کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

جای خواب گربه

628 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 24 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
5.0

 

جای خواب گربه چگونه باشد

گربه ها عادات و رفتار های خاصی دارند. برخی از این رفتار ها در میان سایر گربه ها مشترک است و برخی از رفتار ها منحصر به هر گربه است. جای خواب گربه و استاندارد هایی که باید درخصوص آن رعایت شود از آن نکاتی است که هم تحت تاثیر غریزه جامع گربه ها است و هم تا حد زیادی به سلیقه شخصی گربه شما بستگی دارد. به طور کلی توصیه می شود که از مکان های مرتفع تر به منظور قرار دادن اسباب خواب گربه استفاده کنید. چرا که گربه ها عاشق مکان هایی هستند که می توانند از روی آن به موقعیت اشراف داشته باشند و همین نکته باعث می شود گربه شما نسبت به جای خواب خود علاقه نشان دهد. از سوی دیگر مهم است که حتماً محل خواب گربه تمیز باشد. اغلب گربه ها وسواس دارند. در صورتی که محل خواب آن ها کثیف باشد و یا رنگ و رویی کدر داشته باشد گربه ها احساس خوبی پیدا نخواهند کرد.

جای خواب گربه چگونه باشد

درست کردن جای خواب گربه

در صورتی که تمایل دارید جای خواب گربه خود را شخصاً آماده کنید لازم است چندین نکته را علاوه بر نکاتی که پیش تر گفته شد مدنظر قرار دهید. اول از همه از محکم بودن محل خواب مطمئن شوید. در صورتی که محل خواب گربه روی لبه های طاقچه و مانند این ها باشد و یا از پایه ها کمک بگیرید باید به خوبی دقت کنید که مشکلاتی مانند لق زدگی، سر خوردن و امثالهم رخ ندهند. چنین اتفاقی اعتماد و علاقه گربه به محل خواب را از بین می برد.

از سوی دیگر تلاش کنید تا محل خواب گربه را با انواع اسکرچر ها، آویز ها و لوازم مورد علاقه گربه خود پر کنید. بدین ترتیب گربه شما به محل خواب خود به عنوان محل امن خود نگاه خواهد کرد و برای استفاده از آن راغب خواهد شد. نکته دیگری که لازم است مورد توجه قرار دهید این است که باید طبق یک روتین منظم به ضد عفونی اسباب خواب گربه و جمع کردن مو های ریخته شده بپردازید. درست است که گربه های خانگی واکسن ها و دارو های ضد انگل دریافت می کنند اما همچنان مهم است که برای حفظ سلامت خود و گربه تان از محلول های ضد عفونی بدون حساسیت استفاده کنید. می توانید از رایحه های های نورد علاقه گربه خود برای خوشبو کردن محل خوابش استفاده کنید.

جای خواب گربه باید چگونه باشد

گربه ها اغلب به جاهای تنگ و جعبه مانند علاقه مند هستند اما باید توجه کنید که در به کارگیری از این نکته زیاده روی نکنید. توصیه می شود از بستر هایی هلال شکل یا کاسه مانند کمی بزرگ تر از ابعاد گربه خود استفاده کنید البته به شیب هلال دقت کنید لازم نیست که از یک نیم کره کامل استفاده کنید. اگر می خواهید سطحی صاف داشته باشید، باقی محل خواب را به گونه ای چینش کنید تا گوشه یا زاویه به وجود بیاید. گربه شما از جمع کردن خود در زاویه ها لذت خواهد برد البته باز هم توجه کنید که گربه باید فضای کافی برای جنب و جوش در محل خواب خود داشته باشد.

جای خواب گربه باید چگونه باشد

دوخت جای خواب گربه

انواع دوختنی جای خواب گربه ها اغلب شبیه به یک استوانه کوتاه است. اگر قصد دارید خودتان دوخت و سر هم بندی جای گربه خود را برعهده بگیرید دقت کنید تا بستر و دیواره ها به اندازه کافی نرم و ارتجاعی باشند. از سوی دیگر از پارچه های لطیف و بدون حساسیت و طبیعی استفاده کنید. بهتر است که پارچه انتخابی شما پرز گیر نباشد. سعی کنید از پارچه هایی با چند طرح روی آن ها استفاده کنید. خوب است اگر توپ های کاموایی را به پارچه متصل کنید. پارچه هایی که بافتی شبیه به موی گربه و ریشه ریشه دارند می تواند برای گربه ها آرامش بخش باشد. همچنین برای خرید وسایل گربه خانگی مانند: اسباب بازی گربه  ، تشویقی سگ و ... می توانید این کار را به راحتی از پت شاپ سگ حضوری و فروشگاه پت استور اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

جمع بندی

گربه ها از حیوانات دوست داشتنی برای نگهداری در خانه ها هستند. حیواناتی بانمک که غریزه آن ها با زندگی همراه با انسان ها و در محیط های کوچک و بسته هماهنگ است. لازم است صاحبان به جای خواب گربه ها بسیار توجه کنند. استفاده از محل های بلند، زاویه دار و یا گود شده مناسب محل خواب است. کمک گرفتن از بالش های نرم و پارچه های لطیف و اسباب بازی های مورد علاقه گربه، توپ های کاموایی، رایحه های مورد علاقه گربه می تواند یک جای خواب کامل بسازد. البته همواره دقت داشته باشید محل خواب گربه تان با سلیقه او هماهنگ باشد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب