کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید اینترنتی ماسک

156 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 10 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه برخی از مردم ترجیح می‌دهند که به صورت اینترنتی و آنلاین خرید های خود را به دلیل راحتی و آسان بودن، انجام دهند، به گونه ‌ای که در این دوران شیوع کرونا که برخی از مردم در خانه هستند، عادت کردند در فروشگاه‌های اینترنتی چرخ بزنند و با مقایسه قیمت ‌ها و اجناس فروشگاه‌های اینترنتی مختلف، جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. ماسک نیز یکی از مهم ترین کالاهای سبد خانوار در قرن 21 است و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی؛ بهتر است تا حد امکان خرید های خود را اینترنتی و آنلاین انجام دهیم. خرید اینترنتی ماسک موضوعی است که در ادامه مزایا و معایب آن را بررسی خواهیم کرد.

اهمیت خرید اینترنتی ماسک

قطره های تنفسی که از دهان خارج می شود؛ مهم ترین عامل انتقال ویروس به دیگران است و این موضوع زمانی اتفاق می افتد که فرد آلوده و ناقل ویروس، صحبت، سرفه یا عطسه کند.  کسی که در تماس یا نزدیک فرد آلوده باشد؛ در معرض قطره های تنفسی عفونی قرار می گیرد، به همین دلیل استفاده از ماسک در دوران همه گیری کووید ۱۹ ضروری است. این روزها مردم از ماسک های مختلف مانند جراحی سه لایه، اِن ۹۵ و پارچه ای برای پیشگیری از ابتلا به کرونا استفاده می کنند.به گفته بسیاری از کارشناسان، بهترین نوع ماسک در زمان حاضر برای استفاده عموم مردم، ماسک های سه لایه یا همان جراحی است و این نوع ماسک بین ۸۰ تا ۹۰ درصد از سرایت احتمالی بیماری به فرد جلوگیری می کند، این ماسک باید سه لایه داشته باشد، لایه وسطی آن " مِلت بلون " و لایه های ۲ طرف از جنس " اسپان باند" است، همچنین کش نگهدارنده آن به گونه ای متصل باشد که تا جای ممکن ماسک را محکم و چسبیده به صورت نگه دارد.

خرید اینترنتی ماسک

لایه مِلت بلون یکی از قسمت ‌های مهم در ماسک ‌های جراحی و پزشکی است که نقش فیلتراسیون را داشته و از نفوذناپذیری بالایی در برابر میکروب‌ها و ذرات نانومتری و ریز در هوا برخوردار می باشد.اهمیت استفاده از ماسک در پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ تا حدی است که مرکز کنترل بیماری‌ های آمریکا اعلام کرد استفاده از ۲ ماسک در شرایط پر خطر می تواند ایمنی بیشتری ایجاد کند. اگر در مکان ‌های پر جمعیت هستید؛ با ۲ ماسک یا قراردادن یک ماسک پارچه‌ای روی ماسک یک بار مصرف پزشکی، می توانید عبور ویروس از لایه‌های ماسک را دشوارتر ‌کنید. با توجه به اینکه نقش اصلی ماسک، جلوگیری از انتقال ویروس به سیستم تنفسی بدن انسان است، کیفیت و استاندارد بودن آن اهمیت زیادی دارد زیرا اگر ماسک دارای حداقل کیفیت نباشد هیچ اثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ نخواهد داشت به همین دلیل توجه به کیفیت و اثربخشی ماسک هنگام خرید بسیار مهم است.

مزایا و معایب خرید اینترنتی ماسک

از مزایای خرید اینترنتی ماسک می توان موارد زیر را برشمرد:
خرید اینترنتی زمینه انتخاب و جست و جوی جنس مورد نظر را در فروشگاه‌ های مختلف راحت ‌تر کرده است تا فرد خریدار کالای مطابق میل، نظر و پول خود خریداری کنند. دومین مزیتی خرید اینترنتی ماسک این است که شما در هر زمانی از شبانه روز می توانید خرید کنید. اکنون خرید اینترنتی همه روزه ( حتی تعطیلات رسمی) امکان‌پذیر است در صورتی که خرید سنتی در روزهای تعطیل و همه روزه امکان‌پذیر نیست و ممکن است در شرایطی که نیاز فوری به ماسک داشته باشید، نتوانید نیاز خود را برآورده کنید.بالا بودن تنوع محصول در فروشگاه‌های اینترنتی یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی می باشد. خریدار برای یک خرید  در بازار سنتی علاه بر هزینه برای رفت و آمد از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر، وقت زیادی را صرف کند، در حالی که در خرید اینترنتی، بدون صرف هزینه و در کمترین زمان می‌تواند در فروشگاه‌های آنلاین، جنس مورد نظر را پیدا و انتخاب کند. همچنین شما می توانید به راحتی اجناس را در فروشگاه های آنلاین با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین گزینه را از نظر کیفیت و قیمت انتخاب کنید.

در خرید اینترنتی از سایت ‌ها و فروشگاه‌ های مختلف که دارای تخفیف ‌های فصلی و یا جشنواره ‌ای هستند، می‌ توان خرید کرد و نیاز به چانه زنی قیمت وجود ندارد. همچنین شما با خرید اینترنتی ماسک می توانید نظرات سایر کاربران را مشاهده کرده و درباره کیفیت و میزان رضایت از محصول نیز اطمینان کسب کنید. با این حال خرید اینترنتی ماسک ممکن است معایبی نیز داشته باشد. به عنوان مثال باب میل نبودن و یا متفاوت بودن جنس خریداری شده با کالای  تحویلی، به عنوان عیب بزرگ خرید اینترنتی ماسک است. در بازار سنتی برای خرید ماسک، کالا از سوی خریدار امتحان می‌شود و چنانچه باب میل خریدار باشد خرید می‌شود، اما در خرید اینترنتی، این امکان برای خریدار وجود ندارد. ممکن است جنسی که شما دریافت می کنید پاره، سوراخ یا دست دوم باشد! در این شرایط خرید از فروشگاه های معتبر آنلاین می تواند این مشکل را به خوبی حل کند.

خرید اینترنتی ماسک

مشکلات دیگر خرید اینترنتی از جمله قطع شدن سیستم در هنگام پردازش و یا ثبت سفارش کالا ممکن است آزار دهنده باشد و این نقض در برخی زمان ها باعث می‌شود فرد بدون اینکه خریدی ثبت داشته باشد، پول از حسابش  کم ‌شود و باید صبر کند تا پول او بازگشت داده شود. بدیهی است که استفاده از ماسک، بهترین راه پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است. خرید اینترنتی ماسک؛ ما و اطرافیانمان را در سلامت قرار داده و مزایای منحصر به فردی دارد که به ما در انتخاب بهتر و خرید دلچسب تر کمک می کند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب