کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

حداقل هزینه برای مهاجرت

55 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 08 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مهاجرت به کشورهای خارجی برای تغییر شرایط زندگی و پیشرفت کاری و تحصیلی همیشه مورد توجه بوده است. کشورهای اروپایی و کانادا از جمله مقاصد مورد توجه در سالهای اخیر برای مهاجرت هستند. کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند، می خواهند بدانند حداقل هزینه برای مهاجرت چقدر است. با توجه به روش مهاجرتی که انتخاب می کنید، هزینه شما می تواند متفاوت باشد. امکان دارد هزینه ها در کشور مقصد یکسان باشد؛ اما هزینه اولیه به منظور اقدام برای اخذ ویزا با توجه به روش انتخابی فرق می کند. همه متقاضیان مهاجرت از همان ابتدا باید هزینه هایی را بابت ترجمه مدارک، وکیل مهاجرت برای انجام قرارداد با کارفرمای خارجی، انجام کارهای انگشت نگاری در یکی از کشورهای همسایه و غیره پرداخت کنند. هزینه هایی برای بلیط هواپیما و پس از ورود به کشور مقصد هزینه های حمل و نقل، خوراک، پوشاک و هزینه های مربوط به تفریح از جمله هزینه هایی هستند که شما با آن روبه رو خواهید شد. هزینه خرید خانه که در هز کشوری متفاوت است و همچنین شما باید حداقل هزینه مخارج زندگی برای دو ماه را داشته باشید.

حداقل هزینه برای مهاجرت

حداقل هزینه برای مهاجرت از طریق ویزای کاری 12000 تا 15000 دلار است که شامل همه هزینه های مهاجرت می شود. حداقل هزینه برای مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی برای کشورهای اروپایی 150 تا 200 دلار و در کشور کانادا 16 هزار تا 45 هزار دلار برای هزینه مدارس و 15 تا 25 هزار دلار برای هزینه دانشگاه ها در نظر گرفته شده است. مهاجرت تحصیلی و مهاجرت از طریق ازدواج جزو ارزان ترین روش های مهاجرت هستند. کشورهایی نظیر نیوزلند، هند، استرالیا، مکزیک از لحاظ هزینه زندگی ارزان ترین کشورها هستند و از لحاظ ویزای کاری کانادا ارزان ترین کشور به حساب می آید.

هزینه مهاجرت به آلمان

آلمان یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که در سال های اخیر تعداد زیادی از افراد به این کشور مهاجرت کرده اند. یکی از روش های مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کاری است که فرد متقاضی باید تمکن مالی معادل  9 هزار یورو در حساب خود را به سفارت نشان دهد. می توان گفت این هزینه برای مهاجرت به آلمان زیاد نیست. هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل برای دانشجویان بین المللی رایگان می باشد، متقاضیان تحصیل در آلمان باید مبلغی به مقدار 12 هزار یورو برای زندگی یکساله در آلمان داشته باشند که آن را به سفارت نشان دهند.  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور آلمان ریسک کمتری دارد، چرا که بعد از ورود کارت اقامت موقت به سرمایه گذارداده می شود. حداقل هزینه برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان حدود 25 هزار یورو تعیین شده است.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق کار

یکی از روش های مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری می باشد. این روش از بهترین روش های برای مهاجرت به کانادا و در عین حال سخت ترین آن ها محسوب می شود. متقاضیان در این روش می توانند از راه برنامه های (خود اشتغالی، اکسپرس اینتری و برنامه استانی) اقامت کانادا را اخذ کنند. لازم به ذکر است که در این روش، شرایطی مانند سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد بررسی می شود. همچنین برای دریافت این نوع ویزا، باید مدارکی مانند گذرنامه، مدارک شغلی و تحصیلی، گواهی سلامت، عدم سوء سابقه، دعوتنامه و فرم های مربوطه ارائه گردد. اگر یک درخواست کاری از طرف یک کارفرما در کانادا (Job offer) داشته باشید، امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و اخذ اقامت محسوب می شود. هزینه اخذ ویزای کاری در سال ۲۰۲۱ هزینه های مربوط به سفارت کانادا را دربر می گیرد که متقاضیان با توجه به نوع ویزای خود، باید آن را پرداخت کنند. هزینه این ویزا برای هر فرد حدود ۴۰۰ دلار کانادا است.

حداقل هزینه برای مهاجرت

حداقل هزینه برای مهاجرت به ترکیه

یکی از سوال های پرتکرار متقاضیان مهاجرت به ترکیه این است که حداقل هزینه برای مهاجرت به ترکیه چه مقدار است؟ در پاسخ باید بگوییم چند راه برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد که قیمت هر کدام از این راه ها و شرایط رفتن به ترکیه متفاوت است. همچنین اگر فرد متقاضی مجرد باشد و یا متاهل باشد و با خانواده قصد مهاجرت داشته باشد، هزینه و نحوه مهاجرت متفاوت خواهد بود. در ادامه با حداقل هزینه برای مهاجرت از طرق مختلف به ترکیه ذکر می شود:
حداقل هزینه برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت 12 هزار تا 18 هزار یورو می باشد.
حداقل هزینه مهاجرت از طریق تحصیل، تحصیل به زبان ترکی 240 تا 750 دلار و تحصیل به زبان انگلیسی 600 تا 1500 دلار است.
حداقل هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری 223هزار یورو و حداقل پس انداز 500 دلار برای آنتالیا و 1000 دلار برای دیگر شهرهای ترکیه است.
حداقل هزینه مهاجرت از طریق خرید ملک که منجر به اقامت دائم می شود، 250 هزار دلار آریکا می باشد.
حداقل هزینه مهاجرت از طریق کار 1000 دلار و هزینه زندگی و غیره است.
 
برخی از کشورها به دلیل رفاه اجتماعی، امکان رشد کاری و تحصیلی و غیره همواره مورد توجه بوده اند. به همین دلیل افراد زیادی به فکر مهاجرت به این کشورها می افتند، کشورهای اروپایی و کانادا از جمله کشورهایی هستند که در سال های اخیر بسیاری از افراد به آنجا مهاجرت کرده اند. اما حداقل هزینه برای مهاجرت به این کشورها چه مقدار می باشد، با توجه به اینکه شما از چه روشی برای مهاجرت استفاده کنید، هزینه های پرداختی توسط شما متفاوت خواهد بود. حداقل هزینه برای مهاجرت به کشورهای مختلف مانند آلمان، ترکیه و غیره متفاوت است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب