کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تبلیغات کلیکی

335 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 31 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

معرفی تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی به تبلیغاتی گفته می شود که در آن تبلیغ کننده تنها به ازای تعداد کلیک های که به روی تبلیغات خود در رسانه هایی که تبلیغشان را ثبت نموده اند، هزینه پرداخت می کنند. و اگر کلیکی که دریافت نکردند هزینه ای نیز پرداخت نمی کنند.

معرفی تبلیغات کلیکی

تبلیغات PPC یا تبلیغات CPC

زمانی که از  این تبلیغات صحبت می کنیم دو عبارت CPC و PPC به ذهنمان می رسد.

پرداخت به ازای کلیک (PPC)

در این شیوه تبلیغات، تبلیغ دهندگان به ازای هر کلیک، هزینه پرداخت می شود.

هزینه هر کلیک (CPC)

CPC به معنای هزینه هر کلیک است. هزینه هر کلیک زمانی پرداخت می شود برای هر کلیک هزینه بپردازد.

انواع تبلیغات کلیکی

تبلیغات همسان؛ یکی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی در برندهای بزرگ محسوب می شود. محتوای تبلیغات در قالب تصویر و متن به کاربران نشان داده می شود. در قالب مطالب پیشنهادی در سایت ها به کاربران نشان می دهند. تبلیغات در جستجو؛ یکی دیگر از روش های محبوب  تبلیغاتی در ایران می باشد. تبلیغ دهندگان در نتیجه جستجو کاربران در اینترنت و در صورت مرتبط بودن با عبارت جستجوتوسط کاربران به جستجو کنندگان نشان می دهند. در تبلیغات گوگل تبلیغ دهندگان کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود را تعریف کرده و گوگل با استفاده الگوریتم های خود تبلیغات را به آنها نشان می دهند.اگر قصد طراحي وب سايت دارید و می خواهید برای فروشگاه یا شرکت خود طراحی وب انجام دهید می توانید از طریق شرکت طراحی سایت معتبر انواع وب سایت مانند: طراحی سایت پزشکی ، فروشگاهی ، شرکتی ، خدماتی ، صرافی ، طراحی سایت معماری و ... را سفارش طراحی سایت دهید و همچنین می توانید از هزینه طراحی سایت و امکانات وب سایت مورد نظر خود از این طریق مطلع شوید.

تبلیغات ریتارگتینگ؛ نوعی از تبلیغات کلیک است که به عملکرد مناسب و نتایج مطلوبی برای تبلیغ دهندگان می زنند. در این نوع تبلیغات تبلیغ دهندگان، کاربران که حداقل یک بار از سایت تلیغ دهنده بازدید کند در محیط اینترنت شناسایی و تبلیغات  مرتبط با آن تبلیغ را به کاربر دیده می شود. تبلیغات بنری؛ یک نوع تبلیغات اینترنتی و کلیکی محسوب می شود که در ابتدا به صورت اجاره و پرداخت به ازای نمایش به تبلیغ دهندگان ارائه می شود.

مزایای تبلیغات کلیک

  • مقرون به صرف بودن است
  • هدفمند هستند
  • قابل سنجش است.
  • سریع بودن
  • منابع آموزشی

معایب تبلیغات کلیک

  • نیازمند زمان است
  • نیازمندی تجربه و دانش کافی است
  • هزینه تبلیغات به سرعت استفاده می شود
  • همیشه تبلیغ کردن منجر به فروش نیست

تعرفه تبلیغات کلیکی چقدر است؟

تعرفه این تبلیغات با نوع تبلیغات و رسانه ای در آن انجام میشود متفاوت است. تعرفه تبلیغات همسان، تبلیغات به ازای هر قسمت تبلیغاتی می تواند متفاوت باشد. تبلیغات همسان از 100 تومان به ازای هر کلیک شروع می شود. در تبلیغات بنری به صورت اجاره ای و پرداخت به ازای نمایش یا هر هزار نمایش در اختیار تبلیغ دهندگان قرار می گرفت. در تبلیغات جستجو هزینه ها متفاوت است و متناسب با اینکه برای در چه بستری از این تبلیغات استفاده می شود هزینه دریافت می شود هزینه انجام تبلیغات به ازای هر کلیک 700 می باشد. معمولا در تبلیغات ریتارگتینگ  به ازای هر کلیک هزینه 1000 تومان گرفته می شود.

تبلیغات کلیکی شبکه های اجتماعی

تبلیغات گوگل تمام سطح وب را از آن خود کرده است اما تبلیغات دیگری نیز مشاهده می شود. تبلیغات کلیکی شبکه های اجتماعی بیشترین مخاطب و مشتری  را نیز دارد. در این بخش نیز شبکه اجتماعی حکمرانی می کند و آن چیزی نیست جز فیس بوک! فیس بوک با 1.5 میلیون کاربر فعال بعد از گرفتن واتس اپ و اینستاگرام بیشترین کاربران در بر دارد و با این حجم بالا کاربر، به منظور جذب تبلیغات نیز استفاده کرده است.

تبلیغات PPC یا تبلیغات CPC

تبلیغات کلیکی رایگان یا ارزان

زمانی که در مورد این تبلیغات صحبت می کنیم قیمت یک پارمتر مهم محسوب میشود باید توجه داشته باشید، اگر هزینه پایین جهت هر کلیک پرداخت می کنید دلیل بر خوب بودن آن نیست به این دلیل که آن شرکت هزینه های زیادی برای دسترسی به اهداف بالا پرداخت نموده است. در کمپین های رایگان آن باید به این نکته توجه کنید که ممکن است وقت خود را هدر دهید همچنین در تبلیغات ارزان قیمت نیز ممکن بودجه خود را هدر بدهید. پس بهترین مرکز تبلیغات را انتخاب کنید.

چگونه اقدام به راه اندازی سایت تبلیغات کلیکی کنیم؟

یک اسکریپت به نام EvolutionScript  معرفی شده است. این اسکریپت به زبان پی اچ پی PHP و به صورت فعال است. با استفاده از این اسکریپت می توان یک وبسایت تبلیغاتی کلیکی راه اندازی کرداز قابلیت های کلیدی ای اسکریپت می توانیم قابلیت عضویت نمایش دهندگان و آگهی دهندگان تبلیغات های در وبسایت ها،  دارای دو نوع پکیج تبلیغاتی بنری و متنی ، قابلیت خرید آنلاین امتیاز جهت ثبت آگهی در وب سایت ، قابلیت تعیین نرخ سودبرای نمایش دهندگان اشاره کنیم. با همکاری در تبلیغات کلیکی می توان این درخواست را از شرکت ها داشت که دیدی روشن به تمام فرایند ها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته باشید.

جمع بندی

در مقاله فوق بهترین اطلاعات در زمینه تبلیغات کلیکی را به شما داده ایم. برای انتخاب یک شرکت مناسب جهت تبلیغات باید از تمامی نوع های تبلیغات ارائه دهنده شرکت و معایب و مزایایی آن اطلاع کسب کنید و در ابتدا از هزینه دریافتی شرکت نیز اطلاعات لازم را کسب کنید. امیدوارم که بهترین اطلاعات در مورد نحوه راه اندازی شرکت و سایت تبلیغاتی کسب نموده باشید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب