کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید محصولات آمازون

255 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 31 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چون این امکان برای کاربران فراهم شده تا در بخش نظرات، نظرات کاربرانی که از آن فروشگاه و محصول مورد نظر شما را خریداری کرده اند، بخوانید و با آسودگی خاطر به خرید محصولات آمازون بپردازید. برای خرید محصولات آمازون در ایران به پرداخت ارزی احتیاج دارید که بدین منظور می بایست به یکی از راه های پرداخت اینترنتی مانند انواع کردیت کارت یا کیف پول پی پال دسترسی داشته باشید. برای اخذ ویزا کارت یا مستر کارت فیزیکی به افتتاح حساب ارزی احتیاج دارید. از راه های دیگر خرید از وبسایت Amazon  می توان به استفاده از گیفت کارت آمازون اشاره کرد.

خرید از آمازون بدون گمرک

خرید محصولات آمازون بدون گمرک یکی از مسائلی است که درحال حاضر اکثر مردم به دنبال آن هستند. با توجه به افزایش خرید اینترنتی در ایران و جهان، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی زیادی در سرتاسر دنیا ایجاد شد. شرکت های واسطه در واقع سایت هایی دارند که شما می توانید به وسیله آن کالای مورد نظرتان را انتخاب نمایید. این سایت ها با احتساب وزن، مقدار محصول و همچنین درصد خودشان قیمت نهایی شده کالا را به شما اعلام می کنند. البته این سایت ها در حالت معمولی خرید شما را به همراه پرداخت گمرک حساب می کنند. اما بعضی از آن ها نیز می توانند کالای مورد نظرتان را به روش های گوناگونی بدون پرداخت گمرک وارد کشور کنند. تا قبل از این بیشترین حق گمرک خرید لوازم لوکس را دربر می گرفت، ولی از سال 95 دولت جمهوری اسلامی در جهت حمایت از کالای ایرانی برای اجناس خُرد و جز نیز حق گمرکی معین نموده است.

خرید محصولات آمازون

محصولات شرکت آمازون

محصولات ارائه شده در سایت آمازون در دو گروه فیزیکی و دیجیتال قرار دارند. در حال حاضر با وجود انواع فروشگاه ها و سرویس های عرضه محصولات دیجیتال، همچنان خرید از امازون جهت اخذ انواع محصولات مانند کتاب های دیجیتال، آلبوم های موسیقی و انواع نرم افزار پرمخاطب است. از آنجا که این امازون یک ناشر، شرکت پخش موسیقی و شرکت ضبط فیلم نیز محسوب می شود، امکان دارد محصولاتی که در این سایت ارائه می شوند جز تولیدات همین شرکت باشند. همچنان می توانید برای خرید انواع محصولات دیجیتال به وب سایت آمازون مراجعه نمایید.

امازون در ابتدای کار سایت عرضه انواع کالا های فیزیکی بود. همچنان هم از جمله سایت های عالی برای خرید لباس یا خرید لپ تاپ لوازم دیجیتال می باشد. این سایت انواع گوناگون محصولات را با قیمت های متفاوت و حتی در بعضی موارد با قیمت کمتر از قیمت بازار ارائه می کند. بعد از خرید محصولات آمازون، این شرکت کالا را به وسیله پست برای مشتری ارسال می کند که البته در ایران به دلیل وجود تحریم این امر میسر نیست.

محصولات شرکت آمازون

خرید از آمازون توشه

خرید محصولات آمازون از طریق سایت توشه نیز امکانپذیر است که در این صورت هم مسافران بهره مند می شوند و می توانند از مسافرت خود درآمد کسب کنند و هم اکسانی که قصد خرید از خارج را دارند.، دیگر مجبور نیستند هزینه های هنگفتی به سرویس های خرید از خارج مثل سایت لک لک یا پست های بین المللی مانند DHL بپردازند.

طریقه کار توشه به این صورت است که اگرشما مسافرتی در پیش داشته باشید، به این سایت رجوع کرده و تاریخ و مقصد سفر خود را ثبت می کنید، از سوی دیگر افرادی هم که تقاضای خرید از خارج یا ارسال کالا یا هدیه به خارج یا بالعکس را دارند، به این سایت رجوع کرده و درخواست خود را ثبت می کنند و تمام. یعنی بقیه امور به وسیله سایت انجام می گردد و سفارشات مرتبط را به مسافران ارائه می کند تا هرکدام که تمایل دارند را انجام دهند و کارمزد مناسبی نیز دریافت نمایند.

در مورد تضمین و اعتماد نیز لازم به ذکر است که خرید با هزینه خود مسافر انجام می گردد و هزینه کالا و کارمزد او نزد سایت توشه باقی خواهد ماند تا هنگامی که کالا را تحویل دهد و کارمزد و هزینه اولیه خود را تحویل بگیرد، از این رو احتمال سرقت نیز وجود ندارد. از سوی دیگر از آنجا که مسافر خرید را شخصا انجام می دهد نگران وجود موارد غیر قانونی در کالا نخواهد بود.

جمع بندی

آمازون یکی از فروشگاه های معتبر و معروف است که خیلی زود اعتبار جهانی پیدا کرد. در حال حاضر سایت آمازون به یکی از سایت های پرفروش در سراسر دنیا تبدیل شده است. خرید محصولات آمازون به دلیل برخورداری از کیفیت و قیمت مناسب افزایش یافته است. شما می توانید برای خرید محصولات آمازون به سایت آمازون مراجعه کنید. محصولات آمازون در دوسته فیزیکی و دیجیتال قرار گرفته اند. شما می توانید با اطمینان به خرید محصولات آمازون بپردازید، چرا که امکان مشاهده نظرات کاربران درباره محصول مورد نظر شما وجود دارد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب