Loading List Items...

خدمات کارواش در محل

69 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 29 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خدمات کارواش در محل به دو دسته شست وشو داخل و خارج ماشین تقسیم بندی می‌شوند. هر کدام از این دو نوع کارواش مراحل و گزینه هایی را شامل می‌شوند که بنابر درخواست مشتری انجام خواهد گرفت. این روش شست وشوی ماشین بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است. در واقع از جمله مزایای خدمات کارواش در محل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از اصلی ترین مزایای آن این است که نیازی به رفتن به کارواش نبوده و در محل خود به راحتی نسبت به شست شوی ماشین اقدام خواهید کرد.
 • استفاده از این روش سبب می‌شود تا در زمان خود صرفه جویی کرده و دیگر در صف کارواش های شلوغ منتظر نخواهید ماند.
 • این نوع از کارواش نیاز به تجهیزات و فضای بزرگ نبوده از این رو در میزان هزینه صرفه جویی خواهد شد. در واقع کارواش در محل ارزان بوده و با توجه به رقابتی بودن این صنف هزینه های معقولی به شما پیشنهاد می‌گردد.
 • مسلما کارواش ماشین به روش سنتی مدت زمان بیشتری طول می‌کشد که با استفاده از خدمات کارواش در محل شست و شوی ماشین با سرعت بیشتر و وقت کمتری انجام خواهد گرفت.

شست و شوی داخل ماشین به چه شکل است؟

تمیزی و نظافت داخل ماشین نیز به اندازه بیرون آن مهم است و حتی به مدت زمان بیشتری نیز احتیاج دارد. شیشه های کثیف، آشغال کف ماشین، بوی بد داخل ماشین، لکه های روی صندلی و... از جمله مواردی هستند که نیاز به نظافت و تمیزکردن دارند. لازم به ذکر است که نظافت داخل ماشین از اهمیت بیشتری نسبت به بیرون آن داشته و تنها به شست و شو با آب و مواد شوینده خلاصه نمی‌شود. روند تمیزکردن داخل ماشین به صورت زیر است:

 1. اولین کار جارو کردن اتاق ماشین است. صندلی ها، سقف، کف و صندوق عقب بایستی با جاروبرقی تمیز شود. با استفاده از جاروبرقی آلودگی و آشغال های جمع شده در گوشه کنار به خوبس تمیز خواهند شد.
 2. مرحله بعد نوبت به شیشه ها است. شیشه ها نقش اساسی در دید راننده داشته و به همین دلیل باید به خوبی و با استفاده از مواد شوینده مخصوص تمیز شوند.
 3. کفپوش ها را از ماشین بیرون آورده و با استفاده از بخار و فرچه اقدام به تمیز کردن آنها می‌کنند. از طرفی دیگر در صورتی که بر روی صندلی ها نیز لکه باشد با این روش لکه گیری خواهند کرد.
 4. در آخر نیز از واکس های مخصوص برای داشبورد و یا قسمت هایی از ماشین که دارای چرم است، استفاده می‌کنند.

شست و شوی خارج ماشین به چه شکل است؟

نظافت خارج ماشین همانند داخل آن کار ساده و راحتی نبوده و تنها افراد حرفه ای می‌توانند از عهده آن برآیند؛ چراکه هر بخش از ماشین نوع شست و شوی متفاوتی را داراست. در حالت کلی تمیزکردن بیرون ماشین دارای سه مرحله است:

 1. قسمت بدنه ماشین را با استفاده از اسپری های مخصوص تمیز می‌کنند. لازم به ذکر است که این مرحله تماما بوسیله دست انجام خواهد گرفت به همین دلیل میزان تمیزی بدنه دو چندان خواهد شد.
 2. پس از آن با توجه به نوع درخواست اقدام به استفاده از پولیش می‌کنند تا براقیت و درخشندگی بیشتری به بدنه ماشین دهند.
 3. در آخر نیز از واکس های مخصوص برای محافظت در برابر نور خورشید استفاده می‌کنند که از تغییر رنگ و یا محو شدن رنگ ماشین شما جلوگیری خواهد شد.

شست و شوی داخل ماشین به چه شکل است؟

هزینه کارواش ماشین

بهدلیل افزایش روز به روز تعداد ماشین ها نیاز به کارواش نیز بسیار بیشتر از گذشته شده است. از این رو پیدا کردن یک شرکت خدماتی که متعهد و کاربلد باشد نسبتا کار دشواری خواهد بود. بنابراین سعی کنید به شرکتی مراجعه نمایید که از سابقه طولانی در این زمیه برخوردار باشد و از جدیدترین متدهای روز برای کارواش ماشین استفاده نمایند. برای دانستن قیمت کارواش در محل نیز باید بدانید که قیمت نهایی بسته به یک سری عوامل متفاوت خواهد بود.

 • نوع ماشین در قیمت کارواش تاثیر دارد؛ چراکه نحوه شست و شوی هر نوع ماشین با دیگری متفاوت خواهند به خصوص ماشین های خارجی.
 • استفاده از سرویس های مختلف عامل دیگری است که در قیمت تاثیر دارد. به این معنی که شرکت های خدماتی متدهای مختلفی را در نظر می‌گیرند که بسته به نوع درخواست شما انجام خواهد گرفت.
 • خدمات توشویی و روشویی نیز بسته به درخواست شما انجام خواهد گرفتو که در صورتی که هر دو خدمات را در نظر داشته باشید هزینه کارواش بیشتر خواهد شد.
 • استفاده از مواد شوینده مخصوص و نوع آنها از جمله گزینه هایی است که در کارواش ماشین وجود دارد. انتخاب هر یک از آنها در افزایش قیمت شست و شوی ماشین تاثیر خواهد داشت.
 • در آخر شرکتی که از خدمات دریافت می‌کنید نیز جزء مواردی است که با توجه به سابقه و حرفه ای بودن آن، در قیمت نهایی کارواش تاثیر خواهد داشت.

هزینه کارواش ماشین

جمع بندی

این روزها  اغلب افراد به دلیل دغدغه های زیاد با کمبود وقت مواجه هستند که باعث می‌شود تا به برخی از کارهای خود نظیر کارواش ماشین نرسند. شرکت هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، اقدام به ارائه خدمات کارواش در محل نموده‌اند که مزایای بینظیری نیز به همراه دارند. صرفه جویی در وقت، هزینه و منابع انرژی از جمله مزایای این خدمات به شمار می‌اید. آنچه که در این مقاله گفته شده نحوه انجام این خدمات در محل بود. شما با مطالعه این مقاله به راحتی اطلاعات لازم در این زمینه را کسب خواهید کرد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته