کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تفاوت شیرالات توکار و روکار

354 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 20 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در ادامه این مقاله سعی داریم به معرفی شیر آلات توکار، شیرآلات روکار، و تفاوت شیرآلات توکار و روکار بپردازیم. اگر شما میخواهید برای خانه خود شیرآلات مناسبی تهیه کنید اما در این مورد اطلاعات کافی ندارید مطالعه این مقاله میتواند به شما کمک کند تا اطلاعات مفیدی را راجب شیرآلات و تفاوت شیرآلات توکار و روکار به دست بیاورید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا این اطلاعات کاربردی را برای شما شرح دهیم.اگر قصد خرید شیرآلات دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شیرآلات به راحتی قیمت شیرآلات و انواع مدل مانند : شیرآلات قهرمان ، شیرآلات ماهان ، شیرآلات راسان ، شیرآلات شودر و... را مشاهده کنید.

شیر الان توکار چه شیرآلاتی هستند

برای فهمیدن تفاوت شیر آلات توکار و روکار در ابتدا باید هر یک از این شیر آلات را شناخت. شیر آلات روکار شیر آلاتی هستند که بدنه شیر بر روی لوله آب نصب میشود و کاملا بیرون از سطح نصب شده است. بیشتر شیر آلاتی که شما در خانه ها و مراکز عمومی می‌بینید شیر آلات روکار هستند. شیر آلات توکار، شیر هایی هستند که جدیدا به صنعت شیر آلات اضافه شده اند و زمان زیادی از عمر آن ها نمی‌گذرد. شیر آلات توکار یکی از بزرگترین تحولات در صنعت شیر آلات و دکوراسیون داخلی هستند. بیشتر بدنه این شیر آلات نظیر لوله ها و اتصالات، کارتریج و سایر قسمت های شیر در درون دیوار قرار میگیرد و تنها سر شیر. بیرون از دیوار قرار میگیرد و قابل دیدن است. این نوع طراحی شیر آلات علاوه بر ظاهر زیبا و خاصی که دارد به علت فضای کمی که اشغال می‌کند فضای بیشتری را در اختیار طراحان دکوراسیون داخلی قرار داده است. تا به این جای مقاله به یک تفاوت شیر آلات توکار و روکار اشاره شد. این تفاوت محرز ترین تفاوت شیرآلات روکار و توکار است. در ادامه مقاله به شرح ویژگی های بیشتری برای این شیر آلات میپردازیم. شما با دانستن این تفاوت ها بهتر میتوانید راجب تهیه این شیر الات تصمیم بگیریم.

شیر الان توکار چه شیرآلاتی هستند

نصب شیر آلات تو کار

یکی دیگر از تفاوت شیر آلات توکار و روکار نحوه نصب این شیر آلات است. شیر آلات روکار به نحوه نصب قدیمی بر روی لوله اب قرار میگیرند و نصب می شوند و به نصب شیرآلات توکار، نسب راحت تری دارند. بسیار از  افراد این تصور اشتباه راه دارند که شیر آلات توکار تنها مناسب نصب در خانه های نوساز است. در حالی که این تصوری اشتباه است. در تمامی خانه ها اعم از نوسازو قدیمی میتوان شیر آلات توکار را نصب کرد. بیشتر شیر آلات توکار مشابه هم نصب می شوند و یک نصاب می‌تواند انواع مختلف شیر های توکار را در منازل نصب کند. اما نصب بعضی از شیر آلات به علت داشتن آپشن های پیچیده تر کاری تخصصی تر به حساب میآید. نصب شیرآلات توکار کاری کاملا تخصصی است و حتما باید فرد متخصص در این زمینه اقدام به نصب شیرآلات توکار کند. تفاوت در نصب شیرآلات توکار و روکار و سخت تر بودن نصب شیر توکار یکی دیگر از تفاوت شیر آلات روکار و توکار است. در نصب شیر آلات توکار مهم است که نقشه لوله کشی از قبل تهیه شده باشد تا تمام اتصالات و لوله ها به صورت توکار و در داخل دیوار نصب شوند. تهیه نقشه لوله کشی در خانه های قدیمی تر این مزیت را دارد که تخریب زیادی در دیوار ها صورت نگیرد و با کمترین میزان تخریب و کمترین میزان هزینه بتوان شیر الات توکار را نصب کرد. در ادامه مقاله به بیان ویژگی های بیشتری از شیر الات توکار و روکار و تفاوت شیرالات توکار و روکار می پردازیم.اگر قصد خرید شیرآلات دارید می توانید از طریق فروشگاه شیرآلات اینترنتی به راحتی قیمت شیر روشوییط و انواع مدل مانند : شیرآلات قهرمان ، شیرآلات ماهان ، شیرآلات راسان ، شیرآلات شودر و... را مشاهده کنید.

معایب شیر الات توکار

شیر الات توکار دارای معایبی هستند که برخی از این معایب تفاوت شرر الات توکار و روکار نیز هستند. در ادامه به برخی از این معایب اشاره میکینم. اولین عیب شیر الات توکار که که شیر الات روکار فاقد آن هستند هزینه نصب بالای آن است. نصب شیر الات توکار خصوصا در ساختمان های قدیمی تر هزینه بالایی دارد که شیر الات روکار آن را ندارند. مورد دومی که جزو معایب شیر الات توکار است تعمیرات بسیار سخت این شیر ها است. در صورت بروز مشکل و خرابی  این شیر الات باید تمامی دیواری که شیر درون آن نصب شده است شکافته شود که باعث ایجاد زحمت بسیار و صرف هزینه زیاد میشود. اما شیر الات روکار در صورت خرابی به علت بیرون بودن و در دسترس بودن تمام اجزای شیر به راحتی تعمیر میشوند. به صورت معمول نگهداری از شیر الات روکار از شیر الات توکار راحت تر است

معایب شیر الات توکار

جمع بندی

شیر الات توکار نوع جدیدی از شیر ها هستند که به تازگی به بازار معرفی شده اند. این شیر الات دارای زیبایی خاصی هستند و به دلیل شیوه نصبشان جای کمتری در آشپزخانه اشغال میکنند. در این مقاله به معرفی شیرالات و تفاوت شیر الات توکار و روکار پرداختیم. اگر شما قصد خرید سیر الات را دارید مطالب این مقاله میتوانند برای شما کمک کننده باشند.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر



انتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب