کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تعمیر آبگرمکن دیواری

311 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 02 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به همین دلیل می ‌توان جهت برطرف کردن عیوب و ایرادات آبگرمکن دیواری با انجام مطالعاتی در این زمینه، در بیش تر موارد که این آبگرمکن ها دچار ایرادات کوچکی می شوند، آن ها را به راحتی و در زمانی اندک برطرف نمود. اگر چه برای تعمیر آبگرمکن دیواری می‌ توان به متخصصان و افراد ماهر در این زمینه مراجعه کرد، اما این تعمیرات هزینه هایی را برای ما به دنبال خواهد داشت. اگر خودمان بتوانیم برخی مشکلات و ایراد های کوچک را برطرف نماییم، دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای این مشکلات ریز وجود ندارد. در ادامه چند نمونه از ایرادات رایج آبگرمکن های دیواری در برند های مختلف را بیان کرده و شما را با این ایرادات آشنا خواهیم کرد.

تعمیر آبگرمکن ایستاده سوراخ شده

یکی از رایج ‌ترین ایراداتی که آبگرمکن های دیواری مخزنی با آن رو به‌ رو می ‌شوند، سوراخی مخزن می باشد. این مخزن ها به دلیل جنس نامناسب خود که تقریبا می توان گفت همه آبگرمکن های دیواری که در کشور ساخته می‌ شوند، جنس مخزن این چنینی دارند، پس از مدتی دچار پوسیدگی شده و سوراخ می ‌شوند. در برخی موارد علاوه بر مخزن، مواد محلول در آب نیز می‌ توانند در سوراخ شدن مخزن تاثیر گذار باشند. به هر حال زمانی که آبگرمکن دیواری ما با سوراخی مخزن مواجه می شود، چند راهکار اساسی برای حل این مشکل وجود دارد. اولین و رایج ترین روش که مردم آن را دنبال می کنند، استفاده از جوش کاری و جوش دادن ناحیه سوراخ مخزن می باشد.

تعمیر رگلاتور آبگرمکن دیواری بوتان

اگر چه جوش کاری مخزن می ‌تواند این مشکل را به خوبی برای ما رفع کند، اما نیازمند وقت زیادی بوده و هم چنین هزینه هایی را نیز برای آوردن جوشکار به منزل و جوش دادن مخزن باید بپردازیم. اکنون ما راه دیگری را که کم تر با آن مواجه شده اید، به شما بیان خواهیم کرد. این راه استفاده از خمیر های مخصوص می باشد که می تواند جلوی نفوذ آب از قسمت سوراخ مخزن را بگیرد. پس از تهیه این خمیر ها باید آب مخزن را به طور کامل خالی کرده و البته قبل از آن کنتور اصلی ورودی آب را ببندیم. ناحیه اصلی سوراخ مخزن را پیدا کرده و خمیر را طبق دستورالعمل مصرفی بر روی آن قسمت قرار دهیم. پس از حدود یک ساعت این خمیر سخت شده و جلوی نفوذ آب از این سوراخ مخزن را خواهد گرفت. اگر قصد تعمیر یخچال ، تعمیر یخچال بوش ، تعمیر جاروبرقی بوش و یا سرویس امرسان را دارید ، می توانید از طریق وب سایت فروش لوازم خانگی درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر رگلاتور آبگرمکن دیواری بوتان

تعمیر رگلاتور معمولاً کاری بسیار حساس و نیازمند تجربه می باشد. اگر رگلاتور آبگرمکن دیواری بوتان ما نشتی گاز پیدا کرده است، حتماً باید از افراد متخصص و با تجربه جهت تعمیر آن استفاده نماییم. چرا که این قسمت از تعمیرات آبگرمکن را نمی‌ توان به راحتی و در خانه توسط خود فرد انجام داد؛ در صورت اشتباه و انجام خطا در هنگام تعمیر رگلاتور ممکن است خطرات و عواقب سختی را برای ما به دنبال داشته باشد. آبگرمکن های دیواری  دارای دو رگلاتور می باشند که یکی مربوط به آب و دیگری مربوط به گاز می باشد. قطعه رگلاتور آب برای کنترل فشار آب و ورود و خروج آن مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

تعمیر رگلاتور آبگرمکن دیواری

رگلاتور گاز نیز برای تنظیم گاز ورودی به آبگرمکن مورد استفاده قرار می ‌گیرد. در برخی موارد که شعله آبگرمکن دیواری خاموش می شود یا گاز نمی رساند، به احتمال زیاد رگلاتور گاز آبگرمکن دچار مشکل شده است. در این موارد بهتر است از تعمیرکاران با تجربه و حرفه‌‌ ای جهت تعمیر رگلاتور آبگرمکن دیواری بوتان خود استفاده نماییم. در واقع رگلاتور گاز با توجه به این که ما آب را در چه دمایی تنظیم کرده باشیم، به تنظیم گاز ورودی به شعله جهت ایجاد حرارت مناسب برای رساندن آب به آن دمای دلخواه، می ‌پردازد. اگر رگلاتور گاز خراب شود یا با ایرادی رو به رو شود، آبگرمکن خاموش شده و دیگر قابل استفاده نمی باشد.

جمع بندی

آبگرمکن های دیواری یکی از مهمترین ابزار آلات و وسایل در خانه های ما هستند که جهت تامین آب گرم مورد نیاز برای شست و شو و استحمام مورد استفاده قرار می ‌گیرند. اگر چه این آبگرمکن ها بسیار برای ما مفید و دارای کارایی بالا می باشند، اما زمانی که عیب و ایرادی پیدا می‌ کنند باعث ایجاد مشکلات زیادی جهت تامین آب گرم مورد نیاز ما می شوند. در این موارد برای تعمیر آبگرمکن دیواری چند راهکار مهم و کلیدی وجود دارد. اگر خودمان آگاهی و اطلاع کافی از عیب ‌های این آبگرمکن داشته باشیم، می ‌توانیم به تعمیر آن بپردازیم. اما اگر مشکل آن اساسی بوده و خود ما از پس آن بر نیاییم، باید از تعمیرکاران و متخصصان این زمینه جهت تعمیر آبگرمکن دیواری خود استفاده نماییم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب