کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ماسک پرستاری

227 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 31 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

باید بدانید که هنگام خرید ماسک پرستاری در بازار با عنوان ماسک سه لایه نیز شناخته می شوند. از این ماسک  کادر درمان و به خصوص پرستاران نیز استفاده می کنند. ماسک ‌های سه لایه با ضخامت‌ های مختلف و با امکانات گوناگون و در عین حال برای تنفس راحت تر هنگام انجام فعالیت کاری یا روزمره طراحی و تولید می ‌شوند. این ماسک‌ های سه لایه به منظور جلوگیری از راه یابی ذرات معلق موجود در هوا مانند میکروب ‌ها (ویروس‌ها و باکتری‌ها) به داخل دهان یا بینی استفاده می‌شوند. خرید ماسک پرستاری یا ماسک ‌های سه لایه اغلب برای افرادی که دستخوش مواجه با بزاق و یا ترشحات تنفسی دیگران هستند، کارآمد می باشند.

خرید ماسک پزشکی

به گونه ای محافظ که از راه یابی ذرات عفونی به داخل حلق و مجرای تنفسی پزشکان پیشگیری می کند، ماسک پزشکی گفته ی شود. خرید ماسک پرستاری و پزشکی برای همه کادر درمان لازم است. معمولا از ماسک پزشکی به هنگام معاینه بیمار و یا انجام عمل جراحی بهره گرفته می شود. البته در مواقعی که بیمار در محیط ایزوله قرار دارد، بهتر است ملاقات کنندگان نیز از ماسک استفاده کنند. در مجموع جراحان و پرسنل جراحی، وظیفه دارند از ماسک مخصوص در اتاق عمل استفاده کنند. خرید ماسک پرستاری و پزشکی از جمله ملزومات هر بیمارستانی می باشد. ماسک های پزشکی در دو رنگ سبز و سفید تولید می گردد، که نوع سبز رنگ آنها برای اتاق عمل و سفید رنگ برای مصارف عمومی می باشند.

خرید ماسک پزشکی

خرید ماسک تنفسی سه لایه

ماسک تنفسی سه لایه به عنوان یک محافظ در مقابل ذارت معلق عفونی در فضا مورد استفاده قرار می گیرد که توسط متخصصان سلامت به افراد گوناگون نظیر جراح ها در هنگام عمل جراحی و پرستار ها و پزشک ها پشنهاد می شود. ماسک‌ های تنفسی سه لایه یکی از اناوع ماسک ها برای پیشگیری از انواع ویروس ( آنفلوآنزا، کرونا و ویروس‌های سرماخوردگی) می باشد. ماسک‌ ها در موارد گوناگونی استفاده می شوند، از جمله هنگامی که همه پرسنل بیمارستانی و ملاقات کنندگان بیمار، برای جلوگیری از ابتلا به بیماری واگیردار، ماسک می ‌زنند. خرید ماسک پرستاری و ماسک سه لایه تنفسی برای پرسنل بیمارستان، پزشکان، جراحان، پرستاران و همه افرادی که به طور مستقیم با بیماران دارای بیماری عفونی در ارتباط هستند، لازم است. ماسک سه لایه تنفسی قدرت جلوگیری از عبور مقدار کم گرد و غبار برای کسانی که در مناطق درگیر گرد و غبار ساکن هستند، دارند.

افرادی که با تهیه مواد غذایی سر و کار دارند، به منظور رعایت بهداشت هنگام آماده سازی مواد غذایی و همچنین در امان ماندن از بخارات مواد غذایی بهتر است از این ماسک ها استفاده کنند. عبور از مکان ‌های دچار آلودگی محیطی مانند فاضلاب‌ها و غیره که امکان انتقال بیماری از راه تنفس به انسان وجود داشته باشد، استفاده از ماسک سه لایه تنفسی ضرورت دارد. پس از خرید ماسک پرستاری و سه لایه تنفسی باید بدانید که عمر مفید ماسک فقط به اندازه یک بار قرار گرفتن بر روی صورت است، به محض برداشتن از روی صورت باید دور انداخته شود. استفاده دوباره از این ماسک ها فقط به منجر به گسترش آلودگی خواهد شد.

خرید ماسک جراحی اصل

ماسک جراحی صورت (سه لایه) از طراحی بی نظیری برخوردار است که موجب قرار گرفتن بهتر ماسک روی صورت می‌ شود و همچنین برای محافظت از صورت بسیار مناسب می باشد. این ماسک به صورت پشت گره ای بوده و شامل 4 بند است که در پشت سر گره می ‌خورد. از آنجایی که ماسک های جراحی به شکل یکبار مصرف تولید می شوند، قیمت مناسبی دارند. این ماسک یکبار مصرف برای حافظت فرد در برابر محیط می باشد که بر روی بینی و دهان گذاشته می شود. فیس ماسک‌ ها عمدتا برای اهداف گوناگونی در دسترس هستند. برای مثال از ماسک‌ های سه لایه برای رعایت بهداشت در زمان پخت غذا استفاده می گردد که معمولاً با نام ماسک‌ های کاغذی نیز شناخته می شوند. ماسک ‌های کاغذی به علت سطح حفاظت پایین برای اهداف پزشکی مثل جلوگیری از بیماری‌های عفونی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

خرید ماسک جراحی اصل

جمع بندی

کسانی که در بیمارستان ها، کلینیک ها و غیره مشغول به کار هستند، به دلیل وجود ذرات بیماری زا در محیط باید از ماسک استفاده کنند. خرید ماسک پرستاری برای پرستاران  و همه کسانی که در این محیط ها کار می کنند، امری ضروری است. در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری های ویروسی و مسری استفاده از ماسک لازم است. خرید ماسک پرستاری که ماسک سه لایه نیز نامیده می شود، در حال حاضر افزایش یافته است، این نوع ماسک ها به خوبی می توانند از نفوذ ذرات بیماری زا جلوگیری کنند. علاوه بر ماسک پرستاری، ماسک جراحی، ماسک پزشکی و غیره نیز وجود دارد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب