کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تایمر دیجیتال

296 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 27 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

یکی از مهمترین دارایی های هر فرد زمانی است که در اختیار دارد و باید به خوبی به آن توجه کرده و آن را صرف اموری نماید که هم برای خود و هم برای افراد دیگر مفید واقع شود. یکی از ابزار هایی که می‌ تواند در کنترل وقت به افراد مختلف کمک کند، تایمر دیجیتال یا گونه های دیگر از تایمر می باشد. تایمر ها این وظیفه را به عهده دارند که یک مدت زمانی خاص را برای افراد اندازه گیری نمایند و پس از اتمام این زمان، افراد را آگاه کنند. تایمر ها امروزه در نمونه ‌های مختلفی وجود دارند که از مهمترین و متداول ترین نوع تایمر ها در عصر حاضر، تایمر دیجیتال می باشد.

تایمر دیجیتال

برای مثال، می توان از ساعت شنی به عنوان یک تایمر ساده و ابتدایی نام برد که در روزگاران گذشته بسیار مورد استفاده قرار می ‌گرفته است. اما با پیشرفت تکنولوژی و دانش امروزه تایمر های بسیار پیشرفته تری تولید شده ‌اند که زمان ‌های مختلف را به دقت برای ما اندازه گیری می کنند و پس از به پایان رسیدن زمان، می ‌توانند ما را مطلع نمایند. البته نوع دیگر از تایمر ها هم زمان را برای ما اندازه گیری می کنند و پس از پایان کار، زمان صرف شده را به ما اطلاع می دهند. برای مثال هنگامی که ما قرار است یک فعالیت را انجام دهیم و می‌ خواهیم بدانیم که انجام آن چه میزان وقت از ما می گیرد، می ‌توانیم از این تایمر استفاده کنیم و پس از پایان فعالیت، زمان انجام آن را از روی تایم مشاهده نماییم.

تنظیم تایمر دیجیتال

همان طور که به صورت غیر مستقیم در پاراگراف های قبل به این موضوع اشاره کردیم، به طور کلی می ‌توان تایمر های دیجیتال را به دو دسته مختلف تقسیم بندی نمود. دسته اول از تایمر ها آن هایی هستند که می‌ توانند برای ما یک زمان را اندازه گیری کنند. اگر بخواهیم به صورت واضح تر به توضیح این نوع تایمر ها بپردازیم می توانیم بگوییم که: پس از تنظیم تایمر دیجیتال که معمولاً این تایمر ها بر روی صفر قرار می ‌گیرند، شروع به اندازه گیری زمان خواهد کرد. این دسته از تایمر ها بیش تر برای اندازه گیری زمان انجام یک فعالیت یا یک کار مناسب هستند و می توانند به خوبی زمانی که ما صرف انجام یک کار یا فعالیت می ‌کنیم را اندازه گیری نمایند.

تنظیم تایمر دیجیتال

دسته دیگر از تایمر های دیجیتال، آن هایی هستند که می‌ توانیم یک زمان مشخص را به آن ها بدهیم و پس از اتمام آن زمان، ما را آگاه سازند. برای مثال زمانی که ما می ‌خواهیم در حدود ۱۵ دقیقه به انجام ورزش بپردازیم، می ‌توانیم این تایمر ها را بر روی دقیقه ۱۵ تنظیم کرده و سپس شروع به انجام فعالیت خود نماییم. بعد از این که ۱۵ دقیقه به پایان برسد، این تایمر ها ازطریق ابزار هایی که برای آگاه‌ سازی افراد دارند، شروع به این کار خواهند کرد. به همین دلیل برای تنظیم تایمر دیجیتال که از این نوع هستند می توان زمان مورد نظر را انتخاب نمود و زمانی که قصد انجام فعالیت کاری را داریم، این تیم را روشن نماییم تا به صورت معکوس از زمان مشخص شده کم نموده و به صفر برسد.

تایمر دیجیتال روزانه

تایمر های دیجیتال در انواع بسیار متفاوت و گوناگون تولید می ‌شوند که ممکن است حافظه ‌ها و ظرفیت ‌های بسیار بالایی هم داشته باشند. با توجه به این که این تایمر های دیجیتال را برای چه کاری می خواهیم مورد استفاده قرار دهیم، باید در تهیه آن ها هم به نکات لازم در مورد همان کار یا فعالیت توجه نماییم. اگر تایمر را برای استفاده در زمان‌ های بسیار بالا نیاز داشته باشیم، باید از تایمر های قوی‌ تر و با حافظه بیش تر استفاده کنیم و اگر تایمر را برای زمان‌ های کوتاه و حتی کم تر از یک ساعت لازم داشته باشیم، می‌ توانیم از تایمر هایی که دارای حافظه و ظرفیت کم تری هستند استفاده کنیم. برای مثال تایمر دیجیتال روزانه یکی از انواع تایمر هایی است که برای مدت‌ های تقریباً بلند مورد استفاده قرار می ‌گیرد.جهت خرید محصولات روشنایی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کالای روشنایی معتبر انواع لوازم روشنایی مانند: انواع چراغ سقفی ، پروژکتور ال ای دی ، چراغ دیواری حیاط ، مهتابی دیواری ، چراغ ال ای دی و ... را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید.  

خرید تایمر دیجیتال

تایمر دیجیتال روزانه را می‌ توان برای بازه های زمانی بلند مدت تنظیم نمود. به این شکل که می ‌توان یک زمان خاص را در روز های آینده مشخص نمود تا تایمر در آن زمان خاص در روزی که فرا می ‌رسد، بتواند ما را آگاه کند. از تایمر دیجیتال روزانه برای یادآوری کار ها و فعالیت هایی که قرار است انجام دهیم، استفاده می ‌کنند که البته برای این کار بسیار وسیله خوبی هم می باشد. اگر چه تایمر ها استفاده فراوانی دارند و در بسیاری از مواقع از دستگاه تایمر دیجیتال به صورت جداگانه استفاده می‌ شود، اما در بیش تر موارد این کار توسط تایمر های دیجیتال موجود در گوشی های همراه انجام می ‌گیرد که یکی از آپشن های خوب این تلفن ‌های همراه می باشد.

تایمر دیجیتال روزانه

جمع بندی

زمان یکی از مهمترین و بهترین دارایی ‌های هر فرد است که باید در استفاده آن بسیار دقت داشته باشد. یکی از مهم ترین وسایلی که افراد می ‌توانند با استفاده از آن زمان خود را در انجام فعالیت ها و کار های مختلف کنترل کنند، تایمر دیجیتال می باشد. این ابزار در زمان‌ های گذشته هم مورد استفاده قرار می گرفته است اما ساختاری ساده تر و سنتی تر داشته است. برای مثال ساعت شنی را می ‌توان یکی از انواع تایمر های دیجیتال دانست که در زمان های گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفته است. تایمر ها در دو دسته اصلی قرار دارند که یا یک زمان خاص به آن ها داده می ‌شود و آن را در نظر می‌ گیرند یا این که زمان انجام یک کار را برای ما محاسبه می ‌کنند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب