کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ماسک جراحی

396 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 19 بهمن,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بحران بیماری کرونا که در مدت کوتاهی تمام کره زمین را درگیر خود و تبعات مرگبارش کرده است، موجب شده تا مردم ماسک‌ها را به استایل خود و لوازم ضروری ای که همواره باید با خود به همراه داشته باشند، اضافه کنند. ماسک‌ها می‌توانند احتمال انتقال بیماری کرونا از فردی به فرد دیگر و از محیط به فرد را به شکل چشمگیر و قابل توجهی کاهش دهند. از آن جایی که ماسک ‌ها ابزاری ضروری و مؤثر شناخته شده ‌اند اخبار زیادی در خصوص کارایی آن ‌ها و چگونگی استفاده از آن ‌ها وجود دارد که همین می‌تواند باعث اشتباه‌ ها و سردرگمی ‌های زیادی در هنگام خرید شود. به توصیه پزشکان ماسک‌ های جراحی بهترین انتخاب ‌ها برای استفاده روزانه هستند. در ادامه این متن در خصوص باید ها و نباید های خرید ماسک جراحی صحبت خواهیم کرد.برای خرید ماسک می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید اینترنتی ماسک به راحتی انواع ماسک مانند : ماسک دولتی ، ماسک پارچه ای ، ماسک هوشمند ، ماسک ffp2 ، ماسک kn95 را تهیه فرمایید.

خرید ماسک ۳ لایه جراحی

خرید ماسک جراحی سه لایه

همان طور که گفتیم پزشکان و متخصصان معتقدند بهترین ماسکی که شما می‌توانید در جریان فعالیت ‌های روزانه خود استفاده کنید انواع ماسک جراحی سه لایه است. این ماسک ‌ها از سه لایه نانو تشکیل شده‌اند. این لایه ‌ها در عین اینکه ضخامت اندکی دارند و می‌توانند هوا را به خوبی عبور دهند، مانع از ورود ویروس کرونا به دهان و بینی شما خواهند شد و همچنین نمی‌گذارند در صورتی که شما مبتلا هستید این ویروس را با سرفه، عطسه و یا حرف زدن منتقل کنید. ماسک سه لایه جراحی ساده است اما باید هنگام خرید و استفاده از آن‌ ها دقت‌ هایی را به خرج داد. شما می‌توانید این ماسک ‌ها را در رنگ‌ها و حتی ابعاد متفاوت با شکل بند متنوع تهیه کنید. انتخاب نهایی کاملاً بستگی به سلیقه و شرایط شما خواهد داشت.
 

خرید ماسک جراحی اصل

خرید ماسک جراحی بند دار

یکی از مهمترین بخش ‌های ماسک سه لایه، بندها یا کش ‌هایی است که به کمک آن ‌ها ماسک روی صورت شما قرار می‌گیرد. مهم است که شما این بند ها را به گونه ‌ای تنظیم کنید که ماسک کاملاً چفت صورت شما شود و فضای خالی بین ماسک و صورت در کناره ‌ها باقی نماند. برخی از بندها به شکل معمول بوده که شامل دو کش در پشت گوش‌ها هستند.
در این مدل شما می‌توانید با گره زدن کش ‌ها طول آن‌ها را با توجه به ابعاد صورت خود تنظیم کنید. در مدل دیگر یک یا دو بند در طرفین موجود است که شما می‌توانید آن ‌ها را پشت سر گره کنید. بهترین شیوه این است که یک جفت از بند ها روی سر و جفت دیگر پایین گردن گره بخورند و یا اگر از کش هستند بدین شکل جاگذاری آن ‌ها را تعیین کنید. توصیه می‌شود تا از هنگام خرید ماسک جراحی به مدل‌ های معمول با دو کش پشت گوشی بسنده کنید چرا که استفاده ‌ای ساده‌تر و سریع ‌تر دارند.

خرید ماسک ۳ لایه جراحی

نکته دیگری که شما باید هنگام خرید ماسک جراحی مدنظر قرار بدهید، گیره روی بینی است. در ماسک ‌های استاندارد لبه بالایی ماسک که روی بینی قرار می‌گیرد دارای یک نوار فلزی و یا نوار منعطف است که می‌تواند به کمک آن لبه ماسک را کاملاً روی بینی تنظیم کرد و بدین شکل وضعیت قرار گیری ماسک روی صورت را ایمن ساخت. توصیه می‌شود هنگام خرید ماسکی را انتخاب کنید که حتماً این گیره را داشته باشد و ترجیحاً مدل‌ هایی را که گیره آن‌ها نامحسوس (قرار گرفته زیر لایه ماسک) است در اولویت قرار بدهید چرا که بدین شکل مطمئن خواهید بود که بینی شما زخم نمی‌شود. حتماً هنگام زدن ماسک، گیره آن را با بینی خود تنظیم کنید.

خرید ماسک جراحی اصل

با توجه به اینکه این روزها همه خواستار ماسک هستند افراد زیادی هستند که از این موقعیت سوءاستفاده کرده و ماسک ‌هایی غیر استاندار به مردم می‌فروشند. برای اینکه در دام چنین افرادی نیفتید توصیه می‌شود که برای خرید ماسک جراحی حتماً از طریق داروخانه‌ ها، مراکز بهداشت، پایگاه ‌های سیار بهداشت، سایت ‌های معتبر مانند با ماسک و همین جاست و غیره اقدام کنید. نکته دیگر اینکه حتماً به بسته بندی‌ ها و نشان‌ های استاندارد روی آن ‌ها توجه کنید تا بدین شکل از خرید ماسک جراحی اصل و استاندارد برای خود مطمئن شوید.برای خرید ماسک می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید اینترنتی ماسک به راحتی انواع ماسک تنفسی مانند : ماسک تنسی n95 ، ماسک پارچه ای ، ماسک تنفسی خارجی ، ماسک ffp2 ، ماسک جراحی و ... را تهیه فرمایید.

خرید ماسک تنفسی سه لایه

خرید ماسک تنفسی سه لایه

شما هنگام خرید ماسک جراحی انتخاب ‌های زیادی خواهید داشت. می‌توانید این ماسک‌ ها را در رنگ ‌های مختلف تهیه کنید و بدین شکل آن‌ ها را با استایل خود هماهنگ کنید. همچنین می‌توانید از نوع کودکانه آن ‌ها برای افراد کوچک خانواده استفاده کنید تا بدین ترتیب آن ‌ها را به ماسک زدن تشویق کنید. به یاد داشته باشید ماسک سه لایه هیچ تداخلی برای اکسیژن گیری شما ندارد و هیچ تأثیری بروی حجم اکسیژن دریافتی نمی‌گذارد از این رو اصلاً نگران مشکلات تنفسی هنگام استفاده از آن نباشید.


جمع بندی
ماسک ‌ها با توجه به بیماری جهانی کرونا تبدیل به یکی از اعضای جدا نشدنی ما شده ‌اند. به گفته پزشکان بهترین ماسک‌ ها برای استفاده معمول، انواع ماسک ‌های جراحی سه لایه هستند. هنگام خرید ماسک جراحی شما انتخاب ‌های زیادی خواهید داشت. دقت کنید تا بندهای ماسک به خوبی با ابعاد صورت شما هماهنگ بوده و ماسک را روی صورت شما چفت کنند. ماسک جراحی باید دارای گیره بینی باشد تا ماسک دقیقاً روی صورت تنظیم شود. شما هنگام خرید می‌توانید با انتخاب رنگ ‌های متنوع ماسک زدن را برای خود کمی لذت بخش کنید همچنین انواع کودکانه این ماسک برای تشویق کودکان به ماسک زدن مناسب ‌اند. با خرید از منابع معتبر و تأیید شده احتمال تهیه ماسک غیراستاندارد را به صفر برسانید.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب