کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ویلا استخردار ارزان

40 بازدید
درج شده در روز شنبه, 13 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بسیاری از افراد به دنبال فضایی برای فراغت و تفریح هستند  تا بدین وسیله از شلوغی و ازدحام شهر ها دور شوند. خرید ویلا یکی از گزینه های به صرفه برای این کار است. زیرا با این کار هم سرمایه خود را به نوعی پس انداز کرده و هم در ایام تعطیل بدون نگرانی از کرونا می توانید به ویلای خود بروید و استراحت کنید. در ادامه این مطلب درباره خرید ویلا استخردار ارزان و مزایای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خرید ویلا استخردار ارزان

ویلاهای استخردار ممکن است در مقایسه با سایر ویلاهایی که به این امکان مجهز نیستند گران تر باشند اما با دیدن تبلیغات خرید ویلا استخر دار که در کنار آن واژه «ارزان» به کار رفته است واقعا ما را وسوسه می کند. برخی از مزایای خرید ویلا استخردار ارزان به شرح زیر است:
1.    زندگی کردن به سبکی متفاوت
سبک زندگی افراد ساکن در تهران با افرادی که در ویلاها زندگی می ‌کنند، زمین تا آسمان متفاوت است. جالب است بدانید زندگی در ویلاها از مدل ‌هایی است که در دنیای امروز برای اغلب آپارتمان ‌نشین ‌ها، تنها یک داستان قشنگ است. با خرید ویلا، می توانید در تعطیلات از شلوغی شهر های صنعتی فرار کنید و برای تفریح و استراحت به ویلای خود بروید.
2.    سرمایه گذاری
خرید زمین و به صورت کلی خرید ویلا استخردار ارزان خود نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. این موضوع به ویژه در نواحی شمالی ایران که قیمت زمین گران تر  است؛ سرمایه گذاری طولانی مدت به شمار می آید. خرید ویلا نیز مانند خرید هر چیز دیگری، علاوه بر لذت و خوشی، باید توجیه اقتصادی داشته باشد.
3.    بهداشتی بودن
بسیاری از ویلا هایی که برای استفاده عمومی اجاره داده می شوند، دارای مشکلات عدیده بهداشتی هستند. قطعاً در اختیار داشتن یک ویلای شخصی، خیال شما را از یک محل اقامت بهداشتی و پاکیزه راحت خواهد کرد. با توجه به شیوع ویروس کرونا در ماه های اخیر، بهداشتی بودن محل اقامت با خرید ویلا شخصی یکی از مزیت های مهم محسوب می شود.
4.    امکان اجاره دادن و کسب درآمد
 اگر قصد اقامت طولانی مدت در ویلای خود را ندارید، می توانید با هماهنگی با مشاورین املاک محلی، برای ماه هایی از سالف ویلای خود را اجاره دهید و از مزایای اقتصادی آن بهره¬مند شوید. همچنین اگر نگاه شما به خرید ویلا نگاه سرمایه گذاری برای دوران بازنشستگی است، می توانید به صورت قسطی ویلا را خریداری کرده و تا آن زمان ویلای خود را اجاره داده و از این طریق مبلغ قسط بانکی را تامین نمایید. سرمایه گذاری در زمینه ملک در ایران، یکی از بهترین هاست. خب چه ملکی بهتر از ویلای شمال که هم رشد قیمتی خوبی در گذشته داشته است و هم می‌ توان از آن کلی استفاده کرد و لذت برد. اکنون که به بررسی مزایای خرید ویلا پرداختیم، بهتر است با انواع ویلاها نیز آشنا شویم.

خرید ویلا استخردار ارزان

انواع ویلا

1.    ویلا ساحلی: یکی از زیباترین و معروف ترین نوع ویلا، ویلای ساحلی است. ویلاهای ساحلی در فاصله کمی تا دریا قرار گرفته و عموما دسترسی و دید مستقیم به ساحل دارند. نسیم خنک ساحلی از دریا به ویلای ساحلی می تابد و صدای آرامش بخش امواج، روح ساکنین ویلای ساحلی را نوازش می کند. نکته مهم در هنگام بررسی، انتخاب و خرید ویلای ساحلی، توجه به رعایت اصول مهندسی در ساخت و رعایت فاصله ایمن تا خط دریا است. برخی از ویلا های ساحلی به صورت غیر مجاز در محدوده خطر یا سواحل عمومی بنا شده اند که با دستور تخریب مقام قضایی روبرو می شوند.

2.    ویلا جنگلی: همان طور که از نام این ویلا بر می آید، ویلا جنگلی در فاصله کمی از جنگل و در مجاورت آن بنا شده است.

3.    ویلا کوهستانی: ویلاهای کوهستانی معمولا در فاصله بیشتری از جنگل های انبوه و دریا و ساحل واقع شده اند. مزیت ویلا های کوهستانی نسبت به ویلاهای جنگلی و ساحلی، رطوبت کمتر هوا است. این مسئله به خصوص برای افرادی که مایل اند هم از مزایای زندگی در ویلا و طبیعت استفاده کنند و هم با رطوبت زیاد میانه خوبی ندارند، گزینه مناسبی است

4.    ویلا شهرکی: ویلاهای شهرکی بیشتر در بافت شهری با خیابان کشی منظم و در فاصله بیشتری از محیط طبیعی واقع شده اند. از مزیت های ویلاهای شهرکی دسترسی آسان تر به مراکز خرید، مراکز درمانی و سایر خدمات شهری نسبت به ویلا های دیگر است. همچنین شرایط ویژه فروش برای ویلاهای شهرکی بیشتر از ویلا های جنگلی یا ساحلی وجود دارد. می توان با استفاده از وام یا به صورت پیش فروش نسبت به خرید این ویلا ها اقدام کرد.

5.    سایر دسته بندی ها: می توان انواع ویلا ها را بر اساس نوع سازه، فرم طراحی و ... نیز دسته بندی کرد که ویلاهای استخر دار ارزان نیز در این دسته قرار دارند. 

خرید و فروش ویلا استخردار ارزان

ویلاهای استخر دار برای مناطقی که به آب و دریا دسترسی ندارند، یک گزینه عالی برای ساکنین شهرها محسوب می شود. شما می توانید بعد از یک هفته طولانی کاری با آب تنی در استخر به همراه خانواده خود لذت ببرید. با خرید ویلا استخردار ارزان می توانید از مزایایی مانند بهداشتی بودن، اقتصادی بودن، سرمایه گذاری طولانی مدت، اوقات فراغت با خانواده و دوستا و .... بهره مند شوید. ویلاها انواع مختلفی مانند ساحلی، جنگلی، کوهستانی و شهرکی دارند که البته با خرید ویلااستخر دار ارزان می توانید از داشتن ویلا و یک استخر برای آب تنی و دورهمی بهره بگیرید. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب