کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

خانه هوشمند برای کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری می کنند چه امکاناتی دارد؟

395 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 16 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اگر عاشق حیوانات خانگی هستید و گاها نگهداری از آن ها برایتان سخت می شود، وقت آن است که پا به دنیای مدرن بگذارید و با وسایل هوشمند برای نگهداری از این حیوانات آشنا شوید. برای دوستان کوچک شما وسایل هوشمندی وجود دارد که نه تنها نگهداری از آن ها را آسان تر می کنند، بلکه برای خود حیوان نیز راحتی و آسایش بیشتری فراهم می شود. در این متن ما قصد داریم انواع وسایل هوشمند برای نگهداری از حیوانات خانگی را معرفی کنیم.اگر قصد هوشمند سازی ساختمان خود را دارید می توانید از شرکت های معتبر این حوزه برای سیستم هوشمند سازی منزل مشاوره دریافت کنید و از تجهیزات خانه هوشمند با خبر شوید همچنین بدانید هزینه ی هوشمند سازی خانه چه مقدار می شود.
 

امکانات خانه هوشمند برای کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری می کنند

ظرف آب هوشمند حیوانات خانگی

آب تازه برای حیوانات بسیار اهمیت دارد اکثر آن ها دوست ندارند آب کهنه باشد. اغلب کسانی که حیوان خانگی دارند متوجه این موضوع شده اند که سگ یا گربه شان آب مانده را نمی خورد. مشکل اینجاست که تعویض زود به زود آب آن ها همیشه میسر نیست. گاه افراد ساعت ها در خانه نیستند و یا مشغله های دیگری دارند. در این موارد می توان از ظرف آب های هوشمند استفاده کرد. نام این دستگاه Premier Pet Fountain است. این دستگاه به تصفیه آب متصل است و به صورت هوشمند آب تصفیه شده را به مقدار مناسبی به درون ظرف آب می ریزد.

ظرف غذای هوشمند حیوانات خانگی

رژیم غذایی سالم در نگهداری از حیوانات خانگی بسیار اهمیت دارد. شما باید غذاهای متنوع را در دوره های زمانی مشخصی در طول روز به حیوان بدهید تا سلامتیش تضمین شود. حیوانات نیز مانند انسان ها دارای وعده های غذایی متفاوتی اند؛ اما بسیاری از ما معمولا فراموش می کنیم که به موقع غذای حیوان را در ظرفش بریزیم. حتی زمان هایی پیش می آید که قرار است ساعات بیشتری در خارج از خانه باشیم و غذای بیشتری برای حیوان می ریزیم تا گرسنه نماند غافل از اینکه او غذای کهنه را دوست ندارد و یا ممکن است خوردن غذا مانده موجب بیماریش شود. البته این مورد بیشتر در غذاهای کنسروی و تازه پیش می شاید نه غذا های خشک. ظرف های تغذیه هوشمند برای حیوانات بسیار متنوع اند. آن ها به گوشی شما متصل می شوند و تنها کافیست که مخزن آن را پر کنید و سپس از راه دور میزان و زمان ریخته شدن غذا را تنظیم کنید. یا اینکه برنامه روزانه را به دستگاه بدهید تا به طور اتومات آن را اجرا کند.

درب هوشمند برای حیوانات خانگی

آیا گربه یا سگی دارید که دوست دارد به حیاط رفته و گردش کند؟ می توانید از درب های هوشمند برای رفت آمد او استفاده کنید. این درب های هوشمند، حیوان شما را تشخیص داده و تنها برای او باز می شوند، در سایر مواقع به صورت اتومات قفل اند. این درب ها به قدری هوشمند طراحی شده اند که حتی در زمان هایی که بسته باشند، هیچ گونه هوایی از آن ها عبور نکرده و باعث اتلاف انرژی داخلی نمی شوند.
 

درب هوشمند برای حیوانات خانگی

دوربین های هوشمند برای حیوانات خانگی

کسانی که شاغل اند و یا مجبورند ساعات طولانی از یک روز را در خانه نباشند، معمولا نگران تنهایی دوست کوچکشان می شوند. آن ها دوست دارند بدانند که حیوان در خانه مشکلی ندارد و همه چیز در امن و امان است. با کمک دوربین های هوشمند دیگر نیازی نیست نگران باشید. شما با کمک موبایلتان می توانید او را زیر نظر داشته باشید. نکته جالب این است که شما صدای شما نیز برای او پخش می شود مثلا اگر متوجه شدید که حیوان کاری می کند، می توانید با صدای خود به او هشدار دهید. بسیاری از حیوانات مانند سگ و گربه آن قدری با هوش هستند که صدای شما را بشناسند و عکس العمل نشان دهند؛ اما اگر هوش حیوان کم است، خب چندان نیازی هم به کنترل ندارد چراکه آن قدری با هوش نیست که دردسر درست کند؛ مثلا لاکپشت یا پرندگان را می توان جز این دسته دانست.اگر قصد هوشمند سازی روشنایی منزل یا به صورت کامل را دارید می توانید از شرکت های معتبر این حوزه برای هوشمند سازی خانه های قدیمی مشاوره دریافت کنید و از تجهیزات هوشمند سازی خانه با خبر شوید همچنین بدانید هزینه هوشمند سازی منزل چه مقدار می شود.

تمیز کننده هوشمند فضولات حیوانات خانگی

بسیاری از پت شاپ ها این دستگاه را بیشتر برای گربه معرفی می کنند؛ چراکه سگ ها معمولا در خانه کار خرابی نمی کنند. این دستگاه هوشمند بعد از اینکه گربه کارش را تمام کرد، متوجه این امر شده و دقایقی بعد دستگاه تمیز می شود. در واقع فضولات به محفظه ای دیگر منتقل می شوند و کافیست هر از چند گاهی آن محفظه را تخلیه کنید.

جی پی اس هوشمند برای حیوانات خانگی

آیا نگران گم شدن حیوان خانگی عزیزتان هستید؟ پیشنهاد می کنید از جی پی اس های پوشیدنی برای او استفاده کنید. این جی پی اس ها نه تنها مکان آن ها بلکه علایم حیاتی آن را نیز به گوشی شما ارسال می کنند. از ویژگی این دستگاه می توان به انعطاف پذیری، ضد آب بودن و راحتیشان اشاره کرد.

اسباب بازی های هوشمند برای حیوانات خانگی

اگر حیوانات خانگی باهوشتان را به نحوی سرگرم نکنید، آن ها افسرده می شوند. در زمان هایی که شما در خانه نیستید او بسیار احساس تنهایی می کند. زمان برای حیوانات بسیار کند تر از ما می گذرد به این معنی که چند ساعت نبود شما برای او به اندازه چند روز طول خواهد کشید. محصولات هوشمند جدید به فکر این مساله هم بوده اند Go Bone استخوانی است که می توان آن را از دور حرک داد. سگ ها علاشق آن می شوند؛ چراکه می توانند به دنبال آن دویده و یا آن را پیدا کنند. Pet Cube نام مکعبی هوشمند است که امکانات زیادی برای سرگرمی حیوان دارد. پخش لیزرهای بی خطر، دوربین و پخش صدای شما از دور جز ویژگی های این اسباب بازی هوشمند است.
 

اسباب بازی های هوشمند برای حیوانات خانگی

جمع بندی
دنیای تکنولوژی دیگر تنها برای ما انسان ها نیست، بلکه حیوانات نیز امروزه از آن بهره مند می شوند. اگر در خانه حیوان خانگی دارید و با مشکلاتی نظیر غذا، آب، رفت آمد های به بیرون و تنها ماندنش در خانه مواجهید، می توانید از ظروف هوشمند برای کنترل آب و غذای او استفاده کنید. با درب های کوچک هوشمند حیوان می تواند هر موقع که می خواهد به بیرون از خانه رفته و بازگردد. با دوربین های هوشمند می توانید رفتار او در خانه را کنترل کرده و با اسباب بازی های هوشمند از راه دور او را سرگرم کنید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب