کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

جک پارکینگ

235 بازدید
درج شده در روز شنبه, 22 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

جک درب پارکینگ

فرایند خودکارسازی کلی جک های پارکینگی به دو صورت انجام می گردد که عبارت هستند از.

جک پارکینگ الکترومکانیک

برای درب هایی با وزن پایین، تردد کم و با عرض محدود به کار برده می شود ( ساختمان های مسکونی دارای واحدهای کم ) و با کمک نیروی مکانیکی و چرخ دنده فعالیت خود را ادامه می دهد.

جک پارکینگ الکتروهیدرولیک

برای درب هایی با وزن بالا، رفت و آمد بسیار زیاد و برای درب هایی با عرض زیاد به کار برده می شود ( مجتمع های مسکونی با واحدهای زیاد، مراکز صنعتی و غیره ) که با کمک فشار روغن فعالیت دارد.

جک درب پارکینگ

جک ریلی بتا

پس از درب های خودکار دولنگه که به علت معماری ایرانی کاربرد بسیار زیادی دارد، درب های کشویی یا ریلی در اکثر مجتمع ها به کار برده شده که برای خودکار نمودن آن احتیاج به موتور ریلی است. کمپانی بتا دو مدل موتور ریلی به بازار ارائه نموده که به ترتیب موارد شامل موارد زیر است:

  • 220 ولت
  • ولتاژ 24
  • مدل 220 ولت F500 که توان مصرفی آن 350 وات است.

توان این موتور ریلی 1600 کیلوگرم بوده که می تواند درب هایی با عرض 11 متر را به آسانی حرکت دهد. همه قطعات داخلی و گیریبکس موتور از فولاد تشکیل شده تا وزن زیاد درب ها و همین طور توان بالای موتور ریلی موجب نشده تا در این اجزا شکستگی ایجاد شود.

جک درب

بیشتر اماکن یا منازل ویلایی که رفت و آمد کمی دارند، به موتور جک درب پارکینگی احتیاج دارند که در وهله اول قیمت منصفانه ای داشته باشد و بتواند با بالاترین کارایی برای مدت طولانی درب پارکینگ را باز و بسته کند. برند های تولیدکننده جک درب کم تردد بیشتر ایرانی و چینی هستند. چنانچه هر روز کمتر از 20 بار از آن استفاده شود می تواند سالیان متمادی به نحو مطلوبی کار کند. مشکل وقتی به وجود می آیند که بعضی اوقات از این سیستم ها برای ساختمان های پرتردد به کار برده شده و ناگزیر عمر مفید موتور به شدت پایین می آید.

جک میلان

یکی از تولیدات کمپانی میلان، جک میلان است. جک پارکینگی میلان از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به جک پروتکو ساخت کشور ایتالیا دارد. گفتنی است جک میلان در داخل کشور ایران طراحی و تولید می شود که در بازار داخلی طرفدارن بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. این جک سطح کیفی مناسب، ضمانت و خدمات پس از فروش دارد. این جک درب ضد رطوبت و گرد و غبار است که برای شرایط متفاوت آب و هوایی در ایران مناسب است. بازوهای جک پارکینگ برند میلان، برای هر لنگه تا 350 کیلوگرم و طول 2.5 متر مناسب است. قدرت موتور بازوی جک درب پارکینگ میلان 280 وات برابر نیروی محرکه 2800 نیوتون است. ولتاژ ورودی جک میلان 220 ولت بوده که قدرت هر بازوی این جک 3000 نیوتون می باشد و امکان بازشوندگی تا 110 درجه را دارد که برای درب های بازشو خارجی ساختمان نیز مناسب هستند.اگر قصد هوشمند سازی روشنایی منزل یا به صورت کامل را دارید می توانید از شرکت های معتبر این حوزه برای هوشمند سازی خانه های قدیمی مشاوره دریافت کنید و از تجهیزات هوشمند سازی خانه با خبر شوید همچنین بدانید هزینه هوشمند سازی منزل چه مقدار می شود.

جک پارکینگی میلان

برد جک پارکینگی میلان بسیار ظریف طراحی شده که قابلیت دست تولیدکننده را برای برنامه دهی کامل باز گذاشته است، فعالیت با برد جک های پارکینگ میلان برای تکنسین نصاب بسیار آسان بوده و آن ها به راحتی قادرند تا این سیستم را راه اندازی کنند، قابلیت تنظیم به صورت باز شدن درب تک لنگه یکی دیگر از قابلیت های بردهای میلان است. امنیت آچار خلاص کن از این سیستم کلیدی کمتر است. همین طور جک میلان برای قفل برقی احتیاجی به برد مل ندارد و قادر خواهیم بود به صورت مستقیم قفل برقی را به مرکز کنترل جک پارکینگ اتصال دهیم.

جک پارکینگ بازویی

به صورت کلی جک پارکینگ بازویی دستگاهی است که بازشوندگی و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را به صورت خودکار و فقط با فشار دادن یک دکمه روی ریموت انجام می دهد که با این کار راحتی و امنیت رقم خواهد. به این بیندیشید که با وجود گرمای تابستان یا سرمای زمستان برای گشودن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزل بالاجبار خودروتان را ترک و درب را باز نموده و بعد از داخل شدن بایستی مجددا از خودرو پیاده شده و آنرا قفل کنید! به این فکر کنید که چنان چه در این موقع که از خودروتان خارج شدید، فراموش کنید تا درب خودروتان را قفل نمایید، امکان دارد معضلاتی مانند مزاحمت یا سرقت اتفاق بیفتد.

جک پارکینگ الکتروهیدرولیک

جمع بندی

امروزه دنیا به حدی پیشرفت کرده است که برای باز و بسته شدن درب نیازی به زحمت افتادن افراد نیست. برای این کار کافی است دکمه ریموت را فشار داده و درب رو به روی تان به آسانی باز شود. برای باز شدن خودکار درب از انواع جک ها از جمله جک پارکینگ، جک بازویی، جک میلان، جک ریلی بتا و غیره استفاده می شود. هر کدام از این جک ها قابلیت جداگانه ای دارند که برای درب های مختلف به کار برده می شوند. به عنوان مثال شما برای دربی که بزرگ و وزن سنگینی دارد نمی توانید از موتور کوچکی استفاده نمایید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب