کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

تاپ فید

225 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 30 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

غذای مرغ مینا Top Feed پیش از تولید غذا برای پرندگان آزمایش های بسیاری بر روی آن ها انجام می دهد. سرانجام غذایی که تولید می شود به طور کامل آزمایش شده و سالم می باشد. غذای کامل طوطی 750 گرم به صورت ترکیبی تهیه شده است. این غذا از مواد خوراکی به همراه پلت های بالانس و ریز مغذی های غنی شده و ضروری ترکیب شده است. این غذا ها ضمن پژوهش های انجام شده برای تامین نیاز بند پرنده طراحی گشته و به تنهایی می تواند همه نیاز های پرنده را تامین کند. افزون بر این این غذا با انواع مواد افزودنی مانند مولتی ویتامین ها و مکمل های غذایی غنی شده و شما را از تامین جداگانه آن ها برای پرنده بی نیاز می کند. البته می توانید برای موثر بودن در کنار این غذا، از میوه ها و سبزیجات تازه نیز بهره بگیرید. بر روی هر بسته میزان مصرف نیز نوشته شده است.

تاپ فید طوطی برزیلی

تاپ فید طوطی برزیلی، خوراکی است که به طور کامل پلت شده و از جمله محصولات بسیار باکیفیت و قابل توجه برند تاپ فید برای مصرف طوطی برزیلی جهت حفظ سلامت و رنگ پر این پرنده است که با توجه به تحقیقات انجام شده برای تأمین نیاز‌ها و ریزمغذی ‌های طوطی برزیلی فرموله و تهیه شده است و به تنهایی قادر است نیازهای پرنده را تأمین کند و آن را از مصرف مازاد مولتی ویتامین ها و دیگرمکمل های خوراکی بی نیاز کند. اگر تمایل داشته باشید، می توانید همراه با این دان مخصوص، از میوه و سبزی تازه نیز استفاده کنید. محتویات این دان از مقادیر :

  • پروتئین خام ۱۴ %
  • چربی خام ۴ %
  • فیبر خام ۳/۵ %
  • رطوبت۱۰ %

تشکیل شده است. روش مصرف به این شکل است که مقداری از این غذای پرنده تاپ فید را در ظرف خوراک پرنده بریزید، اگر طوطی برزیلی قبلا از این نوع خوراک استفاده نکرده، در ابتدا مقدار کمی از آن را برای پرنده در ظرف قرار دهید و تا قبل از تمام کردن آن، از افزودن مجدد خوراک اجتناب کنید.

تاپ فید طوطی برزیلی

غذای تاپ فید عروس هلندی

غذای پلت شده مورد علاقه عروس هلندی، که متناسب با نیازهای روزانه آن با اسید های آمینه، ویتامین‌ها و غیره متعادل و تهیه شده است و می ‌تواند به تنهایی همه نیازهای این پرنده را تامین کند و آن را از استفاده مازاد مولتی ویتامین‌ها و دیگر مکمل‌های غذایی بی ‌نیاز کند. همچنین می توانید همراه با این دان ویژه از میوه و سبزی تازه نیز بهره بگیرید. عروس هلندی مثل هر موجود دیگری برای حفظ سلامت خود باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشد. تاپ فید با تولید این دان در تامین مواد غذایی و ریز مغذی های پرندگان نقش بسزایی ایفا کرده است. این دان دارای مواد زیر است:

 پروتئین خام ۱۴ %

چربی خام: ۴ %

فیبر خام: ۳/۵ %

رطوبت: ۱۰%

تاپ فید

پلت خرگوش تاپ فید

خوراک کامل پلت شده برای مصرف اختصاصی خرگوش است که ضمن پژوهش های انجام شده برای تأمین نیاز ‌ها، حفظ سلامت، تقویت ناخن ‌ها و دندان ‌های خرگوش فرموله و تهیه شده است. در تولید این تاپ فید، از مواد طبیعی، مواد انرژی زا و محصولات گیاهی با کیفیت، استفاده شده است. این غذا با فرمولاسیون مخصوص برای خرگوش تولید می‌ گردد. این فرمولاسیون با مطالعات و با هدف فراهم نمودن نیاز‌ها و حفظ سلامت خرگوش تهیه و تولید شده است. در تولید این غذا، از مواد طبیعی، مواد مقوی و محصولات گیاهی باکیفیت، استفاده شده است. این دان دارای پروتئین خام: ۱۵ % ، چربی خام: ۳ % ، فیبر خام: ۲۰ % ، رطوبت: ۱۰ %. می باشد و طریقه مصرف به این شکل است که ظرف خوراک خرگوش را پر کنید و اگر تمام شد فقط یکبار در روز ظرف را دوباره پر کنید. برای خرید غذای پرندگان و جوندگان می توانید تمامی محصولات این برند و لوازم حیوانات خانگی خود را از فروشگاه پت شاپ به صورت حضوری یا پت شاپ آنلاین تهیه فرمایید

جمع بندی

تاپ فید یکی از برندهای معتبر ایرانی است که در زمینه تولید مواد غذایی مرغوب برای حیوانات و پرندگان فعالیت می کند. برای تولید دان برای پرندگان تحقیقات لازم را انجام می دهد و متناسب با آن پرنده غذایی تولید می کند تا ضمن حفظ سلامت آن، انواع ریزمغذی ها و مواد طبیعی را به بدن آن ها برساند. از جمله پرندگان و حیواناتی که این برند را برای آن ها غذا تولید می کند می توان به مرغ مینا، طوطی برزیلی، عروس هلندی، خرگوش و غیره اشاره کرد. همچنین می توانید در کنار غذای کامل و پلت شده به این حیوانات از میوه و سبزیجات تازه نیز استفاده کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب