کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تشخیص مکمل تقلبی و اصلی

426 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 20 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
2.0

 برچسب‌ مکمل 

یکی از راه های مطمئن و کلیدی در تشخیص مکمل تقلبی و اصلی برچسب روی مکمل است. شما میتوانید با استفاده از برچسب روی مکمل های مختلف، اطلاعات راجب این محصول را چک کنید. برای چک کردن اطلاعات محصول شما باید کد شانزده رقمی روی برچسب مکمل را به شماره ۲۰۰۰۸۸۲۲ بفرستید. در صورتی که کد را به این شماره بفرستید کل اطلاعات محصول برای شما پیامک میشود. اگر اطلاعات به دست آمده از محصول با اطلاعات درج شده برای مکمل یکسان باشد، این محصول اصل است و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. در ادامه راه های بیشتری برای تشخیص مکمل تقلبی و اصلی را برای شما شرح میدهیم تا بتوانید به راحتی مکمل اصل خریداری کنید.

برچسب‌ مکمل

ویژگی های مکمل

اگر اولین باری نیست که از مکمل های مختلف استفاده میکنید و یکی از مشتریان ثابت  مکمل های بدن سازی هستید، احتمالا از مارک و مدلی خاص استفاده میکنید. شما باید در حین استفاده از مکمل متوجه جنس، ساختار ، رنگ، بو و مزه مکمل شده باشید. شما در خرید بعدی مکمل میتوانید با دقت به رنگ و بو و سایر ویژگی های مکمل متوجه اصل بودن و یا تقلبی بودن آن شوید. در صورتی که متوجه تغییرات محرز در این ویژگی ها شدید باید مصرف مکمل را قطع کنید و از سایر راه ها متوجه اصل و یا تقلبی بودن آن شوید. البته ممکن است تغییرات ویژگی های مکمل مربوط به تغییراتی از طرف کارخانه سازنده باشد. در این صورت شما میتوانید با استفاده از سایر راه های تشخیص مکمل تقلبی و اصلی از اصل بودن کالا مطمئن شوید و با اطمینان آن را مصرف کنید.

درپوش محصول 

یکی دیگر از راه موثر در تشخیص مکمل تقلبی و اصلی، دقت به درپوش محصول است. معمولا در مکمل های تقلبی در پوش به شکل تا مرتبی بر روی درب ظرف قرار گرفته است. اما در مکمل های اصلی معمولا در پوش به صورت کاملا اندازه و مرتب بر روی در مکمل قرار گرفته است. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید جنس پد مخصوص داخل درب مکمل است. معمولا در مکمل های اصل پد اصلی جنسی پنبه ای مانند دارد و روی آن پدید با ساختار شبکه ای قرار گرفته است . این پد به صورت اندازه و منظم در درون درب مکمل قرار گرفته است. اما معمولا در محصولات تقلبی از یک قطعه مقوا برای قرار گرفتن در درب محصول استفاده میشود. قسمت دیگری که باید به آن توجه کرد رویه آلمینیومی است که بر روی قسمت درب مکمل چسبانده شده است. اگر این پوشش آلمینیومی به صورت کاملا منظم و تمیز چسبانده شده باشد، احتمال اینکه این محصول اصل باشد بیشتر است. اما اگر رویه آلمینیومی به صورت نامنظم و بدون دقت بر روی درب ظرف چسبانده شده باشد احتمال اینکه این محصول تقلبی باشد بسیار بیشتر است. نکته دیگری که در مورد پوشش آلمینیومی روی درب ظرف وجود دارد این است که معمولا در محصولات اصل لوگوی شرکت بر روی این در پوش آلمینیومی درج شده است. اما معمولا در محصولات تقلبی این درپوش کاملا ساده است. شما با دقت به درپوش روی ظرف و پد داخل درب محصول میتوانید تا حد زیادی از اصل بودن محصول مطمئن شوید.

ویژگی های مکمل اصلی

سخن پایانی
امروزه با تحولات مختلفی که در دنیا اتفاق افتاده است. دنیای ورزش حرفه ای نیز از این قائده مستثنی نبوده و است و آن هم شکل متفاوتی از گذشته به خود گرفته است. امروزه تمرینات ورزشی اصولی تر و سخت تر شده اند انجام این تمرینات ورزشی به طبع نیاز به پتانسیل های بیشتری دارد ورزشکاران برای تامین این پتانسیل های بدنی باید مکمل های مختلفی مصرف کنند، زیرا معمولا یک ورزشکار حرفه ای تنها با رژیم غذایی نمیتواند منابع مورد نیاز بدنش را تامین کند. به همین دلیل است که باید از مکمل استفاده کنند. ورزشکاران باید دقت کنند که حتما از مکمل های اصل استفاده کنند. ما در این مقاله راه های تشخیص مکمل تقلبی و اصلی را برای شما شرح دادیم.  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب