کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید قسطی ماشین ظرفشویی

36 بازدید
درج شده در روز شنبه, 13 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خرید لوازم برقی خانه و اشپزخانه این روزها تبدیل به یک معضل بزرگ شده است. از یک سو قیمت ها روز به روز در حال افزایش بوده و از سویی دیگر پول کشورمان روز به روز بی ارزش تر می شود. با این حال در این شرایط نا به سامان، برخی از فروشگاه ها و مجموعه ها امکان خرید قسطی را برای ما فراهم کرده اند که کمک می کند تا وسایل ضروری مانند ماشین ظرفشویی را به صورت اقساطی خریداری کنیم.

خرید قسطی ماشین ظرفشویی

چرا خرید قسطی ماشین ظرفشویی؟

علاوه بر مزایای خرید قسطی که در بخش بعدی به آن ها اشاره می کنیم، خرید ماشین ظرفشویی برای خانه نیز مزایایی به شرح زیر دارد:
•    مراقبت از پوست دست
حتی اگر به شستشوی ظرف‌ها و مایع‌های ظرفشویی حساسیت نداشته باشید، پس از سال‌ها ظرف شستن قطعا پوست دستتان خراب می‌شود. حالا اگه حساسیت داشته باشید که بدتر. به همین دلیل خرید ماشین ظرفشویی کمک می‌کند تا سال‌ها پوست دستتان جوان بماند و نیازی نباشد خیلی برای خرید انواع کرم و دیگر لوازم مراقبت از پوست هزینه کنید.
•    کاهش مصرف انرژی
شاید تصور کنید ماشین ظرفشویی هم از برق استفاده می‌کند و هم از آب. ولی نکته مهم اینجاست که مجموع این مصرف انرژی به اندازه آبی نیست که هنگام شستن ظرف‌ها با دست هدر می‌رود. به همین دلیل برای استفاده بهینه از انرژی و کاهش مصرف آن، این دستگاه به خوبی می‌تواند خواسته شما را پاسخ دهد.
•    استفاده از حسگرهای مختلف
کارایی ماشین ظرفشویی و برنامه‌های شستشوی آن به حسگرهای مختلف وابسته است که همین موضوع کار شما را حسابی راحت می‌کند. از مهمترین سنسورهای این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سنسور زمان‌سنج

به کمک این حسگر زمان شستشو و استفاده از دستگاه مشخص می‌شود که کمک می‌کند تا بتواند برنامه‌ریزی درستی داشته باشید و منابع انرژی بهینه مصرف شوند.

سنسور تعیین دما

به کمک این حسگر میزان درجه آب مورد نیاز مشخص می‌شود تا دمای خیلی زیاد آب به برخی ظروف آسیب نزند.

سنسور تعیین سطح آب

این حسگر همان‌طور که از نامش پیداست کمک می‌کند تا میزان آب مصرفی مشخص شود. به همین دلیل سطح آب کافی برای شستشوی کامل ظرف‌ها تعیین می‌شود.

سنسور تمیزی

این حسگر نشان می‌دهد که آیا ظرف‌ها به اندازه کافی و کامل تمیز شده‌اند یا نه. ضمن اینکه تشخیص می‌دهد آب داخل دستگاه چقدر کثیف است.

•    برنامه‌های مختلف شستشو
یکی دیگر از مزایای مهم ماشین ظرفشویی بهره‌گیری از برنامه‌های مختلف شستشوست. بر این اساس خیلی راحت می‌توانید علاوه بر ظروف معمولی، ظرف‌های خیلی کثیف، ظروف بزرگ مانند قابلمه یا حتی میوه و سبزیجات را با کیفیت خوب بشویید.

مزایای خرید اقساطی

خرید اقساطی را می توان پرداخت دوره ای هزینه کالا و خدمات تعریف کرد. به بیان دیگر، خریدی است که در آن خریدار بخش کمی از پول کالا را به صورت نقدی پرداخت می‌ کنند و سپس متعهد می‌شود و بقیه پول را در قسمت‌های فواصل زمانی مختلف و مشخص پرداخت کند.اما در ادامه به بررسی مزایای خرید اقساطی می پردازیم. علاوه بر مواردی که بالا اشاره کردیم؛ خرید اقساطی مزایای دیگری دارد:
•    افزایش قدرت خرید 
خرید اقساطی یک راهکار بسیار مناسب برای خرید کالاهایی است که برای خریدش برنامه ریزی کرده اید و به دلیل تورم نمی توانید همه آن را به صورت یکجا خریداری کنید. خرید اقساطی حتی با احتساب سودی که روی مبلغ تمام شده می آید؛ باز هم شما را در مقایسه با نرخ تورم چند قدم جلوتر نگه می‌دارد و این تغییر در شرایط پرداخت و پس از خریدتان را تقویت می کند.
•    خرید اقساطی برای برنامه ریزی مالی به شما کمک می کند. 
مخارج هوشمندانه یکی از مهمترین مزایای خرید اقساطی محسوب می‌شود. همیشه اگر به اندازه کافی پول داشته باشید؛ می توانید هر چیزی را به صورت نقدی بخرید. اما خرید اقساطی نوع انعطاف پذیری مالی برای تان فراهم می کند و به شما کمک می کند تا برای پولتان برنامه ریزی کرده و همواره مقداری پس انداز داشته باشید. به بیان ساده تر می توانید مدیریت بهتری روی پرداخت های ماهانه خود داشته باشید و همزمان با گسترش سبد خرید خودتان، برای پولتان بودجه بندی کنید.
•    با خرید اقساطی، خرید های پیش بینی نشده انجام دهید.
یکی دیگر از مزایای خرید اقساطی امکان خرید آنی است. گاهی اوقات ممکن است گوشی و لپ تاپ مان دچار مشکل شود و نیاز پیدا کنیم یک وسیله جدید تهیه کنیم

خرید قسطی ماشین ظرفشویی

به خوبی می دانیم که پرداخت یک جای هزینه سرسام آور دستگاه های الکترونیکی مقدور نیست. این مسئله هنگامی که برای وسایل ضروری تر خانه مانند یخچال و فریزر به وجود بیاید؛ ممکن است مشکل ساز شود. اما خرید اقساطی به ما کمک می کند که به جای خرج یک جا؛ هزینه‌های خرید را در یک بازه مشخص زمانی مدیریت کرده و با بهره مندی از مزایای پرداخت اقساطی بدون نگرانی یا ترس از بابت از دست رفتن ناگهانی پس انداز، آزادی عمل بیشتری در خرید داشته باشیم. وجود تحریم‌ها، افزایش شدید قیمت اجناس و خدمات و کاهش ارزش پول ملی کشور، باعث شده است که روزانه قدرت خرید ما نیز برای خرید کالاها کاهش پیدا کند. گاهی اوقات می توانیم از برخی از خریدهای غیر ضروری خود خودداری کنیم، اما گاهی اوقات این کار امکان پذیر نیست و ممکن است خیلی سریع به یک کالا یا خدماتی با هزینه های بسیار زیاد نیاز داشته باشیم. آیا باید برای خرید آن تمام حساب بانکی خود را خالی کنیم؟ در چنین شرایطی خرید اقساطی برای تهیه کالاها و خدمات بهترین راه به شمار می رود. خرید اقساطی ماشین ظرفشویی به شما اجازه می دهد که به سرعت آنچه را نیاز دارید خریداری کنید و به مرور هزینه آن را بپردازید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب