کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

ترانکینگ

204 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 22 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه تلاش می شود تا با استفاده از ایده ها و فناوری های جدید ضمن افزایش بهره وری سازه ها٬ سلامت و امنیت بیشتری را نیز فراهم نمود. سیم کشی ساختمان ها و اتصالات برقی موجود از نمونه آیتم هایی هستند که اغلب اوقات می توانند بسیار مشکل ساز باشند. سیم کشی بیشتر به دو شکل نصب رو کار و تو کار انجام می شود. نصب تو کار زیبایی به مراتب بیشتری دارد و از آسیب های بیرونی مانند ضربه و قطعی در امان است اما اگر اتفاقی برای سیم ها به هر دلیلی بیوفتد و یا قصد تغییر فاز سیم کشی را داشته باشیم بایستی هزینه های زیادی را برای دسترسی به سیم ها و عیب یابی آن ها تقبل کنیم در این خصوص سیم کشی های رو کار بهتر و برتر هستند اما مشکل اساسی آن ها این است که ضمن ایجاد تداخل در یکدستی دیوار ها و از بین بردن جلوه و زیبایی آن ها٬ می توانند به دلیل دسترسی آسان آسیب زا بوده و به دلیل عوامل مختلفی مانند ضربه و یا پاشیدن آب آسیب ببیند و خطر ساز شوند.

پریز ترانکینگ

مهندسان و طراحان برای حل این دست از مشکلات در زمینه سیم کشی ساختمان ها و سایر فضا ها به فکر افتاده و راه حلی تحت عنوان ترانکینگ را ارائه داده اند. اگر شما نیز با این دست از مشکلات درگیر هستید و می خواهید برای حل آن ها چاره جویی کنید در ادامه این متن ما را همراهی نمایید.

نصب ترانکینگ

ترانکینگ محفظه ای جعبه مانند از جنس اغلب PVC تقویت شده و یا ABS می باشد. این محصول به گونه ای طراحی شده است تا تمام سیم کشی ها و کابل کشی ها را درون خود جای دهد. استفاده از این وسیله موجب می شود تا سیم ها و کابل ها به شکلی مرتب و ایمن در کنار یکدیگر قرار بگیرند و از سوی دیگر ظاهر سیم ها ظاهر و یکدستی ساختمان را به هم نزنند. ترانکینگ ها به سه شکل دیواری٬ دفنی و ستونی به واسطه افراد متخصص نصب می شوند.

نصب ترانکینگ

قیمت ترانکینگ

ترانکینگ ها با توجه به محلی که قرار است از آن ها استفاده شود٬ ابعاد مانند طول و عرض و ارتفاع٬ جنس آن ها٬ پارتیشن های موجود در فضای داخلی و نکات این چنینی دیگر بر اساس قیمت طبقه بندی می شوند. با توجه به این گزینه ها نمی توان قیمت مشخص و یا بازه قیمتی خاصی را اعلام داشت. توصیه می شود حتما از کیفیت این محصول اطمینان حاصل کنید و تحت تاثیر قیمت های پایین اجناس بی کیفیت را خریداری نکنید.

ترانکینگ فلزی

ترانکینگ فلزی همان ترانکینگ معمولی است منتها از این جنس و نوع بیشتر برای محافظت و جاگیری سیم ها و کابل های اصلی ساختمان که قرار است به عنوان منبع تغذیه برای دیگر سیستم های سیم کشی باشند استفاده می شود. این محصول از جنس فلز های مختلف و به شکل محفظه ای مکعب مستطیل شکل و دردار تولید می شود که در قسمت های مختلف به واسطه وجود سوراخ هایی دیگر سیم ها به آن وارد و یا از آن خارج می شوند.

ترانکینگ زمینی

ترانکینگ ها اغلب در ساختمان ها در حاشیه پایینی دیوار نصب می شوند. برای اینکه این محصول کاملا منطبق با دیوار در مسیر سیم کشی خود پیش برود مهندسان ویژگی ماژورلار را در آن ایجاد نمودند. بدین ترتیب این محصول می تواند به خوبی در کنج دیوار ها قرار بگیرد و به طور کلی شکل و انحنا های دیوار را به خود بگیرد. با وجود چنین ویژگی می توان گفت نمای کار یکدست و زیبا خواهد بود.اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته داهوا ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، دوربین مداربسته هایلوک و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

پریز ترانکینگ

از ویژگی های جذاب و جالب توجه این قطعه می توان به امکان اضافه کردن اتصالاتی مانند کلید ها و پریز ها در سطح ترانکینگ اشاره نمود. در سطح ترانکینگ و آن جا که لازم است پریز های معمولی و یا پریز تلفن نصب می شود. بدین ترییب حتی پریز ها نیز از روی سطح دیوار برداشته می شوند و به شکلی ایمن روی این محصول سوار می شوند و شما زیبایی و یکدستی نما را در کنار ایمنی و بهره وری بالا خواهید داشت.

ترانکینگ

 

تجهیزات ترانکینگ

برای اینکه این محصول به خوبی در محیط شما سوار شوند و دقیقا مطابق نیاز ها و شرایط شما خدمات رسانی کنند بایستی از یکسری از متعلقات و تجهیزات تکمیل کننده نیز استفاده نمود. این تحهیزات شامل انواع پارتیشن٬ زوایای داخلی و خارجی و تخت٬ مسدود کننده ٬قطعه اتصال و... خواهد شد در کنار این ها شما از انواع پریز ها نیز استفاده خواهید کرد.

اتصالات تراکینگ

بسیار مهم است که حتما افراد متخصص و حرفه ای اقدام به نصب ترانکینگ ها و اتصالات مربوط به آن ها بکنند تا شما بتوانید از امنیت و مقاومت نهایی به خوبی بهره مند شوید. در این زمینه به هیچ عنوان به تنهایی عمل نکنید و یا نخواهید با تهیه محصولات بی کیفیت و یا میان بر زدن ها در هزینه ها صرفه جویی کنید.

قیمت ترانکینگ

جمع بندی

ترانکینگ ها محصولاتی هستند که می توانند تمام سیم ها و کابل های برق را در خود جدا از نوع آن ها و وظیفه آن ها در خود جای بدهند. این محصولات از جنسی مقاوم در برابر ضربه و آب ساخته می شوند تا بتوانند در نهایت از سیم های شما به خوبی مراقبت کنند. نکته مهم این است که این محصولات می توانند هم به شکل رو کار و هم به شکل دفنی و کاملا مطابق با فضای شما و نیاز های شما نصب شوند. تجهیزات و اتصالات جانبی که با این محصول همراه شده است کمک می کند تا کاربرد نهایی محصول افزایش یابد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب