کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید دامنه

317 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 30 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ثبت دامنه

ثبت دامنه اولین گام برای داشتن وب سایت می باشد اگر نام مناسبی به عنوان نام دامین انتخاب کنید، می‌توانید جایگاه خوبی در فهرست سایت های جستجو شده پیدا کنید. ثبت دامنه مناسب رکن اصلی و مهم داشتن یک وب سایت خوب است، به طوری که حتی با طراحی صفحات وب مناسب و داشتن محتوای خوب، اگر به ثبت دامنه نامناسب اقدام کنید، همه زحمات شما برای طراحی سایت هدر خواهد رفت. برای مثال ثبت دامنه طولانی،  احتمال بروز اشتباه تایپی را افزایش داده و دسترسی به وب سایت را هر چند با طراحی فوق العاده به خطر خواهد انداخت.

افزون بر این ثبت دامنه در شرکت های معتبر بسیار اهمیت دارد، چون که در صورت نیاز به تمدید دامنه بعد از مدت مقتضی، اگر شرکتی که اقدام به ثبت دامنه کرده در دسترس نباشد و یا اینکه اطلاعات مالکیت دامنه را در به کاربر نداده باشد، امکان تمدید دوباره دامنه به هیچ وجه وجود ندارد و همه زحمات صاحب وب سایت برای جذب مشتری و معرفی وب سایت به دیگران از بین می رود. هر آدرس اینترنتی یا همان دامنه به یک نفر تعلق دارد. از این رو پیش از ثبت، شما باید دامنه مورد نظر خود را بررسی نمایید تا از خالی بودن آن اطمینان حاصل کنید. بعد از مطمئن شدن از خالی بودن دامنه، باید از طریق یکی از شرکت ‌های ارائه ‌دهندۀ خدمات ثبت و تمدید، دامنه خریداری نمایید. لازم به ذکر است در صورتی که قصد ثبت دامنه ir را دارید، باید مدارک شناسایی خود را ارائه دهید.

خرید دامین

شرکت ‌های بسیاری به منظور ثبت و خرید دامنه شکل گرفته اند. شما از هرکدام از شرکت ‌ها خرید کنید، در شیوه عملکرد دامنه تفاوتی ندارد، صرفا در قیمت و پشتیبانی شرکت مربوطه تفاوت دارند. در هنگام خرید دامنه توجه داشته باشید که نوع دامنه در سرعت و عملکرد سایت شما تاثیر ندارد. بنابراین، اگر قیمت دامنه برایتان اهمیت دارد، می توانید برای ثبت دامنه ir مبادرت ورزید. دامنه IR، ارزان ترین دامنه به حساب می آید.

 ثبت دامین

شما می ‌توانید به وسیله شرکت ‌های گوناگون دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که بعد از خرید دامنه می بایست هاستینگ را نیز خریداری کنید. همچنین می توانید از بعضی از شرکت ‌ها دامنه و هاستینگ خود را به ‌صورت یکجا خریداری نمایید. با ثبت دامین می توانید اولین مرحله برای داشتن سایت را بگذرانید.

خرید دامنه

خرید دامنه .com  

دامنه com. یک دامنه عمومی می باشد که مخفف کلمه commercial است و هر شخص حقیقی یا حقوقی در سطح جهان می توان آن را ثبت نموده و استفاده کند و امروزه یکی از دامنه های محبوب و رایج به شمار می رود. پسوند دامنه دات کام (.com) خیلی راحت است، و می توان از آن به عنوان یک پسوند دامنه استاندارد برای همه کسب و کار ها، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، و همه انواع وب سایت هایی که در دنیای اینترنت وجود دارند، استفاده نمود. خرید دامنه .com  نخستین کاری است که هر کسی که قصد راه اندازی وب سایت را دارد، انجام می دهد، و ثبت دامنه .com ارزان خواسته همه وبمسترهای دنیاست.

خرید دامین

چک کردن دامنه

نخستین گام قبل از ثبت دامنه، چک کردن دامنه و بررسی احتمال آزاد بودن دامنه مد نظر است. در حال حاضر به خاطر کثرت سایت ها و افزایش دامنه های ثبت شده توسط کاربران، تعداد دامنه های آزاد بسیار کم هستند. از این رو بایستی پیش از هر چیز، استعلام دامنه سایت را انجام دهید. چنانچه در این بررسی، دامنه مد نظر شما آزاد نبود اصلا نگران نباشید، چون این مشکل با کمک انتخاب پسوند های متنوع حل می شود. امروزه پسوندهای بسیاری برای ثبت دامنه مورد نظر وجود دارد که به واسطه آنها می توانید نام دلخواه خود را به ثبت برسانید.اگر قصد طراحی سایت دارید و می خواهید برای فروشگاه یا شرکت خود طراحی وب انجام دهید می توانید از طریق شرکت طراحی سایت معتبر انواع وب سایت مانند: طراح سایت حرفه ای ، فروشگاهی ، شرکتی ، معماری ،خدماتی ، صرافی ، طراحی سایت اختصاصی و ... را سفارش طراحی سایت دهید و همچنین می توانید از هزینه طراحی سایت و امکانات وب سایت مورد نظر خود از این طریق مطلع شوید.

جمع بندی

اگر شما هم برای راه اندازی سایت اقدام کرده باشید، اولین چیزی که شنیده اید، خرید دامنه است. شما هر روز با دامنه سرو کار دارید، ولی احتمالا اسم آن را نمی دانستید. شما می توانید دامنه با ثبت دامنه خوب، جایگاه سایت خود را ارتقا دهید؛ پس نام دامنه مهم است. برای ثبت دامنه .IR باید مدارک شناسایی به همراه داشته باشید. دامنه .COM در حال حاضر محبوبترین دامنه است و اکثر افراد ترجیح می دهند این دامنه را در اختیار داشته باشند. قبل از ثبت دامنه بهتر است آن را چک کنید تا از آزاد بودن آن مطمئن شوید. اگر برای تمدید دامنه اقدام نکنید، آن را از دست خواهید داد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب