کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید لامپ

219 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 21 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خرید لامپ باید با توجه به بررسی و مقایسه خاصی انجام پذیرد؛ چرا که اهمیت سیستم روشنایی در کیفیت و بهبود سبک زندگی ما تاثیر بسیار زیادی دارد. چنان‌چه شما از یک لامپ نامرغوب استفاده کنید بدون شک، به سلامتی خود ضربه سنگینی وارد می آورید، به این دلیل که چشم که مهمترین اعضای بدن به حساب می آید و به نوعی با ساختار نور در ارتباط است. هرگونه کیفیت نور و روشنایی پایین باعث خواهد شد که به چشم آسیب فراوانی وارد شود و مسئله سیستم روشنایی را باید به عنوان یک مسئله کاملا امنیتی عنوان کرد به این دلیل که، در هنگام بازتاب نور و روشنایی با کیفیت، انسان از نظر ذهنی آرامش و امنیت بیشتری دارد.

خرید لامپ

این چنین افراد با تسلط بیشتری می توانند به زندگی خود ادامه دهند. برای خرید لامپ توصیه می شود که از لامپ کم مصرف که بتواند نور مناسبی را در فضای مورد نظر شما بتاباند استفاده کنید؛ چرا که خرید لامپ اگر بدون در نظر گرفتن نیاز و احتیاج فرد باشد، تنها اسراف به نظر خواهد آمد و همچنین بهتر است از لامپ ‌هایی استفاده کنید که به هیچ عنوان تابش خیره کننده ای نداشته باشند؛ چرا که صددرصد باعث ضرر و آسیب به پوست و همچنین چشم شما خواهد شد.

لامپ کم مصرف

شما با خرید لامپ از جمله لامپ های کم مصرف به راحتی می توانید در مصرف برق محل مورد نظر خود صرفه جویی کنید. که بدون شک این صرفه‌ جویی باعث صرفه اقتصادی برای شما به شکل ویژه ای خواهد شد و البته کمکی بسیار سازنده به محیط زیست. به این دلیل که صرفه جویی در مصرف برق به راحتی باعث می‌شود تا کره زمین حرارت کمتری را تجربه کند. شما با خرید لامپ کم مصرف می توانید یک عمر مفید و طولانی را از لامپ کم مصرف انتظار داشته باشید، که البته لامپ ‌های کم مصرف در دونوع تولید می شوند که به عنوان لامپ کم مصرف معروف می باشند.

قیمت لامپ کم مصرف

بهتر است در هنگام خرید لامپ و استفاده از لامپ های کم مصرف به ساختار و ویژگی‌های ابعاد فضای مورد نظر خود توجه نمایید به این دلیل که، حتی موقعیت پنجره و رنگی که برای فضای شما به کار گرفته شده است، تاثیر بسیار زیادی بر روی روند بهینه سازی نور دارد. حتی شما هنگام خرید لامپ باید به ارتفاع سقف توجه کنید تا هماهنگی لازم را داشته باشد. توجه به این موارد بدون شک باعث خواهد شد، تا علاوه بر یک خرید لامپ عالی و با کیفیت بتوان، نهایت صرفه‌جویی و بهینه سازی را در سیستم روشنایی و نور محل به کار گرفت. خصوصا  استفاده از لامپ های کم مصرف که در هنگام خرید لامپ بسیار مورد توجه می باشد، به راحتی می‌تواند نسبت به لامپ های معمولی ۴ تا ۶ برابر هزینه های مربوط به برق را برای شما کاهش دهد.

 لامپ

لامپ که یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین وسایل برای روشنایی به حساب می آید به خاطر وجود چشمه نور قوی و البته مصنوعی که دارد، به راحتی می تواند راه اندازی خود را با سرعت عمل بالا انجام دهد. به میزان قابل توجهی فضا را روشن نگه دارد. شما با خرید لامپ باید به کنترل نور بسیار توجه کنید و برای مکان های رو باز باید تابش نور را از لامپ مورد نظر به شکل ویژه‌ای مد نظر داشته باشید؛ چرا که سطح شدت روشنایی به طور چشمگیری می تواند به افزایش و یا کاهش مصرف برق تاثیر به سزای خود را بگذارد. در بسیاری از شرایط متاسفانه به خاطر نصب نادرست لامپ شما کاربرد اصلی آن را نخواهید توانست آنگونه که هست به کار گیرید.

لامپ کم مصرف

در زمان خرید لامپ تقسیم بندی خاصی مدنظر می باشد :

  • لامپ های نیمه هادی
  • لامپ های تخلیه در گاز
  • لامپ های التهابی

خرید هر کدام از این لامپ ها با توجه به نوع نیاز افراد و قیمت لامپ صورت می پذیرد و بهتر است بدانید که لامپ های التهابی که با حرارت بسیار بالایی همراه هستند نوردهی خاصی را نیز به نمایش می گذارند، شما در زمان خرید لامپ باید به کاربرد نوع لامپ و همچنین استاندارد آن توجه کنید؛ چرا که هر کدام از آنها برای مکان های خاصی کاربرد خود را نشان می دهند. زمانی که شما بتوانید کاربرد اصلی هر کدام را به نحو احسن مشخص کنید. بدون شک علاوه بر یک خرید لامپ عالی به شدت در مصرف برق به موضوع صرفه جویی توجه نموده اید.جهت خرید محصولات روشنایی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کالای روشنایی معتبر انواع لوازم روشنایی مانند: ریسه شلنگی ، پروژکتور ال ای دی ، چراغ دیواری حیاط ، مهتابی دیواری ، چراغ سقفی روکار ، چراغ روشنایی و ... را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید.  

لامپ

جمع بندی

شما بهتر است در هنگام خرید ابتدا به کیفیت و استاندارد لامپ  متوجه نمایید؛ چرا که برخی از آنها متاسفانه با قیمت ارزان خود عمر کوتاهی را نیز برای استفاده رقم می زنند، و با بازدهی کم نمی توانند مقرون به صرفه باشند. که علاوه بر تمامی این موارد راه اندازی آن ها کمی طولانی صورت می پذیرد. اما شما با خرید با کیفیت یک لامپ کم مصرف عالی، علاوه بر رنگ مناسب نور لامپ و عمر مفید آن به راحتی می توانید در مدت زمان زیاد از روشنایی و نور لامپ موردنظر استفاده کامل و جامعی داشته باشید. توصیه ما به شما این است که در زمان خرید انواع لامپ لومن آن را مورد بررسی قرار دهید؛ چرا که به واسطه لومن نحوه بازدهی صحیح لامپ نیز مشخص می‌شود و همیشه از لامپی استفاده کنید که برچسب انرژی بر روی آن درج شده باشد. هر کدام از لامپ ها اصولاً رتبه انرژی خاصی دارند که لامپ های کم مصرف با رتبه انرژی A جزو بهترین ها یعنی با بازدهی بالاتری می باشند.

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب