کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ماسک دولتی

497 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 19 بهمن,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سبک زندگی انسان و اولویت ‌بندی نیازهای او همواره با توجه ‌به اتفاقاتی که روی می‌دهند دست خوش تغییرات می‌شوند. این روزها با توجه ‌به بحران کرونا و ضرورت انجام بسیاری از دستورالعمل‌ ها برای پیشگیری از این بیماری٬ ماسک بهداشتی تبدیل به یکی از نیازهای ضروری هر فرد شده است. با وجود اینکه شما می‌توانید ماسک ‌های مناسب را به وفور در داروخانه‌ ها مراکز بهداشتی پایگاه ‌های سیار سلامت و سایت ‌های فروشگاهی بیابید و بدون محدودیت تهیه کنید هنوز هم ممکن است به واسطه مشکلاتی مانند هزینه بالا برای برخی محدودیت ‌هایی وجود داشته باشد. دولت در پی برطرف کردن نسبی این مشکل اقدام به عرضه ماسک دولتی نموده است. در ادامه این متن بیشتر در خصوص این طرح و چگونگی خرید ماسک دولتی توضیح خواهیم داد.برای خرید ماسک می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید اینترنتی ماسک به راحتی انواع ماسک مانند : ماسک سه بعدی ، ماسک پارچه ای ، ماسک n 95 ، ماسک ffp2 ، ماسک kn95 و ... را تهیه فرمایید.

خرید ماسک دولتی

خرید ماسک دولتی با کد ملی

یکی از معتبرترین سایت ‌هایی که شما می‌توانید به واسطه آن ماسک دولتی تهیه کنید٬ سایت bamask.ir است. شما می‌توانید به سادگی به کمک موتور جست‌ و جوی خود وارد این سایت شوید. در این سایت لیستی کامل از انواع و اقسام ماسک ‌های بهداشتی وجود خواهد داشت. شما می‌توانید با توجه ‌به نیاز خود انواع ماسک ‌های فیلتردار ماسک‌های سه لایه ماسک ‌های جراحی ماسک‌ های کودک و غیره را در رنگ ‌های متفاوت به شکل بسته‌ های ۵۰ یا ۱۰ عددی تهیه کنید. این سایت به شما این امکان را می‌دهد تا بدون واسطه‌گری ماسک خود را تهیه کنید. 
در ابتدای کار که تولیدات ماسک به خوبی این روزها انجام نمی‌شد و مردم با کمبود ماسک مواجه بودند شما تنها می‌توانستید با ثبت کد ملی ماسک تهیه کنید و البته تهیه ماسک شما محدود بود. اما این روزها خوشبختانه خط تولید ماسک ‌ها گسترش‌یافته و شما می‌توانید بدون محدودیت از این سایت ماسک ‌هایی با قیمت ‌هایی بسیار پایین‌تر نسبت به بازار٬ خریداری کنید و حتی می‌توانید از پیک نیز استفاده کرده و ماسک ‌های خود را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید ماسک دولتی با کد ملی

سامانه ثبت نام ماسک دولتی با کد ملی

ماسک دولتی به طور کلی به مجموعه از ماسک‌های تولید داخل اطلاق می‌شود که به واسطه حذف واسطه‌گری ‌ها با قیمت ‌هایی بسیار مناسب به فروش می‌رسند. علاوه بر اینکه در محلات هر شهر به ‌وسیله ایستگاه‌ های سیار سلامت این مدل ماسک ‌ها به فروش می‌رسند افراد می‌توانند به شکل اینترنتی و به کمک دریافت درب منزل نیز اقدام به خرید ماسک دولتی کنند. یکی دیگر از سایت ‌هایی که در این‌ خصوص خدمات ارائه می‌دهد سایت (هست اینجا) با آدرس اینترنتی www.hastinja.ir است. 
این سایت بر پایه کمک ‌های دولت و خدمات همدلی مردم پایه گذاری شده است و در شهرهای بزرگ ایران مانند یزد مشهد اراک تهران و غیره و حتی شهرستان ‌ها خدمات ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به این سایت و ثبت کد ملی خود ماسک و سایر ملزومات بهداشتی مانند ضد عفونی کننده ها را با قیمت‌ هایی بسیار مناسب تر نسبت به همه جا تهیه کنید و سپس آن ها را درب منزل تحویل بگیرید. اگر قصد انجام کار خیر نیز دارید این سایت شرایطی فراهم می کند تا بتوانید ماسک و یا مبلغی به خواست خود اهدا کنید تا از آن برای کمک به اقشار ضعیف در روزهای کرونایی استفاده شود.
 

سامانه ثبت نام ماسک دولتی با کد ملی

ثبت نام ماسک دولتی

این روزها شما دیگر احتیاج به ثبت نام برای دریافت ماسک‌ های باکیفیت اما ارزان قیمت دولتی نخواهید داشت. شما می‌توانید با مراجعه به پایگاه‌ های بهداشت و یا ایستگاه‌ های سیار سلامت به این ماسک‌ ها دسترسی پیدا کنید. البته اگر می‌خواهید از قابلیت دریافت درب منزل بهره‌مند شوید شما می‌توانید به دو سایتی که پیش تر گفته شد مراجعه کنید و بعد با ثبت کد ملی و شماره تماس خود ٬ماسک تهیه کنید. 
حساسیت ‌هایی که برای عرضه ماسک دولتی وجود دارد این است که آن ها حتما مورد استفاده اشخاص قرار بگیرند نه اینکه با اهداف تجاری خریده شده و بعد با قیمت هایی بالاتر در بازار عرضه شوند. این طرح در جهت کنترل قیمت ماسک در بازار دسترسی بدون محدودیت افراد به ماسک٬ تسهیل شرایط برای اقشاری با معذوریت ‌های مالی راه اندازی شده است به همین منظور سخت گیری هایی در خصوص تعداد سفارشات اعمال می‌شود.

بهترین نوع ماسک

باید گفت که برای نیازهای روزمره افراد ماسک ‌های سه لایه بهترین انتخاب ها هستند و نیاز به استفاده از ماسک ‌های فیلتر دار نخواهد بود. توصیه می شود که از یک ماسک حداکثر ۸ ساعت استفاده شود و از همه مهمتر اینکه به هیچ عنوان ماسک‌ های استفاده شده به منظور استفاده مجدد نگهدار نشوند بلکه ترجیحاً بند های آن ‌ها بریده شود و با قرار دادن در یک کیسه پلاستیکی آن را به سطل زباله بیندازید. ماسک باید کاملا دهان و بینی و محدوده اطراف آن ها را بپوشاند و روی صورت شما محکم قرار بگیرد. می توانید با گره زدن کش ماسک این امکان را با توجه به فرم صورت خود فراهم کنید.برای خرید ماسک می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید اینترنتی ماسک به راحتی انواع ماسک مانند : ماسک چهار لایه ، ماسک پارچه ای ، ماسک پارچه ای سه بعدی ، ماسک ffp2 ، ماسک جراحی سه لایه  و ... را تهیه فرمایید.

ثبت نام ماسک دولتی

جمع بندی
بحران جهانی بیماری کرونا موجب شده است تا اولویت اصلی افراد تهیه ماسک باشد تا بتوانند به شکلی ایمن‌تر به سایر فعالیت ‌های خود ادامه بدهند. ماسک ‌های بهداشتی به وفور و در مراکز مختلف قابل تهیه و دسترسی هستند. به منظور آسان سازی دسترسی و تهیه ماسک ‌ها طرحی تحت عنوان خرید ماسک دولتی راه اندازی شده است که به افراد کمک می‌کند تا برای نیاز شخصی خود و خانواده ماسک ‌هایی با قیمت ‌هایی پایین‌تر از ثابت بازار خریداری کنند. سامانه ‌ها و سایت ‌هایی همچون (با ماسک) و (همین جاست) می‌توانند به افراد کمک کنند با ثبت کد ملی و شماره تماس خود ماسک ‌هایی ارزان قیمت و باکیفیت را درب خانه تحویل بگیرند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب