کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تشویقی گربه

773 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 05 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

گربه ها معمولاً حیوانات بازی گوشی بوده و علاقه زیادی به فعالیت ‌های مستمر و پیوسته در طول روز دارند. آن ها حیواناتی نیستند که با توجه به چیزی که صاحبانشان می‌ خواهند، رفتار کرده و دقیقا مطابق با میل آن ها باشند. افرادی که از گربه ها به عنوان حیوان خانگی نگه داری می کنند، برای این که بتوانند آن ها را به سمت انجام کار هایی که مایل هستند، بکشانند، از تشویقی گربه استفاده می‌ کنند. معمولاً زمانی که افراد می‌ خواهند گربه هایشان کاری را انجام دهند، اما آن ها از انجام آن امتناع می ورزند، با استفاده از تشویقی گربه که معمولاً غذا هایی می باشد که گربه ها بسیار به آن ها علاقه مند هستند، آن ها را به انجام این کار ها متمایل می کنند.

غذای تشویقی گربه

همان طور که گفتیم، افراد با استفاده از تشویقی گربه می ‌توانند تا حدی رفتار گربه ها را کنترل کرده و رفتار آن ها را به سمتی ببرند که خودشان دوست دارند. علاوه بر این، غذا های تشویقی معمولاً دارای پروتئین ها و مواد مغذی زیادی هستند که می ‌توانند به عنوان مکمل غذایی نیز برای گربه ها استفاده شده و به سلامتی بیش تر آن ها منجر شوند. غذای تشویقی گربه معمولاً در انواع مختلف غذای خشک گربه و کنسرو ها موجود می باشند. اگر چه تشویقی گربه در برخی از نژاد های با فکر و فهم بیش تر، می ‌تواند علاوه بر غذا، کار های دیگری باشد که برای آن ها انجام می ‌دهیم، اما در عموم نژاد های گربه از غذا برای تشویق به انجام کار هایی که ما تمایل داریم، استفاده می‌ شود.

غذای تشویقی گربه

غذای تشویقی گربه باید از بین غذا هایی انتخاب شوند که گربه ها بیش ترین علاقه را به طعم و بوی آن ها دارند. غذای تشویقی گربه باید به گونه ‌ای باشد که زمانی که ما می ‌خواهیم اقدام به غذا دادن به آن ها کنیم، بتوانند با شناخت طعم و بوی غذا به سمت ما جذب شده و کاری را که ما می ‌خواهیم انجام دهند. البته برای این که بتوانیم بهترین غذای تشویقی گربه را انتخاب نماییم، باید به گربه توجه کرده و ببینیم در چه وضعیتی قرار دارد. انتخاب بهترین غذای تشویقی گربه بستگی به سن، جنسیت و نژاد گربه دارد و نمی ‌توان گفت یک غذا می تواند تشویقی خوبی برای همه گربه ها باشد. برای به دست آوردن بهترین غذای تشویقی برای گربه خود، می توانید با دامپزشک مشورت کرده یا در اینترنت بیش تر در این باره تحقیق کنید.

خرید تشویقی گربه

تقریبا می ‌توان گفت بیش تر از غذاهای مختلف به عنوان تشویقی گربه استفاده می‌ کنند. در خرید تشویقی گربه باید به عوامل زیادی توجه داشته باشیم، از جمله این که گربه ما در چه مواد و مکمل های غذایی دارای کم بود است و سعی کنیم از غذایی برای تشویقی آن استفاده نماییم، که آن مکمل ها را دارا باشد. یکی دیگر از نکاتی که به هنگام خرید تشویقی گربه و دادن این غذاها باید به آن توجه داشته باشیم،این است که تشویقی ها دارای چربی بالایی نباشد که اضافه وزن و چاقی گربه ما را در پی داشته باشند. در هنگام خرید تشویقی گربه باید به کیفیت و سالم بودن آنها توجه داشته باشیم؛ زیرا استفاده از غذاهای تشریحی بی‌کیفیت و ناصالح می تواند بیماری ها و ناراحتی گربه ما را در پی داشته باشد.

خرید تشویقی گربه

برای خرید تشویقی گربه خود می توانید از فروشگاه پت شاپ حضوری یا پت استور آنلاین لوازم مورد نیاز را تهیه کنید این فروشگاه ها تمامی لوازم مورد نیاز حیوانات مانند: غذای حیوانات ، تشویقی شگ و گربه، اسباب بازی گربه ، اسکرچر گربه و خیلی از لوازم دیگر را در محصولات خود موجود دارند.

جمع بندی

افرادی که اقدام به تهیه و نگه داری گربه ها به عنوان حیوان خانگی خود می‌کنند، در بیش تر موارد برای این که آن ها را راضی به انجام کار های کنند که از انجامشان امتناع می ورزند، از تشویقی گربه استفاده می نمایند. تشویقی گربه معمولاً غذا هایی است که گربه ها نسبت به طعم و بوی آن ها علاقه مند بوده و به سرعت جذب آن ها می ‌شوند. در هنگام تهیه غذای تشویقی گربه باید به این توجه نماییم که اگر گربه ما در برخی ویتامین ها و پروتئین ها دارای کمبود است، از تشویقی هایی استفاده نماییم که دارای این مواد بوده و این کمبود ها را برای آن ها جبران نماید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب