کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید لباس مردانه

154 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 31 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.0

لباس های مردانه از مدل های متنوع تری برخوردار شده اند و رنگ ها راه خود را به دنیای مد مردانه باز کرده اند و دیگر صنعت پوشاک مردان دیگر منحصر به پیراهن ها و شلوار پارچه ای با رنگ های خنثی نیست. رعایت نکاتی در خرید لباس مردانه باعث میشود که شما شیک پوش تر و خوش استایل تر به نظر برسید و لباس های مناسب تر و با کیفیت تری خریداری کنید. در ادامه این مقاله به شرح این نکات مهم در خرید لباس مردانه می پردازیم.

توجه به سایز

یکی از نکات مهم در خوشتیپ تر دیده  شدن شما استفاده از لباس هایی با سایز مناسب است. این بدین معناست که شما در هرید لباس مردانه باید لباس را کاملا مناسب با سایز خود بخرید. هر چه قدر که شما هیکل خوبی داشته باشید و برای ساختن آن زحمت کشیده باشید باز هم پوشیدن لباس های تنگ نه تنها باعث خوشتیپ تر دیده شدن شما نمیشود بلکه باعث میشود هیکل شما زیبا به نظر نرید و نقص های کوچک هیکل شما بسیار بولد تر دیده شود. از سمت دیگر پوشیدن لباس های اور ساز و بزرگ باعث میشود که شما بد تیپ به نظر برسید و قد شما کوتاه تر به نظر بیاید. پس در انتخاب لباس حتما دقت داشته باشید که لباسی کاملا متناسب با سیاز بدن خود انتخاب کنید. اینگونه شما خوشتیپ تر دیده میشوید و ایراد های ریز اندامی شما نیز پوشیده میشود.

خرید لباس مردانه

ساده پوشی، خوش پوشی

ساده پوشی اصلی است که همیشه باعث زیبایی میشود. معمولا ظاهر های پر زرق و برق و شلوغ مخصوصا برای اقیان مقداری توی ذوق زننده است. شاید این استایل ها در نگاه اول بسیار زیبا به نظر برسد اما پس از مدتی زیبایی خودرا از دست میدهد و خیلی شلوغ و کلافه کننده به نظر میرسد. معمولا بهترین استایل، استایلی ساده اما شیک است. برای داشتن استایلی زیبا بیشتر از سه رنگ در لباس های خود استفاده نکنید و بیش از حد سراغ اکسسوری ها نروید. اگر میخواهید استایلتان کمی خاص تر باشد و خیلی ساده به نظر نرسد میتوانید از کت های اسپرت، پیراهن های راه راه و شلوار های جین خوشرنگ استفاده کنید. استفاده از این ایتم ها باعث میشود که استایل شما خیل یساده نباشد و همچنین از زیبایی خاصی نیز بهره مند شود. این نکته در خرید لباس مردانه به شما کمک می کند خوشتیپ تر دیده شوید.

استفاده از لباس های تکمیل کننده

شما برای اینکه خوش پوش تر و خوش استایل تر به نظر برسید بهتر است در تیپ خود از لباس های تکمیل کننده استفاده کنید. تکمیل کننده به این معناست که این لباس ها ایرادات اندامی شما را می پوشانند و باعث نمیشوند که ایرادات اندامی شما بیشتر به نظر برسد. به طور مثال اگر شما دارای پاهای لاغر هستید نباید از شلوار جین های تنگ و رنگ تیره استفاده کنید زیرا این شلوارها باعث میشود که پاهای شما لاغر تر دیده شود. و یا اگر شما دارای شکمی برجسته هستید نباید از تیشرت های تنگ استفاده کنید زیرا این تیشرت ها شکم شما را بیشتر به نمایش میگذارند. به غیر از این نکته، نکته ی دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که لباس های فوقانی شما با لباس های قسمت پایین هماهنگ باشند به این معنی که شما نمیتواند یک شلوار پارچه ای مجلسی را با یک تیشرت تریکویی ست کنید و یا یک پیراهن پارچه ای یقه آهار دار را نمی توانید با با یک شلوار جین پاره ست کنید. رعایت این نکات در خرید لباس مردانه و ست کردن آن ها باهم بسیار مهم است.

کفش مناسب، تکمیل کننده استایل

بعد از تکمیل خرید لباس مردانه جالا باید به دنبال انتخاب کفشی مناسب باشید. کفش مناسب می تواند استایل شما را به زیبا ترین شکل تکمیل کند و از سمت دیگر انتخاب کفش نامناسب میتواند تمام وقت و هزینه ای که شما برای خرید لباس مردانه مناسب هزینه کرده اید از بین ببرد. پس از خرید لباس مردانه مناسب برای داشتن استایلی زیبا خرید یک کفش مناسب و زیبا باید در اولویت شما باشد تا استایلتان را ببه زیبا ترین شکل تکمیل کند.

توجه به سایز

جمع بندی

امروزه لباس و پوشاک به یکی از دغدغه های اصلی انسان ها تبدیل شده است. امروزه در جایگاه اول اولویت با زیبایی لباس ها است  و در جایگاه دوم به کیفیت آن ها توجه میشود. دنیای مد و پوشاک اقایان در چند سال اخیر بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است به همین دلیل امروزه خرید لباس مردانه بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. شما نیز می توانید با رعایت نکاتی که در این مقاله گفته شد لباس هایی مناسب و با کیفیت خریداری کنید و از استایل زیبای خود لذت ببرید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب