Loading List Items...

خرید بیزینس در کانادا

10 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز پنجشنبه, 20 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، خرید بیزینس در کانادا یکی راه های آن خواهد بود. در واقع با خرید بیزینس در کانادا می‌توانید به شیوه‌ کارآفرینی و ثبت شرکت ویزای کار کانادا را دریافت نمایید. برای این کار نیاز است تا کار مورد نظر ارزش کافی را داشته باشد تا بتوان بوسیله آن ویزا دریافت کرد. معمولا می‌توانید حدود 25 درصد یک بیزینس را خریداری کنید و از طریق آن اقدام نمایید. حتی اگر سرمایه کافی را برای خرید دارید، لازم است تا اطلاعات دقیق و جامعی داشته باشید. در واقع در هنگام خرید بیزینس در کانادا با به عواملی مانند قوانین و شرایط کار، امور مالی و مالیاتی، محاسبه قیمت ها و برآورد هزینه ها و بسیاری موارد دیگر را در نظر گرفته تا میزان دخل و خرج به شکل دقیقی معین گردد. برای خرید بیزینس در کانادا لازم است تا شرایطی را داشته باشید. برای مثال داشتن سابقه مدیریت در زمینه بیزینس خریداری شده و مدرک تحصیلی و یا حتی برنامه کاری از جمله شرایط بوده که قبل از اقدام به هر کاری باید مد نظر داشته باشید. از طرفی شما می‌توانید با خرید بیزینس در کانادا برای خانواده خود نیز ویزا دریافت کرده و اجازه کار و تحصیل را برای همسر خود نیز داشته باشید.

بهترین بیزینس در کانادا

کسب و کارهای فروانی هستند که با سرمایه گذاری در آنها می‌توانید نسبت به دریافت ویزا و اقامت کانادا اقدام کنید. البته شرایط کاری شما نیز بی تاثیر نخواهد بود، اما در ادامه به معرفی برخی از این کسب و کارها می‌پردازیم تا بیشتر با این بیزینس ها آشنا شوید.

  • نجاری

بیشترین میزان تولید چوب را کشور کانادا داراست و علت آن نیز وجود پوشش گیاهی فراوان این کشور است. بنابراین اگر شما در زمینه محصولات چوبی و نجاری فعالیت می‌کنید، این کسب و کار بسیار سودآور خواهد بود.

  • آرایشگاه

در حالت کلی و در هر کجای جهان شغل آرایشگری از درآمد خوبی برخوردار است. در کشور کانادا بر اساس معیارهای خاصی که قرار دادند، می‌توانید برای شروع این بیزینس و اخذ مجوز کار اقدام کنید.

  • تعمیرات ماشین

اگر در تعمیر اتومبیل ماهر هستید این مورد برای شما مناسب خواهد بود. لازم به ذکر است که این بیزینس نیازی به سرمایه گذاری زیاد نخواهد داشت.

  • خدمات کامپیوتری

در واقع یکی از کارهایی که در این کشور توسعه یافه دارای مشتریان زیادی است، خرید و فروش آنلاین می‌باشد. با طراحی یک وبسایت و سرمایه مناسب، داشتن این بیزینس به مرور زمان برای شما سودآور خواهد بود.

بهترین بیزینس در کانادا

خرید بیزینس آماده در کانادا

خرید بیزینس آماده در کانادا شرایطی را برای شما فراهم می‌آورد که با سرمایه‌ای نه چندان زیاد، فرصت زندگی در کشوری توسعه یافته، زیبا و امن را برای خود و خانواده تان فراهم خواهید کرد. چنانچه سرمایه کافی برای خرید یک بیزینس در کانادا را دارید و از طرفی می‌خواهید در کمترین زمان ممکن ویزای این کشور را بدست آورید، خرید یک بیزینس آماده در کانادا مسیر شما را آسان‌تر خواهد کرد. بیزینس آماده به چه معناست؟ برای مثال یک رستوران اعلام می‌کند که قصد فروش کسب و کار خود و امتیاز آن را به صورت کلی دارد. شما با برآورد هزینه های آن و همچنین میزان سرمایه خود می‌توانید یکی از این بیزینس های آماده را که اغلب خدماتی هستند، خریداری کنید.

راه اندازی بیزینس در کانادا

برای راه اندازی بیزینس در کانادا لازم است تا پروسه طولانی را طی کنید؛ به این معنی که قبل از اقدام به کار تحقیقات گسترده‌ای را انجام دهید. اولین موردی که باید در نظر گرفت میزان سرمایه شما و مهارت لازم برای راه اندازی یک کسب و کار است. گاهی اوقات بیزینسی را که قصد راه اندازی آن را دارید، به نیروی انسانی نیاز دارد و اغلب این نیروها باید بیمه شده و شرایط کار برای آنها مهیا گردد؛ تمامی این موارد نیازمند هزینه وکارهای اداری فراوان خواهد بود. از طرفی اگر قصد اجاره مکانی را دارید باید هزینه هایی علاوه بر اجاره مانند مالیات، وسایل و امکانات مورد نیاز و بسیاری موارد دیگر را برآورد کنید. پس از کامل شدن اطلاعات لازم، درآمد پیش بینی شده خود را برای سال اول راه اندازی بیان کنید. این تخمین را بر اساس حجم بازارتان، روند های آن صنعت و سهم بازار مورد انتظار خود پایه گذاری کنید.

مشکلات خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزنس در کشور دیگر مسلما مشکلات و معایبی در پی خواهد داشت، که بهتر است تا درباره آنها بیشتر بدانید. اینکه شما در چه کاری مهارت دارید و شرکت متناسب با آن را پیدا کنید، پروسه چندان را حتی به نظر نخواهد آمد. در واقع پیدا کردن شرکتی که با محتوای بیزینس فعلی و اهداف استراتژیک شما متناسب و منطبق باشد، مشکل بوده و نیازمند دقت زیاد است. چراکه با یک خطا ممکن است پول خود را نابود کنید. مورد دیگر تفاوت فرهنگ ها است، اینکه شما چه نظر و سلیقه‌ای دارید ممکن است در هنگام خرید یک بیزنس آماده برای شما دردسر آور باشد. به این معنی که تحمیل نظر و دیدگاه تان به شرکتی که سابقه و فرهنگ خاص خود را دارد، نسبت به زمانی که بیزینس خودتان را تاسیس می‌کنید، به مراتب دشوارتر خواهد بود.

خرید بیزینس آماده در کانادا

جمع بندی

خرید بیزینس در کانادا در نظر افرادی که سرمایه مناسب را دارند، یکی از بهترین گزینه ها برای ورود به کشور کانادا و اخذ ویزا و اقامت آن خواهد بود. ام به راحتی آنچه گفته می‌شود نبوده و نیازمند آن است که یک برنامه ریزی دقیق داشته و با پلن مشخص جلو بروید. ما در این مقاله سعی داشتیم شما را بیشتر با چالش ها و بیزینس های موجود در کانادا آشنا کنیم.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته