کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تفاوت علی بابا و علی اکسپرس

439 بازدید
درج شده در روز شنبه, 07 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

این روزها بسیاری از افراد چه در ایران و چه در خارج از کشور در تلاش هستند تا از طریق خرید از سایت های خارجی به هر آنچه که در نظر دارند دست پیدا کنند. بنابراین از سراسر دنیا سایت های خارجی می توانند گزینه مناسبی برای خرید و تهیه هر آنچه که به آن نیاز دارید باشند. سایت های علی بابا و علی اکسپرس نیز از این قاعده مستثنی نیست، و بسیاری از افراد در سراسر دنیا تمایل دارند که خرید از سایت خارجی انجام دهند. این روزها به دلیل ورود اتومبیل های چینی به ایران طبیعی است که بسیاری از افراد تمایل داشته باشند قطعات ضروری و الزامی برای اتومبیل ها را وارد نمایند. بنابراین سایت علی بابا می تواند برای وارد کردن قطعات مخصوص خودرو به افرادی که از اتومبیل های چینی استفاده می کنند، کارگشا باشد. بنابراین شما می توانید  به راحتی از این سایت بسیاری از کالاهای چینی مورد نظر خود را وارد کشور نمایید. 

تفاوت علی بابا و علی اکسپرس

خاستگاه سایت علی بابا کجاست و چه کارهایی را انجام می دهد؟

بسیاری از افراد که از سایت علی بابا استفاده می کنند، شاید ندانند که خاستگاه این سایت برای کدام کشور بوده است. سایت علی بابا یک سایت چینی است که توانسته است بهترین کالاها و اجناس چینی را به مشتریان خود رد سراسر دنیا بفروشد. بنابراین شما می توانید به راحتی هرآنچه را که نیاز دارید از این سایت خریداری نمایید. این سایت توانسته است به بسیاری از تولید کنندگان چینی این امکان را بدهد که به راحتی هر آنچه را که نیاز دارند را در بازارهای جهانی بفروشند. بنابراین شما می توانید اگر از محصولات چینی چون ماشین های چینی استفاده می کنید، در صورت ایجاد مشکل در ماشین های خود از طریق  سایت علی بابا هر آنچه را که نیاز دارید را رفع و رجوع نمایید. علی بابا یک سیستم عامل مهم برای انواع تجارت ها بوده است که مشتریان معمولی با مبالغ پایین را قبول نمی کند. بنابراین شما می توانید با بالا بردن حجم سفارشات خود در لیست بهترین مشتریان قرار بگیرید. یکی از نکات مهمی که باید قبل از سفارش دادن در سایت علی بابا به آن توجه کرد، این است که شما باید قبل از سفارش با آن موسسه ای که از آن ها جنس خریداری کرده اید از طریق ایمیل ارتباط برقرار نمایید. سفارش از سایت های خارجی تحویل در ایران از ویژگی های مهم سایت علی بابا به شمار می رود.

خاستگاه علی اکسپرس کجاست و چه کارهایی را انجام می دهد؟

علی اکسپرس نیز مانند سایت علی بابا یک سایت چینی بوده که توانسته است به عنوان یک سایت خرید و فروش فعال فعالیت نماید. بنابراین شما می توانید به راحتی از علی اکسپرس نیز خرید نمایید. یکی از مهمترین نکاتی که وجود دارد این است که علی اکسپرس نیز زیر مجموعه و تحت نظارت علی بابا است. کسانی که از این سایت اجناس مورد نظر خود را خریداری می کنند به طور کلی به عنوان مصرف کنندگان ز معرفی می شوند. خرید از این سایت بسیار راحت بوده و بسیاری از افراد تمایل دارند تا از این سایت خریداری نمایند. این سایت مانند یک سایت فروشگاهی معمولی بوده که شما می توانید هر آنچه را که نیاز دارید خرید کرده و به راحتی در سبد خرید خود اضافه نمایید. یکی از مزایای خرید از علی اکسپرس این بوده که شما می توانید هر آنچه را که نیاز دارید از این سایت سفارش بدهید. این سایت هیچ محدودیتی برای مشتریان خود ایجاد نکرده است و سبب شده که شما بتوانید به راحتی بدون هیچ محدودیتی هر آنچه را که نیاز دارید، چه به صورت تعداد کم و به چه به صورت قیمت پایین از سایت علی اکسپرس سفارش بدهید. بنابراین شما می توانید به راحتی هر آنچه را که نیاز دارید، خرید نمایید. خرید کالا از سایت خارجی  میتواند سبب شود که شما کالاهای اصل و اورجینالی را خریداری نمایید.

خاستگاه علی اکسپرس کجاست و چه کارهایی را انجام می دهد؟

علی بابا vs علی اکسپرس

این سوال برای بسیاری از افراد پیش می آید که به راستی سایت علی بابا و علی اکسپرس چه تفاوت هایی با هم دارند. حال شما می توانید به راحتی با خواندن این مقاله به تفاوت های اساسی بین این دو سایت دست پیدا کنید. علی بابا یک سایت بزرگ خرید و فروش بوده است که می تواند به راحتی هرآنچه را که نیاز دارید از طریق آن خرید نمایید. حال ممکن است که شما فقط به یک محصول نیاز داشته باشید، در این صورت سایت علی بابا نمی تواند به شما کمکی بکند، چرا که این سایت به صورت عمده محصولات را به فروش می رساند. بنابراین شما می توانید به راحتی از این طریق هرآنچه را که به تعداد زیاد نیاز دارید، به راحتی تهیه کرده و خریداری نمایید. به طور مثال شما نمی توانید از سایت علی بابا فقط یک عدد تیشرت سفارش بدهید. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سایت می توان به ارتباط برقرار نمودن با مشتریان اشاره نمود، که سبب می شود علی بابا به آمار درستی از میزان خرید و فروش خود دست پیدا کند. بنابراین شما می توانید به راحتی از این طریق هرآنچه را که نیاز دارید وارد کشور بکنید. خرید داروهای خارجی کمیاب به خصوص علی بابا می تواند برای بسیاری از افراد جذاب به نظر بیاید.

علی بابا vs علی اکسپرس

پس:

اگر شما نیز به عنوان یک فردی که ماشین های چینی را وارد کشور میکند، سرمایه کافی برای وارد کردن آن ها دارید. بهتر است که از سایت علی بابا کمک گرفته و هر آنچه را که نیاز دارید وارد کشور نمایید. علی بابا یک سایت چینی بوده که به صورت عمده محصولات خود را بفروش میرساند، ولی سایت علی اکسپرس اینگونه نبوده و شما می توانید به راحتی حتی بدون هیچ گونه محدودیتی یک تیشرت ساده را از این سایت خریداری نمایید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب