کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تقویم رومیزی

585 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 10 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

درباره تقویم

 تقویم را در واقع به محاسبه یک زمان خاص در یک سال یا یک دوره می گویند. در حال حاضر تقویم تبلیغاتی رومیزی را به شیوه های گوناگونی تنظیم می کنند. اما در اکثر تقویم های رومیزی، تمام تاریخ های شمسی، قمری و هجری در کنار هم اورده می شود تا بتوانیم به درستی تبدیل تاریخ را انجام دهیم. تقویم های رومیزی یک ابزار ارتباطی ارزان قیمت محسوب می شوند که می توانید به وسیله آن ها به راحتی مطالب آموزشی، فرهنگی وتبلیغی خود را نشر دهید و نیاز به استفاده از بنر های بزرگ وگران قیمت برای انتشار اطلاعات تبلیغاتی شما نمی باشد. قابل ذکر است که تقویم های رومیزی می تواند به اندازه سایر اطلاعات تبلیغاتی مانند استفاده از بنر ها یا استفاده از رادیو تلویزیون برای شما مخاطب جمع کند.

انواع تقویم رومیزی از نظر جنس

به طور کلی پایه های تقویم رومیزی تبلیغاتی در دو نوع سخت و غیر سخت دسته بندی می شوند.

تقویم های رومیزی با پایه سخت

 در این تقویم ها مقوای جلد سازی یا مقوای سخت در وسط پایه استفاده می شود. برروی آن معمولا کاغذ گلاسه یا گالینگور قرار داده می شود. در نهایت با استفاده از فنر که نوع فنر هم معمولا دوبل است، به کاغذ صفحات متصل می شود. تقویم رومیزی با پایه سخت، مقاومت مناسبی داشته و ایستایی تقویم معمولا بیشتر از پایه غیر سخت خواهد بود.

تقویم های رومیزی با پایه غیر سخت

این تقویم ها با پایه ای از جنس مقوای اینورد بورد است. در این مدل پایه ها از این نوع مقوا با گرماژی بین 300 تا 400 استفاده می شود. در این نوع پایه می توانید طرح دلخواه خود را به چاپ برسانید. از ویژگی های مثبت این نوع پایه تقویم های رومیزی باید به هزینه کم آن نسبت به پایه سخت و سرعت بالای تولید اشاره کرد. اما باید این نکته را مدنظر قرار دهید که این نوع پایه به نسبت پایه سخت، مقاومت بسیار کمتری دارد.

تقویم رومیزی

کاربرد تقویم های رومیزی ( تقویم های رومیزی اختصاصی)

یکی از متداول ترین هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید و یا به صورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد؛ تقویم رومیزی است. تقویم های رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است زیرا که تقریبا در تمام مکان ها مانند ادارات ، شرکت ها و سازمان ها، فروشگاه ها و حتی در منازل قابل استفاده است و در طول سال، جلوی چشم مشتریان می درخشد. برند تبلیغاتی شما از این طریق به صورت مستقیم یا غیر مستقیم می تواند در ذهن مشتریان ثبت شود.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰

هنگام سفارش یا خرید تقویم رومیزی در تعداد بالا، به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • تقویم رومیزی در مدل های مختلف ، قطع های مختلف و تعداد صفحات متفاوت طراحی و تولید می شود .
  • در متریال این نوع تقویم از انواع کاغذ با گرماژ مختلف گرفته و انواع کاغذ های فانتزی استفاده می شود و می توان از انواع اجناس مختلف برای تولید پایه استفاده کرد .
  • پایه هایی که به طور معمول برای تولید تقویم رومیزی استفاده می شود پایه های سخت و پایه های سست می باشد .
  • برای تولید پایه های سخت از مقوای کرجی با روکش های مختلفی استفاده می کنند .
  • جنس های روکش پایه نیز تنوع زیادی دارند که متداول ترین آنها گالینگور ، ترمو و کاغذ های گلاسه با چاپ روکش سلفون می باشند .
  • روکش های چاپی مناسب موسساتی است که می خواهند روی پایه تقویم نیز اطلاعات خود را داشته باشند و پایه تقویم را تا حد امکان به المان ها و رنگ های سازمانی خود نزدیک نمایند . که در نگاه اول بیننده شرکت مد نظر را در ذهن بیننده تداعی نماید.
  • به طرح تقویم خود توجه داشته باشید. بهترین تقویم های رومیزی تقویم هایی هستند که بتوانند مخاطب شما را تا حدود زیادی قانع کنند که فعالیت و محصولات شما در میان رغبای دیگر برجسته می باشد. برای این کار نیاز دارید که ابتدا یک طراحی گرافیکی زیبا از محصولات و کارهای خود را در یک تقویم ها نمایش دهید. برای این کار باید از روش های خلاقانه زیادی استفاده کنید از آنجا که اکثر شرکت ها از تقویم های رومیزی استفاده می کنند بیشتر طرح ها تا کنون استفاده شده است و به همین دلیل برای طراحی یک طرح جدید تقویم رومیزی نیاز است که زمان زیادی را فکر کنید تا بتوانید یک ایده ترکیبی و خلاقانه را ایجاد کنید.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰

جمع بندی

 تقویم را در واقع به محاسبه یک زمان خاص در یک سال یا یک دوره می گویند. یکی از متداول ترین هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید و یا به صورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد؛ تقویم رومیزی است. تقویم ها در جنس ها و مدل های مختلفی وجود دارند که در این مطلب به صورت کامل به آن ها اشاره کردیم. اکنون برای سال 1400 می توانید بهترین مدل تقویم را برای شرکت خودتان سفارش دهید و از این طریق برندسازی کنید.  بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از :

چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی ،  تراکت تبلیغاتی ، طراحی کارت تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، چاپ کارت تبلیغاتی

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب