالی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ویلا باشد. چراکه هم از نظر آب و هوایی بسیار مناسب است و هم از نظر این که به دلیل شرایط اقلیمی در مجاورت جنگل ها و دریای خزر واقع شده است. از این رو اگر قصد خريد ويلا در شمال را دارید، حتما قبل از انتخاب آن شهر درباره فرهنگ، اقلیم، آب وهوا، دسترسی آن به شهرهای اصلی و مسیرهای آن اطلاعاتی کلی به دست آورید سپس اقدام به خرید ویلا در آن شهر بکنید، چراکه نداشتن اطلاعات کافی درباره شهری که هرگز در آن زندگی نکرده ایم، می تواند بعدها برایمان مشکل ایجاد کند. در این مقاله قصد داریم درباره خرید ویلا ایزدشهر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

خرید ویلا در ایزدشهر

خریدن ویلا، یک تیر با دو نشان

بسیاری از افراد خرید و فروش ویلا را به عنوان یک سرمایه گذاری قلمداد می کنند، ولی خریدن ویلا یک تیر با دو نشان است. چراکه اگر شما پولی مازاد دارید، می توانید با خرید ویلا ارزان در هر شهری، سرمایه خود را پس از چند سال چندین برابر کنید. اما خرید ویلا در یک شهر خوش آب و هوا می تواند سبب شود که شما تعطیلات آخر هفته خود را در ویلایی زیبا و خوش آب و هوا بگذرانید. چراکه بسیاری از افراد به علت مشغله های زیاد دوست دارند که آخر هفته خوبی را در کنار اعضای خانواده خود داشته باشند. اینک سوالی که به وجود می آید این است که کدام شهر را برای خرید ویلا انتخاب کنیم؟ برخی از افراد شهرهای شمالی را برای خریدن ویلا انتخاب می کنند، چراکه این شهرها از نظر آب و هوا و مجاور بودنشان با جنگل های سرسبز و دریا خزر می تواند گزینه مناسبی برای خرید ویلا ساحلی یا جنگلی محسوب شود.

چرا بهتر است برای خریدن ویلا، ایزدشهر را انتخاب کنیم؟

ایزد شهر یکی از شهرهای استان مازندران است که مابین دو شهر نور و محمودآباد واقع شده است. این شهر در فاصله 7 کیلومتر شرق شهر نور و در فاصله 8 کیلومتری شهر محمودآباد قرار گرفته است. به طور کلی ایزد شهر یکی از شهرهای شمالی خوش آب و هوا و جذاب است، که بسیاری از افرادی که در تهران زندگی می کنند، در این شهر ویلا خریداری کرده اند. این شهر به دلیل مجاورت با دریا و شهر نور و چمستان می تواند به گردشگران خود این امکان را بدهد که از دریا و جنگل ها نور و چمستان نیز استفاده کنند. بسیاری از افرادی که علاقه دارند در شهرهای شمالی ویلا بخرند، تنها به دلیل شرایط آب وهوایی خوب شمال اقدام به خرید ویلا در این منطقه می کنند. داشتن ویلا در ایزدشهر، برای کسانی که در تهران زندگی می کنند می تواند پیشنهاد خوبی باشد، چراکه مسافت این شهر تا تهران، به سبب فاصله کمی که این دو شهر با هم دارند، می تواند انتخاب خوبی برای خرید ویلا در شهرهای شمالی باشد.

 

نمایی از دریای خزر در ایزدشهر

بررسی شهر ایزدشهر از نظر تمامی عواملی که بر روی انتخاب و خرید مشتریان تاثیر گذار است

شاید برایتان جذاب باشد که شما اگر قصد خرید ویلا در ایزدشهر را دارید، باید به تمامی اطلاعات و منابع این شهر دسترسی پیدا کنید. چراکه شما به دلیل این که در شهری دیگر زندگی می کردید، طبیعی است که با فرهنگ، زبان، شرایط اقلیمی و آب وهوای آن شهر آشنایی نداشته باشید. از این رو ما در این بخش سعی داریم که تمامی عوامل تاثیر گذار بر روی انتخاب شما را به طور کامل توضیح دهیم.

شرایط اقلیمی ایزد شهر

به طور کلی اقلیم یک شهر متاثر از عوامل زیادی است. آب و هوا، وزش باد، جهت نور خورشید، میزان رطوبت نسبی و فاصله شهر از سطح آب های آزاد می تواند بر روی شرایط اقلیمی یک شهر تاثیر گذار باشد.
•    جهت وزش باد از ناحیه شرق
•    میزان رطوبت نسبی 87%
•    سرعت باد در این شهر معادل 1.94 متر بر ثانیه
•    جهت تابش نور خورشید از سمت جنوب شرقی
•    میزان بارندگی در این شهر از نیمه ها شهریور تا نیمه های فروردین به بیشترین مقدار رسیده است.
•    آب وهوای معتدل مرطوب

شرایط دسترسی به ایزد شهر

اگر قصد دارید از تهران به سمت ایزدشهر بروید از طریق دو جاده، خودتان را به ایزدشهر برسانید. اولین مسیر و کوتاه ترین مسیر جاده هراز است. دومین مسیر که کمی طولانی تر است، چاده چالوس است، که مسیر آن کمی طولانی تر است. به طور کلی ایزد شهر از سمت شرق به شهر محودآباد و از سمت غرب به نور و رستم رود منتهی می شود. این شهر از سمت شمال به دریا و از سمت جنوب به جنگل های چمستان منتهی می شود. از این رو اگر قصد دارید در این شهر ویلا بخرید، سریعا این کار را انجام دهید، چراکه دسترسی هایی این شهر از شمال به دریا و از جنوب به جنگل های چمستان منتهی می شود، پس این شهر می تواند انتخاب خوبی برای خرید ویلا باشد.

اماکن باستانی ایزدشهر

ایزد شهر نیز مانند تمامی شهرهای استان مازندران دارای اماکن باستانی دیدنی است که بیشتر گردشگران تمایل دارند، زمانی که به این شهر سفر می کنند، این فضاها را ببیند.
•    حمام های قدیمی میرزا آقا خانی
•    بنای امامزاده قاسم
•    پارک جنگلی ایزدشهر

شهرک های مهم ایزد شهر

آشنایی داشتن با شهرک های مهم این شهر سبب می شود که اگر قصد دارید در این شهرک ها ویلا خریداری کنید، با شناختن این شهرک ها زودتر ویلا مورد نظر خود را انتخاب کنید.
•    شهرک آرام شهر
•    شهرک آکام شهر
•    شهرک بهارنارنج
•    شهرک پزشکان
•    شهرک توسکا
•    شهرک زیبا شهر
•    شهرک امیر آباد
•    شهرک کاج محل

 

نمونه ویلا ساخته شده در شهرک پزشکان ایزدشهر

با توجه به شرایط جغرافیای ایزد شهر بهتر است در هنگام خرید ویلا به چه نکاتی توجه کنید؟

همانطور که می دانید جهت تابش نور در تمامی شهرهای ایران یکسان است، و نور از سمت جنوب شرقی طلوع می کند. از این رو بهترین جهت برای دریافت نور، جهت جنوبی است. از این رو اگر قصد دارید ویلا بخرید، ویلاهایی را انتخاب کنید که برای اتاق خواب های آن نور جنوب می تواند این فضا را روشن کند. در گام بعدی نور شمال برای فضاهایی مثل پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه ضروری است. از این رو بهتر است که این فضاها در جهت نور شمال قرار بگیرند.به دلیل این که باد غالب در این شهر از سمت شرق است، حتما به این نکته توجه کنید که، اگر دستشویی ویلا در جهت شرق بود و دارای پنجره بود آن ویلا را انتخاب نکنید چراکه باد، بوی بد را به داخل فضای خانه منتقل می کند. از این رو بهتر است سرویس های بهداشتی در جهت غرب ویلا قرار بگیرد. همانطور که می دانید شرایط جغرافیایی و دید ویلا روبه دریا و جنگل می تواند بر روی قیمت ویلا در ایزدشهر تاثیر بگذارد.
جمع بندی
این روزها خرید ویلا در شهرهای شمالی علاوه بر این که یک سرمایه گذاری خوب محسوب می شود. می تواند سبب شود که شما تعطیلات آخر هفته خودتان را در محیطی بگذرانید، که ان محیط فضایی زیبا  با دید ومنظر خوبی باشد. چراکه بسیاری از افراد ویلاهایی که دید به سمت دریا و جنگل دارد را، بیشتر از هر ویلای دیگری ترجیح می دهند. از این رو بهتر است که با در نظر گرفتن میزان بودجه و نیازهای خود در شهر ایزدشهر که نگین گردشگری استان مازندران است، نسبت به خرید یک ویلای مناسب اقدام کنید. همچنین وجود ویلاهای قدیمی این فرصت را برای تعمیرات و بازسازی ویلا قدیمی به وجود آورده است که سرمایه گذاری مناسبی است.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب