کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خرید ارز دیجیتال

251 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 18 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اقتصاد نقش بسیار مهمی در رشد زندگی انسانها دارد. از آغاز بشریت تا کنون انسانها به فعالیت اقتصادی مشغول بودند و از روشهای زیادی برای خرید و فروش استفاده می کردند. قرن بیست و یکم را می توان قرن بروز تحولات عظیم در ساختار اقتصادی دنیا دانست. در این قرن مبادلات مالی دستخوش تغییرات زیادی شدند و شاهد بروز نوع جدیدی از ارز به نام ارز دیجیتال بوده ایم. کارشناسان بر این عقیده هستند همانطور که انتقال مبادلات مالی در بستر آنلاین جایگزین مبادلات پول کاغذی گردیده است، به زودی ارز دیجیتال نیز به بخش مهمی از زندگی اقتصادی انسانها تبدیل خواهد شد. در آینده نه چندان دور خرید از سایت های خارجی به کمک پرداخت با ارز دیجیتال انجام می گیرد. در ادامه بیشتر به خرید ارز دیجیتال و خرید اینترنتی از سایت های خارجی می پردازیم.

 

خرید ارز دیجیتال

 بهتر است بدانید که برای خرید ارز دیجیتال به نوعی دستگاه به نام دستگاه ماینر نیاز داریم. این دستگاهها توسط برخی از کمپانی های برجسته دنیا مانند بیت مین تولید می گردند و ظهور هر یک از این دستگاهها سبب بروز هیجانات زیادی در میان کسانی می شوند که به کار فروش و خرید ارز دیجیتال اشتغال دارند. زیرا معمولا دستگاههای جدید دارای ویژگی های برجسته ای هستند که کارآیی آنها را در خرید ارز دیجیتال افزایش می دهد و همین امر سبب می شود این افراد راحت تر بتوانند از آنها استفاده کنند.
ماینرها در ابتدا بسیار سنگین بودند و برق زیادی را مصرف می کردند. به همین دلیل راه اندازی این دستگاهها در منازل مسکونی جرم به حساب می آمد. همچنین، این دستگاه ها نویز زیادی تولید می کردند و آزار دهنده بودند. مشکل گرم شدن دستگاه یکی دیگر از مواردی بود که مشکلات زیادی را برای افرادی که به خرید ارز دیجیتال اشتغال داشتند به وجود می آورد.

 

ماینرها

سپس کمپانی های سازنده تصمیم به ارتقا ماینرهای خود گرفتند و این مشکلات یکی پس از دیگری رفع شدند. تمامی دستگاههایی که اکنون تولید می شوند حداقل دارای دو فن درون دستگاه هستند که یکی از این فن ها هوای گرم را از داخل دستگاه بیرون می کشند و فن دیگر هوای خنک را وارد دستگاه می کند و همین امر نقش موثری در افزایش کیفت خرید ارز دیجیتال دارد.

خرید ارز دیجیتال ترون

ارز دیجیتال انواع مختلفی دارد و برای خرید این ارز باید الگوریتم آن را بشناسید زیرا هر الگوریتم نوع خاصی از ارز را استخراج می کند. برای خرید ارز دیجیتال ترون شما به الگوریتم اثبات سهام نمایندگی شده (DPoS) نیاز دارید. یکی از مواردی که سبب می شود بسیاری از افراد به سمت خرید این ارز دیجیتال متمایل شوند سود بسیار خوبی است که این ارز برای افراد به همراه دارد.
 

ارز دیجیتال

البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است که قیمت این ارز مانند بسیاری از ارزهای دیگر در سال 2018 سقوط کرد، اما هنوز در رده ارزهای دیجیتال با سوددهی بالا قرار دارد. برای ذخیره این ارزها می توانید از کیف پولهای زیر استفاده کنید
•    کیف پول اتمیک والت
•    کیف پول تراست والت

خرید ارز دیجیتال یوان

در سالهای اخیر چین به قدرت اقتصادی در جهان تبدیل شده است و بسیاری از تجار برای تهیه کالاهای خود به این کشور سفر می کنند. قدرت اقتصادی چین به حدی بالا رفته است که آن را با آمریکا قابل مقایسه می دانند و برخی از کارشناسان بر این عقیده هستند که چین به زودی به قدرت برتر اقتصادی در دنیا تبدیل خواهد شد.

 

خرید ارز دیجیتال یوان

به پشتوانه اقتصاد قوی چین، این کشور ارز دیجیتال یوان را راه اندازی کرد و همین امر سبب شد این کشور به کشوری پیشرو در زمینه اقتصادی تبدیل شود. البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است که این ارز به تازگی معرفی شده است و خرید ارز دیجیتال یوان هنوز در مرحله آزمون و خطا قرار دارد. با توجه به صحبتهای مقامات چینی، این کشور آماده است پروژه خرید ارز دیجیتال یوان را در سال 2022 به اتمام برساند.

خرید ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم نوعی شبکه ارز دیجیتال است که در سال 2013 به بازار معرفی گردید. این شبکه ارز دیجیتال اتر را تولید می کند که نوعی ارز اوپن سورس است و می تواند قرار دادهای هوشمند را اجرا کند. در واقع، این ارز دیجیتال به ساخت بلاک چین جدید و مستقل نیاز ندارد و همین امر نقش موثری در صرفه جویی در زمان دارد و امنیت خرید ارز دیجیتال را بالا می برد. اتریوم تفاوتهای متعددی با بیت کوین دارد که از مهمترین آنها می توان به این موارد اشاره کرد
•    تراکنش اتریوم از بیت کوین سریع تر است
•    شبکه اتریوم تعداد واحدهای نامحدودی از اتر تولید می کند

خرید از دیجیتال با مستر کارت

مستر کارت یکی از روشهای معتبر برای مبادلات مالی است که سالیان زیادی است در زمینه اقتصادی فعالیت دارد. این شرکت به تازگی تصمیم گرفته است وارد حوزه خرید ارز دیجیتال شود. در واقع، روند صعودی ارز دیجیتال سبب شده است که بسیاری از کمپانی های مالی دنیا تمایل داشته باشند تا به این فیلد وارد شوند.
 

خرید از دیجیتال با مستر کارت

شرکت مستر کارت اعلام کرده است که وایرکس ( شرکتی واقع در لندن که در زمینه پردازش و خرید ارز دیجیتال فعالیت دارد) اولین پلتفرم این کمپانی است که به طور مستقیم اقدام به صدور کارتهای معتبر برای پرداخت ارز دیجیتال می کند. همین امر سبب می شود افرادی که می خواهند ارز دیجیتال خریداری کنند، این ارزها را به شکل ارزهای رایج وارد مسترکارت خود بکنند. خرید از سایتهای خارجی با مستر کارت می تواند این امکان را به شما بدهد به راحتی ارزهای دیجیتال را خریداری نمایید.

خرید ارز دیجیتال با پی پال

پی پال یکی از معتبرین پلتفورم ها برای نقل و انتقالات مالی است. این شرکت در ابتدا مورد توجه قرار نگرفت، اما سهولت در انجام مبادلات مالی در بستر اینترنت سبب شد که این برند به برندی معتبر تبدیل گردد. این شرکت در سال 2020 وارد حوزه پرداخت و خرید ارز دیجیتال گردید. یکی از بهترین ویژگی های سرویس پی پال این است که این سرویس هیچ گونه کارمزدی را دریافت نخواهد. با توجه به این موضوع که این سرویس به تازگی وارد حوزه خرید ارز دیجیتال شده است، فعلا تنها این امکان وجود دارد که کاربر ارز دیجیتال را در حساب پی پال نگهداری کند و امکان نقل و انتقالات دیجیتال وجود ندارد.

خرید ازر دیجیتال در ایران

بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که ارز دیجیتال صنعتی نوپاست، هنوز بسیاری از کشورهای دنیا این صنعت را به رسمیت نمی شناسند و قوانینی برای آن وضع نکرده اند. این امر در مورد ایران نیز صدق می کند. خرید ارز دیجیتال در ایران به صورت فردی هنوز قانونی نیست و دولت هیچ گونه قوانین اقتصادی را برای این موضوع در نظر نگرفته است.
 

خرید ارز دیجیتال در ایران

 البته این امر بدین معنا نیست که اگر کسی وارد حوزه ارز دیجیتال شود کاری غیر قانونی انجام داده است. اما اگر از طریق خرید ارز دیجیتال کاری غیر قانونی انجام دهد، این عمل نیز یک جرم محسوب می شود. اما بر طبق قوانین ایران صرافی ها می توانند اقدام به پرداخت ارز دیجیتال کنند و قبل از انجام اینکار باید مجوزهای رسمی را دریافت کنند. امید می رود در آینده ای نزدیک تغییراتی عمده در قوانین اقتصادی کشور به وجود بیاید.

قیمت و ارز دیجیتال

بسیاری از افراد تلاش می کنند به دلیل سود آوری صنعت ارز دیجیتال وارد این حوزه شوند. اما بهتر است بدانید که این حوزه، همانند حوزه های دیگر، نیازمند دریافت آموزشهایی است. اگر می خواهید وارد این حوزه شوید، باید در این زمینه اطلاعات کسب کنید. ممکن است این کار در ابتدا سودی برای شما به همراه نداشته باشد، اما ادامه فعالیت در این حوزه برای شما سود آور خواهد بود. بهتر است بدانید که قیمت ارز دیجیتال نیز گاهی روند نزولی دارد. بنابراین، قبل از اقدام به خرید ارز دیجیتال از قیمت مطمئن شوید.

همانطور که میدانید به طور مستقیم خرید از سایت های خارجی بدون ویزاکارت و مستر کارت امکان پذیر نیست و اگر کارت اعتباری برای سفارش از سایت های خارجی ندارید و یا با نحوه خرید از سایت های خارجی آشناییت ندارید و می خواهید با خرید اینترنتی از سایت های خارجی اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب