کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

جک بازویی

260 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اهمیت تعبیه ی جک بازویی درب ورودی برای ساختمان چیست؟

جک های بازویی درب ورودی ساختمان از آن جهت دارای اهمیت می باشد که به باز و بسته شدن ریموت و یا اتوماتیک درب ورودی کمک خواهد کرد. درب ورودی ساختمان یکی از پر تردد ترین درهای ساختمان به شمار می آید و به تدیرج و با مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود که عمل باز و بسته شدن با تاخیر همراه می شود و یا اینکه درب ورودی ساختمان به صورت کامل بسته نمی شود. بسته نشدن درب ورودی ساختمان دارای اهمیت بالایی است و نیاز به توجه دارد زیرا در صورتی که این اتفاق زیاد رخ دهد ، امنیت ساختمان و ساکنین آن دچار ریسک خواهد شد. با نصب یک جک های بازویی درب ورودی برای ساختمان ، می توانید اطمینان حاصل کنید که در شما پس از هر ورود و خروج بسته خواهد شد و نوسازی شما برای تراز کردن درب ورودی برای ساختمان ، موثر واقع است.

جک بازویی

 

نکاتی درباره ی راهنمای خرید جک بازویی درب پارکینگ

برای خرید جک های بازویی درب پارکینگ باید به مواردی دقت داشته باشید تا در نهایت بتوانید نوعی از جک بازویی مناسب با پارکینگ منزلتان را انتخاب کنید که بیشترین تطابق را با نیاز های شما داشته باشد و بتوانید مدت ها از آن استفاده کنید. اصلی ترین موردی که باید در خرید جک های بازویی درب پارکینگ به آن دقت کنید، ویژگی های درب ورودی می باشد. عرض درب ورودی تاثیر مستقیمی بر وزن درب ورودی خواهد داشت، برای خرید جک های بازویی درب پارکینگ توجه داشته باشید که دارای طول بازوهای 400 تا 700 میلی متر می باشند و هر چه عرض در ورودی پارکینگ شما بیشتر باشد در نتیجه وزن بالاتری نیز خواهد داشت و طبق قوانین فیزیک، گشتاور بیشتری را نیز ایجاد خواهد کرد، با ایجاد گشتاور بالاتر، به نیروی بیشتری برای  باز و بسته کردن درب ورودی پارکینگ نیاز خواهید داشت.اگر قصد هوشمند سازی روشنایی منزل یا به صورت کامل را دارید می توانید از شرکت های معتبر این حوزه برای هوشمند سازی خانه های قدیمی مشاوره دریافت کنید و از تجهیزات هوشمند سازی خانه با خبر شوید همچنین بدانید هزینه هوشمند سازی منزل چه مقدار می شود.

آشنایی با انواع مختلف جک بازویی درب پارکینگ

کاربری مهم جک خای بازویی درب پارکینگ، بر کسی پوشیده نیست و امروزه بیشتر درهای ساختمان ها و پارکینگ ها مجهز به انواع مختلفی از جک های بازویی درب می باشند. انتخاب یک جک بازویی درب مناسب بر حسب شرایط ساختمان و ساکنین یکی از مهمترین موارد در انتخاب جک های بازویی می باشد. در ادامه با انواعی از جک بازویی درب پارکینگ آشنا می شویم

جک بازویی درب پارکینگ الکترو مکانیک

همان سیستم گیر بکس مکانی کی هستند که می توانند حرکت چرخشی درب را به حرکتی مستقیم و قابل پیش بینی تبدیل کنند که برای درهای پارکینگ چند لایه مناسب می باشد.

جک بازویی درب پارکینگ هیدرولیک

این نوع از جک های بازویی برای در های پر رفت و آمد مناسب می باشد و به این دلیل که در ساختار آن روغن نقش مهمی دارد ؛ مب توان به راحتی از آن در مناطق سرد سیر استفاده کرد.

هزینه جک های بازویی برای درب پارکینگ چه قدر است؟

اگر دوست دارید پیش از مراجعه به مرکز فروش جک درب پارکینگ از قیمت و هزینه جک های بازویی برای درب پارکینگ اطلاع داشته باشید ، مطالعه ی این قسمت از مقاله را از دست ندهید. هزینه جک های بازویی برای درب پارکینگ به موارد زیادی بستگی دارد که برخی از این موارد عبارت هستند از

  • مشخصات سایزی درب پارکینگ و یا ورودی مانند طول ، عرض و ضخامت
  • وزن درب پارکینگ و یا ورودی
  • میزان ترددهای انجام شده از درب پارکینگ و یا ورودی
  • بودجه ی مورد توقع برای تهیه ی جک بازویی درب پارکینگ و یا ورودی

هر چه قدر ارزیابی بهتری از موارد بالا برای پیش از خرید خود داشته باشید ، کیفیت بالاتری را به دست خواهید آورد و بهتر می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید. اگر قصد دارید کم هزینه کنید می توانید از جک های بازویی ایرانی و چینی استفاده کنید.

اهمیت تعبیه ی جک بازویی درب ورودی برای ساختمان چیست؟

جمع بندی

جک بازویی به دلیل  مقاومت و استفاده ی گسترده ای که در بخش های مختلف صنعت دارد ، یکی از مهمترین اجزا به شمار می اید. اصلی ترین استفاده از جک بازویی در باز و بسته کردن درهای ورودی و خروجی می باشد که برای تسهیل عبور و مرور افراد ، مورد استفاده قرار می گیرد. جک های بازویی دارای انواع مختلفی می باشد که از پر کاربردترین های آن می توان به جک های بازویی درب پارکینگ الکترو مکانیک و جک های بازویی درب پارکینگ هیدرولیک اشاره نمود که هر کدام برای ویژگی های خاصی طراحی و تولید شده است. جک ها دارای قیمت های متفاوتی هستند و لازم است ارزیابی خوبی از شرایط خود داشته باشید.

 

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب