کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی

136 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 10 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

این روزها با شیوع پیک دلتای کرونا، باید تلاش کنیم تا جایی که امکان پذیر است خرید های خود را به صورت مجازی و آنلاین انجام دهیم. کتاب نیز در دسته خریدهایی قرار می گیرد که بهتر است به صورت مجازی و آنلاین اقدام به تهیه آن کنیم. خرید کتاب دانشگاهی به خصوص برای دانشجویان و افرادی که برای کنکور ارشد درس می خوانند؛ از اهمیت به سزایی برخوردار است و علاوه بر حفظ سلامتی و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا؛ مزایای دیگری نیز دارد. در ادامه این مطلب درباره مزایای خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی 

مزایای خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی 

1.    امکان مقایسه قیمت ها در فروشگاه های مختلف
یکی از بهترین و فوق العاده ترین مزایایی که خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی در اختیار ما قرار می دهد؛ این است که ما می ‌توانیم قیمت ‌ها را با هم مقایسه کنیم. در حقیقت فروشگاه‌های فیزیکی کتاب هزینه‌های جانبی نیز دارند که باعث می‌شود بر قیمت کتاب‌ها افزوده شود. اما فروشگاه‌های اینترنتی کتاب به ویژه کتاب وب، به همین دلیل می‌توانند قیمت ‌های مناسب ‌تری را ارائه کنند. از سویی دیگر برخی از فروشگاه ها به منظور جذب مشتریان؛ امکانات و تسهیلاتی را مانند ارسال رایگان یا خرید کتاب دانشگاهی با تخفیف ارائه می کنند. شما می توانید با توجه به نیاز و اولویت خود از این امکانات و کدهای تخفیف استفاده کنید تا در هزینه ها صرفه جویی شود.
2.    صرفه جویی در زمان
علاوه بر تخفیف هایی که در هزینه های صرفه جویی می کند؛ شما با خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی می توانید در زمان نیز صرفه جویی کنید. بدیهی است که فروشگاه‌های فیزیکی کتاب به صورت بیست و چهار ساعته فعالیت نمی ‌کنند. شما برای خرید کتاب به صورت حضوری باید در ساعت کاری این فروشگاه‌ها به آن‌ها مراجعه کنید. اما در مورد فروشگاه ‌های اینترنتی کتاب اینطور نیست و شما می‌توانید در هر زمانی که دوست داشتید از آن‌ها خرید کنید. علاوه بر این شما در وقت خود نیز صرفه‌جویی کرده ‌اید. زیرا دیگر نیازی نیست که زمانی را برای رسیدن به فروشگاه‌ های فیزیکی کتاب صرف کنید. تنها وقتی که برای رسیدن به فروشگاه‌های اینترنتی کتاب صرف می‌کنید، جستجو کردن آدرس آن ‌ها است. این مزیت به ویژه برای افرادی که جغذ شبانگاهی یا مرغ صبحگاهی هستند از اهمیت به سزایی برخوردار است زیر دیگر لازم نیست تا در گرمای تابستان یا سرمای زمستان به فروشگاه های حضوری مراجعه کنند. در هر زمان که ارائه کنند می توانند به دامنه گسترده ای از فروشگاه های آنلاین دسترسی داشته و برای خرید اقدام کنند.
3.    امکان آگاهی از نظرات سایر خوانندگان و خریداران
شما با خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی می‌توانید به نظرات دیگر کاربران دسترسی داشته باشید. شما از این نظرات می ‌توانید برای انتخاب کتاب خود استفاده کنید. به زبان دیگر با خواندن نقد و بررسی دیگر کاربران درباره کتاب مورد نظرتان، دید بهتری نسبت به آن کتاب پیدا خواهید کرد. همچنین از این طریق می توانید درباره کیفیت سرویس و خدمات فروشگاه مورد نظر نیز اطلاعات کسب کنید.

خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی 

4.    عدم محدودیت در انتخاب کتاب
واضح است که فروشگاه‌های فیزیکی کتاب فضای محدودی دارند و همین موضوع باعث می‌شود که تعداد کتاب‌هایی که می‌توانند ارائه کنند؛ پائین ‌تر از فروشگاه‌های اینترنتی باشد. فروشگاه‌ های اینترنتی محدودیتی در فضا ندارند و می ‌توانند تعداد بسیار زیادی از کتاب برای خرید اینترنتی در سایت خود قرار دهند.
بنابرین خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی  میتوانید به دامنه گسترده ای از کتاب های درسی دسترسی داشته باشید. گاهی اوقات می توانید کتاب های دست دوم را نیز بیابید که با قیمتی پایین تر ارائه می شود. برخی اوقات فروشگاه های آنلاین کتاب؛ کتاب های نادر و قدیمی و را نیز به فروش می رسانند که این موضوع برای دوستداران کتاب بسیار حائز اهمیت است.
5.    امکان دسترسی به دامنه گسترده ای از کتاب ها
اگر قصد خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی را دارید؛ می توانید از فروشگاه های آنلاین خرید کنید. اما خبر خوب این است که اگر درکنار کتاب های درسی به کتاب های غیر درسی مانند رمان یا کتاب های فلسفی و تاریخی نیز نیاز داشتید؛ می توانید از خدمات همین فروشگاه های آنلاین استفاده کنید.

اگر شما بخواهید یک کتاب درسی، یک کتاب رمان و یک کتاب فلسفی را از فروشگاه‌های کتاب فیزیکی خریداری کنید، احتمالا مجبور خواهید شد تا به چند فروشگاه کتاب سر بزنید. اما در مورد خرید اینترنتی کتاب این موضوع صدق نمی‌کند. فروشگاه‌های اینترنتی کتاب همه دسته‌های کتاب را پوشش می‌دهند. شما با خرید اینترنتی کتاب می‌توانید کار خود را ساده کنید.
6.    پشتیبانی قابل اعتماد فروشگاه های اینترنتی
اکر شما هم از کتاب خوانان حرفه‌ای هستید، احتمالا بارها برایتان پیش آمده که کتابی را از فروشگاهی به صورت حضوری خریداری کنید اما هنگامی که به منزل بازگشتید و مشغول مطالعه آن شدید، متوجه شوید که برخی از صفحات به خوبی چاپ نشده یا به کلی موجود نیست. اما اگر شما از فروشگاه کتاب اینترنتی کتاب وب خرید خود را انجام دهید و با این نوع مشکلات روبرو شوید، می‌توانید با مرکز پشتیبانی کتاب وب تماس بگیرید و به راحتی کتابی را که مشکل دارد را مرجوع کنید و کتاب سالم را دریافت کنید.
این روزها دانشجویانی که برای کنکور 1401 مشغول درس خواندن هستند، به دنبال روشی برای خرید کتاب های دانشگاهی می گردند تا هم از نظر بهداشتی امن بوده و هم تخفیف هایی را بتوانند دریافت کنند. خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی یکی از بهترین روش هایی است که شما را از شر انتقال ویروس کرونا راحت کرده و مزایای بسیار دیگری مانند تنوع کتاب ها، قیمت پایین تر و کیفیت بالا خواهد داشت.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب