کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تزریق چربی

465 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 04 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تراشیدن بدن آن طور که افراد دوست دارند یکی از ترند های عمل های جراحی در این روزها است. تناسب بدن معیاری است که بسیار بیشتر از سلامتی مدنظر و توجه قرار می گیرد. هر روزه با توجه به اینکه تعداد افراد برای دستیابی به تناسب اندام به شکلی سریع افزایش یافته است، تعداد و تنوع عمل های جراحی زیبایی به شکل چشمگیری افزایش یافته است. علاوه بر این ها راه های جدید تری نیز با گسترش علم به کار گرفته می شود. تزریق چربی یکی از همین راه ها است. راهی سریع و ساده که کمک می کند افراد حجم قسمت های مختلف بدن خود را آن طور که مایل هستند تنظیم کنند. در ادامه این متن بیشتر در خصوص این روش و انواع آن صحبت خواهیم کرد.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق کلینیک زیبایی  انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، زاویه سازی صورت ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت مرکز زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

تزریق چربی

تزریق چربی به باسن

باسن یکی از قسمت های بدن است که ابعاد آن و تناسب آن با سایر قسمت های بدن تاثیر بسزایی بر روی زیبایی و تناسب نهایی اندام دارد. انواع رژیم های غذایی و ورزش ها می توانند به افراد برای داشتن یک باسن متناسب و خوش فرم کمک کند. اما این روش ها اغلب در طولانی مدت نتیجه داده و هم اینکه تغییرات گسترده ای را به وجود نمی آورند از این رو تزریق چربی به باسن و یا لیفت باسن یکی از راه های سریع و مناسب است. در این روش از قسمت های مختلف بدن افراد مانند شکم، پهلو و ران ها چربی گرفته می شود. این گرفتن چربی با روش های مختلفی انجام می شود. بعد از اینکه چربی از بدن فرد خارج شد به کمک روش ها و دستگاه های مخصوص این چربی یک دست و یکنواخت می شود. حال پزشک با توجه به حجم چربی تزریقی و شرایط فرد به کمک ایجاد برش های کوچک در باسن، تزریق چربی را انجام می دهد. بعد از مدتی این محل های برش دیگر دیده نمی شوند.

تزریق چربی به صورت

جدا از تغییر ابعاد اعضای بدن به کمک تزریق چربی، از این روش برای جوان سازی و ترمیم پوست نیز کمک گرفته می شود. اگر خطوط و چین و چروک های موجود روی پوست صورت بیش از حد عمیق شوند و امکان برطرف کردن آن ها با سایر روش ها ممکن نباشد، می توان با تزریق چربی به قسمت های مختلف پوست صورت، هم امکان کلاژن سازی را مجدداً فعال کرد و هم قسمت هایی مانند گونه ها و لب ها و غیره را متناسب کرد. برای انجام این فرایند از بی حسی موضعی کمک گرفته می شود و چربی تزریقی نیز از بخش های مختلف بدن فرد گرفته شده و بعد از انجام فرایند هایی روی آن مجدداً به بخش های مشخص شده پوست تزریق می گردد.

تزریق چربی به واژن

یکی از اتفاقاتی که در نتیجه گذر زمان، زایمان و یائسگی در بانوان رخ می دهد، افتادگی واژن است که در نتیجه آن شخص احساس نارضایتی از اندام خود داشته و نمی تواند در رابطه جنسی راحت باشد. برای برطرف سازی این مشکل تزریق چربی می تواند مؤثر باشد. در این روش چربی ای که از سایر نقاط بدن گرفته شده است به کمک روش هایی یک دست شده و بعد به منطقه لابیا در واژن تزریق می شود. این تزریق به کمک بی حسی موضعی انجام می شود و در هر فرد با توجه به تشخیص پزشک متفاوت انجام می شود.

تزریق چربی به واژن

این روش برخلاف سایر روش ها مانند تزریق ژل بی خطر تر بوده و بین 6 ماه الی 1 سال تأثیر خود را حفظ می کند. تزریق چربی می تواند در شرایطی مانند شرایط زیر برای افراد مؤثر واقع شود.

  • رفع تیرگی واژن
  • تنگ کردن واژن
  • متقارن سازی واژن
  • رفع افتادگی و چروکیدگی واژن

تزریق ژل زیر چشم

اسید هیالورونیک یکی از انواع مواد شیمیایی است که در عمل های جراحی زیبایی برای برطرف کردن گودی زیر چشم از آن استفاده می شود. در این روش تلاش می شود تا گودی و تیرگی زیر چشم را که ممکن است به دلیل سبک زندگی نا سالم و یا وراثت و ژنتیک ایجاد شده باشد را با تزریق ژل و پر کردن منافذ زیر پوست بهبود بخشید. تزریق ژل باید حتماً در مراکز معتبر و به دست پزشک حاذق انجام شود، از همه مهمتر کیفیت ژل تزریقی و عدم حساسیت فرد به آن نکته ای است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

تزریق چربی به صورت

تزریق ژل لب

لب یکی از اندام های مهم در صورت است که توجه زیادی را به سمت خود جلب می کند. از این رو برای بسیاری از افراد مهم است که لب هایی پر و خوش فرم داشته باشند. یکی از روش هایی که می تواند شما را به چنین خواسته ای برساند تزریق ژل است. در این روش انواع مختلفی از ژل های شیمیایی با توجه به تشخیص پزشک و شرایط فرد در مقدار مشخصی به قسمت های مختلف لب تزریق شده و به آن فرم می دهد. این روش نیاز به ترمیم داشته و باید در بازه های 6 ماله یا 3 ماهه با توجه به فرد، این ترمیم صورت بگیرد.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق كلينيك زيبايي انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، میکرونیدلینگ صورت ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت کلینیک تخصصی پوست و مو مد نظر خود را رزرو نمایید.

جمع بندی

تناسب اندام یکی از دغدغه های افراد است که می تواند به کمک رژیم های غذایی، ورزش منظم و غیره برای افراد پدید بیاید. از راه های آسان دستیابی، تزریق چربی وژل به قسمت های مختلف بدن است. در یکی از این روش ها چربی اضافی بدن گرفته شده و به باسن تزریق می شود در نتیجه این روش باسن بزرگ شده و لیفت می شود. یکی دیگر از موارد استفاده از چربی تزریقی برای زیبا سازی و رفع افتادگی واژن است که این روش نیز به کمک چربی گرفته شده از سایز قسمت های بدن انجام می شود. تزریق ژل و مواد مصنوعی نیز روشی مرسوم برای فرم دادن لب ها و پر کردن نواحی زیر چشم است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب