Loading List Items...

خرید خانه در ترکیه

13 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز پنجشنبه, 20 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اخیرا تقاضای مردم ایران برای خرید خانه در ترکیه افزایش پیدا کرده است. همسایه بودن ترکیه به ایران و فاصله کوتاه هوایی و 3 ساعته از ایران به ترکیه باعث شده تا افراد بسیاری تمایل پیدا کنند تا در این کشور خانه و ملک خریداری کنند. از آنجایی که قیمت خانه در این کشور در مقایسه با سایر کشورها مناسب تر است، ایرانیان زیادی به منظور حفظ ارزش پول آن را به ملک و خانه می دهند. همین طور این خانه و ملک می توانند زمینه ساز این باشد که اوقات فراغت را به همراه خانواده در آن سپری کنند. یکی از مزیت های خرید خانه در ترکیه باعث گرفتن اقامت این کشور می شود. شما با خرید خانه و ملک می توانید اقامت خود و خانواده تان را بگیرید. پاسپورت ترکیه از نظر اعتبار در رتبه 39 جهان قرار دارد و با این پاسپورت می توان به 71 کشور جهان بدون داشتن ویز مسافرت داشت.

بد نیست کمی از قیمت خرید خانه در ترکیه را بیان کنیم، همان گونه که در ایران قیمت های متفاوتی برای خانه ها وجود دارد در کشور ترکیه نیز خانه ها قیمت های متفاوتی دارند به عنوان مثال شاید بتوان با 700 میلیون تومان یک خانه در ترکیه تهیه کرد، ولی قیمت های پایین مربوط به شهرهای دور افتاده در ترکیه است. شما نمی توانید با پول کم در شهر استانبول و یا مناطق متوسط خانه ای با قیمت پایین تهیه کنید. به عنوان مثال در غرب استانبول شاید بتوانید خانه ای 70 متری با قیمت 300 هزار لیر تهیه کنید که ارزش پول ترکیه با پول ایران برابر نیست به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق قیمت مشخصی را بیان کرد.

خرید ملک در ترکیه

برای مثال در شهر سامسون بایستی تقریبا برای هر متر 2000 لیر پرداخت کنید. در شهر اسکی نیز تقریبا 2500 لیر بهای هر متر خانه است. به علت توریستی بودن آنتالیا بایستی برای هر متر 4000 لیر پرداخت کنید. بنا بر نرخ سال 2021 برای این که بتوانید در شهر ازمیر خانه ای بخرید باید حدود 3500 لیر بپردازید. 

خرید ملک در ترکیه

همان گونه که می دانید با خرید ملک می توانید تابعیت این کشور را بگیرید، به همین دلیل بیشتر افراد تلاش می کنند تا ملک و یا خانه ای در کشور ترکیه داشته باشند. نکته قابل توجه این است که چه خصوصیات بارزی در کشور ترکیه است که افراد را به سمت خرید خانه در ترکیه سوق می دهد؟

  • کشور ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی هزینه های جاری پایین تری برای امرار معاش دارند.
  • این هزینه ها می توانند در قالب خوراک، پوشاک، رفت و آمد، تحصیل، خودرو، خانه، مالیات، اینترنت و غیره خلاصه شوند.
  • از سوی دیگر کشور ترکیه محصولات بسیار باکیفیتی را ارائه می کند که خریدار نگران کیفیت پایین آن نیست.
  • در کشور ترکیه مراکز مختلف سرگرمی، گردشگری و تفریحی واقع شده، به همین دلیل گردشگران بسیار زیادی از سایر کشورها جذب آن خواهند شد.
  • از جمله مناطقی که می توان به عنوان گردشگر از آن مکان ها استفاده نمود می توان به سواحل و دریای مدیترانه، اسکی، زمین ورزشی، دوچرخه سواری و غیره اشاره نمود.
  • دولت ترکیه امکانی را فراهم کرده تا بدان وسیله بتوان خیلی سریع خانه ای که مد نظر دارید را تهیه کنید.
  • در این کشور می توانید خانه های مختلف از جمله آپارتمانی، مجتمعی و ساحلی را خریداری کنید.
  • برای سفر به سایر کشورها، سیستم حمل و نقل کاملی در کشور ترکیه واقع شده و حتی گرفتن شهروندی بسیار آسان است.

در بسیاری از کشورها برای دادن شهروندی، فرد مهاجر بسیار اذیت شده و حتی مخالف با قوانین بین المللی با او رفتار می کنند و با او رفتار خشونت آمیز خواهند داشت. اما به دلیل یکی بودن فرهنگ ترکیه و ایران، خرید ملک در این شهر بسیار آسان است.

خرید زمین در ترکیه

تهیه زمین در کشور ترکیه یک سرمایه گذاری سودآوری محسوب می شود، زیرا بهای زمین همواره در حال رشد است و پول شما سوای بر این که ارزش بسیار زیادی پیدا خواهد کرد، با توجه به این که سرمایه گذاری صورت گرفته است پول شما از هدر رفت خارج خواهد شد. یکی از مواردی که اهمیت بسیار زیادی در سرمایه گذاری دارد، زمین است. تورم بسیار وحشتناک و نوسانات اندوهناک بازار بورس افراد را سوق می دهد تا در جای جدیدی سرمایه گذاری کنند. شما باداشتن فقط 4000 یورو می توانید در نزدیکی دریا و با 1000 یورو کمی دورتر از دریا یک زمین برای سرمایه گذاری تهیه کنید.

طبق آمارها می توان بیان کرد که زمین همواره در حال رشد بوده و سرمایه گذاری بر آن می تواند سود قابل توجهی را به دنبال داشته باشد. این زمین می تواند در ادامه شما را به خانه رویایی تان برساند تا بتوانید با آسایش باور نکردنی به اوقات فراغت بپردازید. برخی شرکت های مجاز و معتبر اقدام به فروش زمین و خانه در ترکیه کرده اند که برای خرید زمین و خانه می توانید به آن ها مراجعه کنید و یا با شماره های معتبر آن ها تماس بگیرید.

خرید زمین در ترکیه

معاوضه ملک در ترکیه

از جمله روش های سرمایه گذاری در ترکیه معاوضه ملک است. به جای آن که پولی بابت ملک پرداخت کنید می توانید ملک یا زمین خود را معاوضه کرده و معادل بهای آن زمین یا ملکی خریداری کنید.

جمع بندی

کشور ترکیه جزو کشورهایی است که افراد می توانند به راحتی تابعیت و شهروندی اش را بگیرند. این کشور به علت هزینه های پایین، گرفتن شهروندی آسان و نزدیک بودن فرهنگ آن جا با ایران همواره مورد استقبال ایرانیان بوده است. اگر به یک سرمایه گذاری مطمئن فکر می کنید خرید خانه در ترکیه گزینه بسیار مطمئن و مناسبی است.   

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته