کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید اکانت الکسا

268 بازدید
درج شده در روز شنبه, 22 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه اینترنت به بخش بسیار مهمی در زندگی انسانها تبدیل شده است. در واقع نفوذ اینترنت به به تمامی بخش های زندگی به حدی است که امکان زندگی بدون آن تقریبا غیر ممکن است. استفاده از اینترنت نقش بسزایی در تغییر مدل کاری داشته است و خرید آنلاین یکی از موضوعاتی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از اقداماتی که برای معرفی کسب و کار باید انجام دهیم راه اندازی یک وب سایت است. بعد از آن باید تلاش کنیم تا با سئو مناسب سایت و استفاده از محتوای مناسب کاربران را به سمت کسب و کار خود جذب کنیم و یا به زبانی ساده تر کسب و کار خود را به مشتریان معرفی کنیم. به همین دلیل بررسی ترافیک سایت و تعداد افرادی که روزانه از سایت دیدن می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.تهیه اکانت و خرید از سایت های خارجی می تواند این امکان را به شما بدهد که از سایت هایی که در ایران فیلتر شده اند، به راحتی استفاده نمایید. در ادامه بیشتر به تهیه اکانت و خرید از وبسایت های خارجی می پردازیم.
 

خرید اکانت الکسا

با توجه به این موضوع که وب سایت ها بخش مهمی از کسب و کار ها به شمار می روند، سرویس های متعددی برای کمک به آنها به وجود آمده اند. یکی از سرویس های معتبری که رتبه سایت ها را در میان سایت های مشابه دیگر نشان می دهد سایت الکسا است. شما با استفاده از امکاناتی که در این سایت قرار داده شده است می توانید وضعیت رشد کسب و کار خود را مشاهده کنید. در این مسیر با خرید اکانت الکسا می توانید از امکانات ویژه این سایت بهره مند شوید.

سایت الکسا چیست؟

قبل از آنکه به موضوع خرید اکانت الکسا بپردازیم، بهتر است معرفی اجمالی در مورد سایت الکسا داشته باشیم. همانطور که تا به اینجا متوجه شدید، با استفاده از امکاناتی که در این سایت قرار داده شده است شما می توانید رشد وب سایت خود را بررسی کنید. امکانات دیگر این سایت به شرح زیرند:
•    بررسی میزان ترافیک
•    بررسی میزان محبوبیت سایت
•    بانس ریت
•    متوسط حضور کاربر درون سایت
•    ارائه لیست کاملی از بک لینک ها
•    بررسی کلمات کلیدی جذاب

 

سایت الکسا چیست؟

این موارد به شما کمک می کنند تا بتوانید روند رشد وب سایت خود را مشاهده کنید و استراتژی های لازم را برای ارتقا وب سایت خود در نظر بگیرید. در واقع، استفاده از این وب سایت و خرید اکانت الکسا به شما کمک می کند تا نقاط ضعف و قوت وب سایت خود را بشناسید و برای ارتقا نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف وب سایت خود برنامه ریزی کنید. به ویژه، این موضوع برای بخش بازاریابی اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا این بخش بر استراتژی های فروش تمرکز دارد و بر اساس داده های مناسب برنامه های های مناسب را برای آینده کسب و کار انتخاب می کند.

خرید اکانت پرمیوم الکسا

سایت الکسا برخی از خدمات خود را به صورت رایگان عرضه می کند، اما با نهیه اکانت و  خرید از سایت خارجی مثل الکسا می توانید از امکانات ویژه ای که این سایت در نظر گرفته است، بهره مند شوید. بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند که با خرید اکانت الکسا تنها می توانند رتبه بندی سایت خود را بررسی کنند. سایتهای دیگری نیز هستند که با ورود در آنها می توانید رتبه بندی سایت خود را ببینید. در نتیجه این سوال عادی است که بخواهید تفاوت سایت الکسا را با دیگر سایت ها بدانید.
 

خرید اکانت پرمیوم الکسا

در اینجا به شما اعلام می کنیم که خرید اکانت الکسا تنها برای بررسی رتبه سایت نیست، بلکه با استفاده از این ابزار قدرتمند می توانید سایت خود را آنالیز کنید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. به همین دلیل اگر شما دارای وب سایتی هستید که می خواهید برای ارتقا آن تلاش کنید، این سرویس نقش موثری در بهبود سایت و دیده شدن آن دارد. با دیده شدن وب سایت تغییرات زیادی در مدل کسب و کار شما به وجود می آید. بسیاری از مشتریان بالقوه به مشتریان دائمی شما تبدیل می شوند و این امر به معنی افزایش سود کسب و کار خواهد بود. همچنین، اگر سایت شما توسط مشتریان زیادی دیده شود، برند شما در ذهن مشتریانتان باقی خواهند ماند و این امر راه موفقیت شما را باز می کند.

خرید پنل الکسا

یکی از سوالات پرتکرار در مورد تهیه اکانت و سفارش از سایت های خارجی به خصوص الکسا و پنل الکسا این است که هزینه این اکانت چقدر است؟! بهتر است بدانید که برای خرید این اکانت باید مبلغ 149 دلار بپردازید. با خرید این اکانت می توانید به اطلاعات زیادی در مورد سایت خود دست پیدا کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که این اطلاعات، اطلاعات خامی هستند که شما باید بدانید چگونه از آنها استفاده کنید. سئوکار یکی از کسانی است که باید به این اطلاعات دسترسی داشته باشد. سپس، او با برنامه ریزی ها متفاوت به دیده شدن سایت کمک می کند.
 

خرید پنل الکسا

در این مسیر بهتر است سئو کار با تیم بازار یابی و فروش در ارتباط باشد تا با ایده های آنها نیز آشنا شود و برنامه ریزی هایش را هم راستا با نظرات و اهداف آنها پیش ببرد. در واقع، اگر بخواهیم ساده تر صحبت کنیم، با استفاده از اطلاعاتی که پس از خرید اکانت الکسا بدست می آورید، باید به صورت تیمی کار کنید تا بتوانید آنگونه که می خواهید کسب و کار خود را بالا بکشید.

اکانت سایت الکسا

یکی دیگر از سوالات رایج پس از خرید اکانت الکسا این است که آیا این اکانت همیشگی است و یا باید تمدید شود؟. بهتر است بدانید که این اکانت همانند اکانت های دیگر باید تمدید شوند. سرویس های مختلفی در هنگام خرید اکانت سایت الکسا به شما پیشنهاد می شود که شما می توانید سرویس های سه ماهه، شش ماهه و یک ساله را انتخاب کنید. معمولا چند روز قبل از به پایان رسیدن مهلت اکانت شما ایمیلی برای شما ارسال می گردد و شما می توانید برای تمدید اکانت اقدام کنید.
 

اکانت سایت الکسا

 به این نکته توجه داشته باشید با توجه به این موضوع که هزینه این اکانت به صورت دلار است شما برای پرداخت باید دارای حساب ارزی باشید و یا از سرویس های پرداخت بین المللی استفاده کنید. اما متاسفانه به دلیل تحریم هایی که بر ایران اعمال شده است تقریبا تمامی سرویس های پرداخت بین المللی در ایران اجازه فعالیت ندارند. به همین دلیل ممکن است شما برای خرید اکانت الکسا و پرداخت هزینه آن با چالش هایی رو به رو شوید. یکی از روش های پرداخت هزینه و خرید اکانت الکسا کمک گرفتن از شرکتهای واسطه است.

سایت مشابه الکسا

تا به اینجا تلاش کردیم تا شما را با سایت الکسا و مزایای تهیه اکانت و خرید از سایتهای خارجی الکسا آشنا کنیم. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا سایت های مشابه دیگری وجود دارند که با استفاده از آنها بتوانید رتبه بندی سایت را مشخص کنید و به داده های مورد نیاز دست پیدا کنید؟! بهتر است بدانید که امروزه سرویس های متعددی برای دستیابی به اطلاعات سایت ها وجود دارمد. سایت الکسا و خرید سایت اکانت الکسا گزینه ای معتبر باشد، اما این امر بدین معنا نیست که سایتهای مشابه دیگری در دسترس نیستند. سایتهای مشابه الکسا به شرح زیرند:
•    سایت SEMrush
•    سایت Similar Wen
•    سایت Ahrefs
 

سایت مشابه الکسا

در پایان به شما خاطر نشان می کنیم که استفاده از سایت الکسا و خرید اکانت الکسا گزینه ای هوشمندانه برای تمامی کسانی است که می خواهند برند خود را به تمامی مشتریان معرفی کنند و به سایتی معتبر تبدیل شوند. داده های بدست آمده از این سایت بسیار قابل اعتماد هستند و شما بر تکیه بر آنها می توانید استراتژی های بازاریابی خود را مشخص کنید. همچنین، این سایت به شما کمک می کند بتوانید تا نیازهای کاربران را بشناسید و بر اساس آنها پیش روید.

اگر کارت اعتباری برای خرید از سایت های خارجی ندارید و می خواهید با خرید اینترنتی از سایت های خارجی اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی  یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب