کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تعویض باتری

115 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 13 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آیا به تعویض باتری ماشین نیاز دارید؟

باتری ماشین یکی از قطعات گران و پرهزینه در خودرو به شمار می آید. یکی از اصلی ترین دلایل عدم انتقال جریان برق از باطری به قطعات مختلف خودرو، وجود سولفات در صفحات الکترود خودرو می باشد، بنابراین در ابتدا و پیش از هرگونه اقدام به تعویض باتری ماشین لازم است تا سولفاته شدن آن را بررسی نمایید و در صورت وجود نشانه هایی از آن اقدام به زدودن این مواد از باطری کنید و پس از رطوبت گیری، وضعیت باطری را مورد بررسی قرار دهید. برای جلوگیری از سولفاته شدن باطری بع شما پیشنهاد می کنیم تا صفحات الکترود را با کمی گریس بپوشانید. یکی از دلایل دیگیری که ممکن است  شما را مجبور به تعویض باطری ماشین کند این است که کابل های اتصال دخنده ی باطری خودرو تمیز نباشند و برای جلوگیری از آن لازم است تا باطری و کابل را تمیز کنید.

آیا به تعویض باتری ماشین نیاز دارید؟

آیا تعویض باتری خودرو در محل و توسط متخصصین امکان پذیر است؟

تعویض باتری در محل و توسط متخصصین یکی از مزایایی است که یک شرکت تعمیر خودروی معتبر می تواند در اختیار شما قرار دهد. زمانی که یکی از مشکلات یاد شده در بخش های قبلی مقاله برای شما پیش آمد و شما دارای تخصص لازم برای تعویض باطری خودرو نیستید، می توانید از خدمات این دست شرکت ها که به فاصله ی یک تماس از شما قرار دارند ، بهره ببرید و اقدام به تعویض باطری در محل در محل نمایید. برای انجام پروسه ی تعویض باطری در محل لازم است تا نیاز خودروی خود را ارزیابی کنید و سپس با شرکت تعمیراتی متخصص تماس بگیرید و با دادن اطلاعاتی دقیق در باره ی مدل خودروی خود و نشانه هایی که مشاهده کرده اید و به واسطه آن نیاز تعویض باطری ماشین در محل را درک نموده اید، به صورتی دقیق به اطلاع آنان برسانید.

چه زمانی به تعویض باتری در محل نیاز دارید؟

زمانی به تعویض باطری در محل نیاز دارید که با ارزیابی نشانه هایی متوجه شوید که باطری خودروی شما دارای بازدهی و کارکرد سابق نمی باشد ، به همین دلیل در زیر لیستس از مواردی را آماده کرده ایم که در صورت بروز به شما یادآوری می کند تا اقدام به تعویض باطری در محل نمایید

  • بروز نشانه هایی از خوردگی و اصطحلاک در باطری خودروی شما
  • عدم نگهداری کافی شارژ خودرو در باطری با بازدهی تعیین شده
  • خاموش شدن خودرو بدون اراده ی شما و به صورت ناگهانی
  • مشکلاتی در استارت در هوای سرد و با درجه پایین
  • عدم چرخش موتور با سرعت از پیش تهیین شده و یا استاندارد
  • روشن نشدن چراغ های عقب جلو وهشدار دهنده ،عدم امکان استفاده از رادیو ، برف پاک کن و سایر بخش های جانبی خودرو که در نبود شارژ کافی خودرو رخ می دهد.

آیا تعویض باتری خودرو در محل و توسط متخصصین امکان پذیر است؟

ضرورت اعلام مدل خودرو در فرآیند تعویض باطری در محل چیست؟

مهم ترین نکته در ارسال اطلاعات برای متخصص اعزامی برای تعویض باطری در محل عبارت است از مشخص نمودن مدل خودرو تا یک باطری متناسب با نوع اتوموبیل شما برایتان ارسال گردد. باطری های خودرو دارای اندازه و ظرفیت های مختلفی می باشند به عنوان مثال باطری خودروی پژو 206 دارای سایز و ابعاد 24*18*20 می باشد و جریان تولیده شده به وسیله ی آن در بازه 50 تا 62 آمپر قرار می گیرد و باطری سمند به صورتی متفاوت دارای ابعاد 35*18*19 سانتی متر می باشد و جریان تولید شده به وسیله آن در بازه 66 تا 100 آمپر قرار می گیرد. با توجه به تفاوت میزان جریان تولید شده توسط باطری های مختلف انتخاب باطری مناسب بر اساس مدل خودرو ضروری می باشد و از طرفی سایز نیز باید با محفظه ی باطری در درون خودرو متناسب باید تا بتوان باطری جدید را قرار داد.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین بدون دریافت باتری کهنه و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به مرکز فروش باتری ماشین به صورت حضوری یا فروشگاه اینترنتی باتری موتور سیکلت و خودرو مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری را انجام دهید.

جمع بندی

تعویض باتری یکی از کارهای ضروری مکانیکی به شمار می آید که بسیاری از افراد خود اقدام به انجام آن می کنند و شما نیز با دریافت حدی از آموزش قادر خواهید بود تا پروسه ی تعویض باطری را خود به انجام برسانید. ابتدایی ترین کار در پروسه تعویض باطری این است که اطمینان داشته باشید که تعویض باطری خودرو مورد نیاز است و باتری قدیمی دچار صدمه ای شده است و امکان تعمیر برای آن قابل پیش بینی نمی باشد. تعویض باطری در محل و توسط متخصصین یکی از مزایایی است که یک شرکت تعمیر خودروی معتبر می تواند در اختیار شما قرار دهد. زمانی که یکی از مشکلات یاد شده در بخش های قبلی مقاله برای شما پیش آمد، می توانید از خدمات این شرکت ها بهره ببرید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب