کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید از آمازون بدون گمرک

4271 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 18 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
3.5

در قرن بیست و یکم تحولات عظیمی در مدل کسب و کارها به وجود آمد. با توجه به دسترسی ساده به اینترنت بسیاری از کسب و کارها فضای آنلاین را بستری ایده آل برای خرید و فروش دیدند و کسب و کار خود را به فضای اینترنت انتقال دادند. در نتیجه افراد از سراسر دنیا می توانستند کالای مورد نظر خود را در سایتهای مختلف ببینند و سپس از طریق خرید از سایت های خارجی آنها را تهیه کنند. آمازون اولین کسب و کاری بود که فروش آنلاین را شروع کرد. در آغاز راه، بزوس (مدیرعامل سایت آمازون) لیستی از کتابهای پر فروش را انتخاب کرد و برای فروش در اینترنت گذاشت. تقاضای فراوان برای خرید این کتابها سبب شد که بزوس به فکر قرار دادن کالاهای دیگر بر روی اینترنت باشد و همین امر زمینه ساز تحولی عظیم در مدل فروش در تمامی دنیا گردید. در ادامه بیشتر به خرید اینترنتی از سایت های خارجی می پردازیم.


 

خرید از آمازون بدون گمرک

امروزه بسیاری از افراد اقدام به خرید از آمازون می کنند. یکی از مسائل مهمی که در رابطه با خرید از این سایت مطرح است خرید از آمازون بدون گمرک است. با توجه به این موضوع که آمازون سایت فروش بین المللی است و افراد از سراسر دنیا اقلام مورد نیاز خود را از این سایت سفارش می دهند، در زمان ارسال کالا مواردی همچون خرید از آمازون بدون گمرک، هزینه ارسال کالا و مشخص نمودن حق گمرکی مطرح می شوند. هر کشوری قوانین خاص خود را در مورد خرید از سایتهای خارجی و دریافت کالا دارد. در ایران خرید از آمازون بدون گمرک امکان پذیر نیست و باید حق گمرک پرداخته شود!

نحوه کار شرکت های واسطه برای خرید از آمازون


با توجه به تحریم هایی که بر علیه ایران اعمال شده است، امکان خرید مستقیم از سایت آمازون و ارسال به ایران وجود ندارد. در نتیجه کاربرانی که قصد دارند کالای مورد نظر خود را از این سایت سفارش دهند باید از شرکتهای واسطه درخواست کنند که این کار را برای آنها انجام دهند. نحوه ارسال درخواست به این شرکتها به صورت زیر است:
•    ارسال لینک کالا برای شرکت واسطه
•    محاسبه قیمت کالا و پرداخت مشتری ( در این قسمت قیمت کالا از دلار به ریال محاسبه می گردد، سپس شما هزینه را به ریال برای شرکت مورد نظر واریز می کنید و آن شرکت هزینه کالا را پرداخت می کند)
•    با توجه به عدم امکان خرید از آمازون بدون گمرک، شرکت مورد نظر هزینه های جانبی و ارسال کالا را محاسبه می کند و به شما اعلام می نماید
 

نحوه کار شرکت های واسطه برای خرید از آمازون

پس از تسویه نهایی، می توانید کالای مورد نظر خود را دریافت کنید. بهتر است بدانید که سایت آمازون در بسیاری از موارد گزینه حمل و نقل رایگان را به کاربران خود ارائه می دهد و ممکن است شرکت واسطه آدرسی را که به آمازون اعلام می کند مشمول حمل و نقل رایگان می شود. در نتیجه شما باید تنها هزینه ارسال کالا از کشوری که شرکت واسطه اعلام کرده است تا ایران را پرداخت کنید و با توجه به قانون عدم خرید از آمازون بدون گمرک هزینه گمرکی نیز با مشتری است.

خرید از آمازون امارات


بسیاری از افراد براین باور هستند که خرید از آمازون امارات شامل هزینه های زیادی خواهد بود. اما در اینجا به شما اعلام می کنیم که این باور اشتباه است و خرید از آمازون امارات در بسیاری از موارد هزینه کمتری را در مقایسه از خرید از امارات برای شما در پی خواهد داشت. یکی از ویژگی های خرید از این سایت تنوع بسیار بالا برای خرید محصولات است. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و با قیمتی بسیار مناسب عرضه می شوند. همچنین، بهتر است بدانید که تخفیفات زیادی در این سایت به خریداران ارائه می شوند و در بسیاری از موارد شما می توانید کالای مورد نظر خود را نصف قیمت اصلی خریداری کنید.
 

خرید از آمازون امارات

مسئله دیگری که در خرید از آمازون امارت مطرح می شود نحوه بسته بندی و ارسال کالاست. بسیاری از افراد نگران هستند که بسته بندی و ارسال کالا به درستی صورت نگیرد و کالای آنها در حین حمل و نقل آسیب ببیند. اما باید بدانید که این نگرانی بی مورد است و حمل و نقل کالا شامل بیمه است. همچنین، سایت آمازون این امکان را برای خریداران فراهم ساخته است که طی مدت سی روز در صورت عدم رضایت از کالای مورد نظر آن را مرجوع کنند.
 
خرید از آمازون

با توجه به این موضوع که امکان خرید از آمازون امارت و ارسال بی واسطه به ایران وجود ندارد، شما باید از شرکت های واسطه درخواست داشته باشید تا کالای مورد نظر را برای شما خریداری کنند و به ایران ارسال کنند. مسئله دیگر این است که خرید از آمازون بدون گمرک امکان پذیر نیست. در گذشته طبق قوانینی که وجود داشت گمرک ایران تنها برای خرید کالاهای لوکس حق گمرکی دریافت می کرد. اما در سال 1395 دولت قانونی را تصویب کرد که به موجب آن عوارض گمرکی برای کالاهای خرد نیز باید پرداخت شود.

نحوه خرید از آمازون


یکی از مسائلی که برای بسیاری از کاربران در مورد خرید از آمازون مطرح است نحوه خرید از این سایت است. بهتر است بدانید که خرید از سایت آمازون پروسه ای راحت است و نیاز به انجام عملیات پیچیده ندارد. بنابراین بدون نگرانی می توانید اقدامات لازم را برای خرید از آمازون انجام دهید. برای خرید از این سایت باید به صورت زیر عمل کنید:
•    در مرحله اول شما باید وارد سایت شوید و اقدام به ثبت نام بکنید. پس از ثبت نام ایمیلی برای شما ارسال می شود که شما باید آن را تایید کنید تا عملیات فعالسازی اکانت شما انجام شود.
•    سپس، در این مرحله شما می توانید وارد سایت آمازون شوید و از خرید در این سایت لذت ببرید. هرگز برای انتخاب محصول در این سایت عجله نکنید. شما نمی توانید هیچ بازاری را بیابید که به اندازه آمازون کالاهای متنوع داشته باشد. فقط باید کمی وقت بگذارید و کالای مورد نظر خود را پیدا کنید.
•    پس از انتخاب نهایی کالا، گزینه Add to card را انتخاب کنید.
•    پس از تاییدات نهایی ( به طور مثال تعداد کالا)، باید گزینه Proceed to checkout را انتخاب کنید.
•    در مرحله آخر باید آدرس مورد نظر را برای ارسال کالا  مشخص کنید و سپس وارد روند پرداخت هزینه شوید.
 

نحوه خرید از آمازون

به این موضوع توجه داشته باشید که در اینجا کار با سایت آمازون به اتمام می رسد و بسته برای شما ارسال می گردد. برای بسیاری از کشورها امکان خرید از آمازون بدون گمرک وجود دارد. اما با توجه به این موضوع که امکان خرید از آمازون بدون گمرک در ایران وجود ندارد شما باید هزینه گمرک را نیز پرداخت کنید. ممکن است که شما نگران هزینه گمرک باشید. اما به شما می گوییم که اینکار هزینه زیادی ندارد و خرید از این سایت با توجه به شرایط ویژه ای که دارد به سود شما خواهد بود.
با توجه به عدم امکان خرید از آمازون بدون گمرک، چرا آمازون یکی از گزینه های طلایی برای خرید است؟
تا بدنیجا تلاش کردیم به موضوعات مرتبطی همچون خرید از آمازون و خرید از آمازون بدون گمرک بپردازیم. خرید از آمازون بدون گمرک همواره یکی از سوالاتی بوده است که ذهن بسیاری از کاربران ایرانی را به خود مشغول کرده است. درست است! خرید از سایتهای بین المللی گاهی هزینه زیادی را برای کابران در بردارد و همین امر سبب می شود بسیاری از افراد به دنبال خرید از آمازون بدون گمرک باشند و عدم امکان این امر بسیاری از خریداران را دلزده می کند. اما این موضوع را در نظر داشته باشید که با خرید از یک سایت بین المللی شما به سادگی می توانید کالاهای متنوعی را با قیمت های مختلف و کیفیت های متفاوت ببینید.
 
خرید از یک سایت بین المللی

 یکی از ویژگی های منحصر به فردی که سایت آمازون را از سایتهای دیگر متمایز می سازد امکان دیدن نظرات کسانی است که کالایی را خریداری کرده اند. شما به راحتی می توانید به بخش نظرات بروید و از این امر مطلع شوید که آیا افرادی که این کالا را خریداری کرده اند از آن راضی بوده اند یا خیر. همچنین با توجه به مسافت زیاد میان ایران و بسیاری از کشورها، این امر بسیار معقول است که هزینه خرید از آمازون کمی بالا باشد. اگرچه امکان خرید از آمازون بدون گمرک وجود ندارد، اما این سایت فرصتهای زیادی را برای خرید در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین بدون اینکه نگران عدم امکان خرید از آمازون بدون گمرک باشید، بهتر است با تمرکز بر ویژگی های مثبت این سایت، از خرید خود لذت ببرید و سعی کنید از مزایایی خرید از این سایت بهره مند شوید.

همانطور که میدانید به طور مستقیم خرید از سایت های خارجی بدون ویزاکارت و مستر کارت امکان پذیر نیست و اگر کارت اعتباری برای خرید از سایت های خارجی ندارید و یا با نحوه خرید از سایت های خارجی آشناییت ندارید و می خواهید با خرید اینترنتی از سایت خارجی اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب