کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید قسطی مبل

343 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 20 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مزایای خرید اقساطی

خرید اقساطی مبل

در دنیای امروز وشرایط اقتصادی فعلی مردم بیشتر به سمت خرید اقساطی متمایل هستند زیرا اکثر مردم توانایی پرداخت به یکباره اقساط یک محصول گران قیمت همچون مبل را ندارند. فروشگاه هایی که بتوانند امکان خرید اقساطی را برای مشتریان خود فراهم کنند میتوانند از اقبال بیشتری در بین مشتریان خود بهره مند شوند. خرید قسطی دارای مزایای زیادی است که مشتریان میتوانند از این مزایا استفاده کنند. در صورتی که ما تمایل به خرید کالایی خاص داشته باشیم اما توانایی پرداخت کل قیمت کالا را نداشته باشیم میتوانیم از خرید قسطی استفاده کنیم. به طور مثال خرید قسطی مبل میتواند خرید مبلمان مورد علاقه تان را برایتان راحت تر کند. در خرید قسطی ما میتوانیم با پرداخت قسمتی از پول کالا، کالا را در اختیار داشته باشیم و لازم نیست تا جمع کردن کل پول کالا صبر کنیم. در خرید تجهیزات گران قیمت، خرید قسطی باعث کم شدن فشار بر روی مشتریان و فروش بیشتر محصول میشود. گاهی اوقات برخی از مشتریان در شرایطی خاص قرار دارند که باید تعداد زیادی از وسایل گران قیمت را تهیه کند خرید قسطی در این شرایط میتواند برای مشتریان بسیار کمک کننده باشد. به طور مثال در شرایطی مانند خرید جهزیه بار مالی زیادی بر دوش خانواده ها وجود دارد که با خرید قسطی میتوان قسمتی از این بار را کم کرد. البته مزایای خرید قسطی فقط برای خریداران نیست و فروشندگان کالا نیز از فروش قسطی محصولات خود سود میبرند. در فروش قسطی محصولات فروشندگان بهای بیشتری از مشتریان برای فروش کالا دریافت میکنند و هم چنین فروش قسطی باعث میشود مشتریان بیشتری به خرید از فروشگاه ترغیب شوند. 

نکات مهم در خرید قسطی مبلمان 

اگر شما جزو کسانی هستید که قصد خرید قسطی مبل را دارید، با رعایت چند نکته میتوانید تجربه خرید بهتری را داشته باشید. نکته اول در خرید قسطی مبل این است که شما با خرید قطی حق انتخاب های بیشتری خواهید داشت به همین علت میتوانید به فروشگاه های مختلف سر بزنید و مبلمان مورد علاقه خود را پیدا کنید. دیگر نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که به چند فروشگاه مختلف سر بزنید و شرایط فروش اقساطی و قیمت های آن ها را با هم مقایسه کنید و بهترین فروشگاه از لحاظ قیمت و شرایط فروش اقساطی را انتخاب کنید. نکته دیگری که میتواند برای شما بسیار کمک کنند باشد، این است که برخی از فروشگاه ها در مناسبت های خاص جشنواره های فروش قسطی مبل راه می اندازند و معمولا در این جشنواره امکانات بیشتری را برای مشتری در نظر میگیرند. برای بهره مندی از امکانات بیشتر میتوانید به این فروشگاه های جهت خرید قسطی مبل مراجعه کنید.

نکات مهم در انتخاب و خرید مبلمان 

خرید مبل بصورت اقساطی

اگر شما جزو کسانی هستید که قصد خرید مبلمان را دارید با در نظر گرفتن بعضی از نکات میتوانید خرید بهتری را داشته داشید. اولین نکته در خرید مبلمان مناسب این است که مبل با فضای خانه شما هماهنگی داشته باشد به طور مثال اگز فضای خانه شما کاملا مدرن و ساده است قطعا مبل سلطنتی انتخاب زیبایی برای خانه شما نیست. نکته ای بعدی که شما باید به آن توجه داشته باشید امدازه مبلمان است. اگر فضای حال پذیرایی خانه شما کوچک است استفاده از مبل های بزرگ و پر کردن این فضا با مبل ظاهر زیبایی را در خانه شما ایجاد نمیکند. شما باید به نسبت اندازه و فضای خانه خود مبل انتخاب کنید. نکته ای دیگری که باید در انتخاب مبلمان به آن دقت کنید استحکام و مقاومت مبلمان است، زیرا قرار است مبلمان چند سالی  در خانه شما مهمان باشد اگر مبلمان شما از جنس خوبی بهره مند نباشد بعد از چند وقت  فرم اولیه و زیبایش را از دست میدهد و شما باید به فکر تهیه مبلمان جدید باشید. 
 
سخن پایانی
امروزه یکی از وسایلی که در خرید اسباب خانه بسیار به آن توجه میشود مبلمان است. این وسیله کاربردی به جزئی جدایی نا پذیر از خانه تبدیل شده است. این وسیله معمولا دارای قیمت زیادی است و خرید آن باعث ایجاد فشار بر خانواده میشود. برخی از فروشگاه ها با ایجاد امکان خرید قسطی مبل این مشکل را حل کرده اند. شما میتوانید مبل مورد علاقه خود را به صورت قسطی تهیه کنید. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب