کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ماسک پزشکی

220 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 01 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فروشگاه های اینترنتی انواع لوازم ایمنی (آزمایشگاه و مراقبت فردی) را با سطح کیفی بالا و قیمت منصفانه ارائه می دهند. می توانید خرید ماسک پزشکی را به صورت اینترنتی انجام دهید زیرا امکان ارسال آن به اقصی نقاط کشور فراهم شده است. ساخت ماسک های پزشکی با کمک الیاف نابافته انجام می شود که به طور معمول بدون دوخت هستند. سطح کیفی ماسک های پزشکی بر حسب شرایط کاربرد آن می تواند متغیر باشد. با وجود آن که تمام این ماسک ها به نام ماسک جراحی یا پزشکی معرفی شده اند در اکثر کشورهای دنیا برای کارکردهای به خصوص مانند اتاق عمل، دندانپزشکی، معاینه و غیره فقط از طریق ماسک های پزشکی تایید شده که دارای برچسب مخصوص مربوطه هستند، قانونی است.

راهنمای خرید ماسک پزشکی

در حال حاضر خرید ماسک پزشکی امروزه توسط عموم مردم برای جلوگیری از شیوع بیماری های ویروسی استفاده می شود. به علاوه در اقصی نقاط جهان برای مقابله یا آلودگی هوا نیز کاربرد دارد. ماسک های سه لایه جراحی جلوی عبور قطرات بزاق را گرفته و مانع از انتشار آنها می شوند. یک ماسک پزشکی مرغوب بایستی از الیاف نابافته و بدون دوخت تولید شده باشد. ماسک های پزشکی به طور معمول از سه لایه تولید شده اند و به همین دلیل به آن ها ماسک سه لایه نیز اطلاق می گردد. رنگ این نوع ماسک ها به طور معمول سفید، صورتی، سبز یا آبی است. ماسک سه لایه پزشکی با کمک دو کش در دور گوش یا روی صورت حفظ می شود. لازم به ذکر است که در بعضی موارد ماسک دو زوج بند دارد که می توان بندهای آن ها را در پشت سر گره زد تا وضعیت ماسک روی صورت ثابت گردد. بیشتر افراد عادی از نوع کش دار ماسک به علت آسانی در کاربرد استفاده می کنند. در موارد زیر از ماسک پزشکی استفاده می شود:

  • پیشگیری از آلوده شدن محیط به وسیله فرد
  • آزمایشگاه ها
  • بیمارستان ها
  • کادر درمانی
  • اتاق های جراحی

راهنمای خرید ماسک پزشکی

قیمت ماسک طبی

ماسک طبی که به عنوان ماسک جراحی سه لایه یا ماسک صورت نیز معرفی شده از الیاف نبافته و بدون دوخت تولید شده و سطح کیفی آن ها به شرایط کاربردشان بستگی دارد و در رده ماسک های تنفسی بهداشتی گنجانده شده اند. بیشتر این ماسک ها به منظور کاربرد پرسنل کادر درمانی در بیمارستان‌ها یا درمانگاه ها در زمان عمل جراحی برای پیشگیری از انتقال بیماری های تنفسی استفاده می شوند. تقریبا از روزهای پایانی سال 98 و با شیوع بیماری ویروسی منحوس کرونا و اشاعه آن از راه تنفس، کاربرد این ماسک ها به وسیله عموم افراد نیز بسیار گسترش پیدا کرده است. این ماسک‌ ها به صورت گسترده در محیط های زیر به منظور پیشگیری از انتقال بیماری‌های تنفسی استفاده می شوند:

  • آزمایشگاه
  • دندان پزشکی ها
  • بیمارستان ها
  • مراکز درمانی
  • اتاق جراحی

ماسک طبی واقعی و مرغوب از سه لایه تشکیل شده است. این نوع ماسک از ماده ذوب شده میان پارچه غیر بافته تولید شده است. این ماده مثل صافی عمل می کند و از وارد شدن و خارج شدن میکروب و ویروس به ماسک پیشگیری می نماید. اکثر ماسک های طبی ظاهری به صورت چین دار هستند و از سه تکه تشکیل شده اند تا فرد قادر باشد ماسک را به گونه ای روی صورتش قرار دهد و باز نماید که همه ناحیه بینی و دهان او را پوشش دهد. سوای بر این گیره ای در قسمت بالا، رو به بینی این ماسک ها تعبیه شده است که بایستی آن را در ناحیه بینی خود محکم نمایید. از داروخانه های معتبر می توانید خرید ماسک پزشکی را انجام دهید.برای خرید ماسک می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید اینترنتی ماسک به راحتی انواع ماسک مانند : ماسک سه بعدی ، ماسک پارچه ای ، ماسک تنسی n95 ، ماسک ffp2 ، ماسک kn95  ، ماسک پزشکی ، ماسک فانتزی  و ... را تهیه فرمایید.

خرید ماسک طبی

چنان چه افرادی نیاز به انجام عمل جراحی داشته باشند بخشی از بدنشان باز می‌شود. بخش باز شده می‌تواند به آسانی آلودگی های تنفسی و ویروسی را پخش کند. اکثر باکتری ها از راه دهان و تنفس انتقال پیدا می کنند. چنان چه میکروب ها به ناحیه باز بدن بیمار وارد شوند امکان دارد عفونت ایجاد شود. حتی احتمال دارد پزشکان و کادر جراحی نیز به بیماری جدی و یا جزئی گرفتار شوند. در این حالت درصد آلودگی و احتمال بیماری فردی که جراحی روی آن انجام می شود، بیشتر است.

قیمت ماسک طبی

جمع بندی

همان گونه که می دانید از ماسک برای پیشگیری از انتقال انواع ویروس ها در مکان ها متفاوتی استفاده می شود. کارایی ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس هایی چون آنفولانزا، کرونا، سل، برونشیت، دیفتری، خروسک یا کروپ (croup) ، سرخک، تب مخملک، و سیاه سرفه است. از ماسک های طبی و ماسک های پزشکی به جزو پزشکان و پرستاران و در نهایت کادر درمانی تمام افرادی که با این دست بیماری ها دست و پنجه نرم می کنند، می توانند استفاده نمایند. برای آن که از بهداشتی بودن خرید ماسک پزشکی اطمینان خاطر داشته باشید می توانید آن ها را از داروخانه ها و سایر مکان های بهداشتی از جمله تجهیزات پزشکی تهیه فرمایید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب