کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بیچون فرایز

316 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 24 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیچون فرایز، یکی از نژاد های سگ هایی است که بسیار بازیگوش و زیبا هستند و مناسب نگهداری در خانه می باشند. قطعا شما هم در بسیاری از مکان ها این سگ را دیده اید. این سگ ها آنقدر با مزه هستند، که دل هر آدمی را می برند. این سگ ها شبیه به سگ های پامرانین و مالتیز دارند؛ ولی از نظر بازیگوشی و نشاط و سرحالی از این سگ ها بهتر هستند. این سگ ها به سرعت با همنوعان خود ارتباط می گیرند و سگ های گوشه نشین و بی تحرکی نیستند و می توانند ارتباط خوبی با بچه ها در هر خانواده ایجاد کنند. بیچون فرایز ها، یکی از بهترین انتخاب ها برای شمایی که می خواهید سگ خوب خریداری کنید هستند. این سگ ها را می توانید از فروشگاه پت شاپ معتبر و فروشگاه اینترنتی پت شاپ خریداری کنید.

بیچون فرایز

بیشون فرایز

سگ بیچون فرایز یکی از سگ هایی است، که به سگ پفکی و عروسکی معروف است و تو دل برو ترین سگ دنیا به حساب می آید. بیچون فرایز، یکی از سگ های پر انرژی است و تحرک زیادی دارد. در اصل باید این موضوع را هم اضافه کنیم، که این سگ در از کشور اسپانیا آمده است. این سگ بدن کوچکی دارد؛ اما این به این معنی نیست که باید همیشه در کنار خود نگهدارید و شدیدا از آن مراقبت کنیم؛ زیرا این سگ ها با مراقبت زیاد خجالتی بار می آیند. این سگ ها جزو از سگ های هوشیار و نگهبان کوچک به حساب می آیند، که البته خصویت جنگجویی ندارند و با همه زود دوست می شوند و از نظر ارتباط گیری با دیگر سگ ها بسیار خوب هستند.  

بیشون فرایز

قیمت سگ نژاد بیچون فرایز

در بالا به صورت کامل در ارتباط با سگ های بیچون فرایز توضیح دادیم و شما فهمیدید که این سگ ها از حساسیت بسیار زیادی برخوردارند و سگ های مهربان بازیگوش و تو دل برویی هستند. برای خریداری این نوع از سگ ها راه های زیادی وجود دارد، که شما می توانید برای خرید این سگ ها از هر کدام از این راه ها استفاده کنید.  یکی از این روش ها خرید غیر حضوری بیچون فرایز است، که شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر از سایت های فروش این سگ، آن ها را خریداری کنید؛ البته باید دقت داشته باشید از سایت هایی خریداری کنید، که تست های سلامت را روی این سگ ها انجام دهند. بعضی از این سایت ها این تست را انجام نمی دهند؛ پس هنگام خرید مراقب باشید. راه دوم خرید حضوری از مراکز معتبر است، که مراکز بسیار زیادی درکشور ما هستند، که بیچون فرایز را به فروش می رسانند.

بیچون فرایز بالغ

بیچون فرایز یک سگ سفید رنگ است. این سگ باهوش علاقه زیادی به دیده شدن دارد و دوست دارد که مورد توجه اطرافیان قرار گیرد. از آنجایی که این سگ ها هوش زیادی دارند، شما می توانید به راحتی رفتار های خوب را به آن ها آموزش دهید. این سگ ها حتی در دورانی که بالغ می شوند، جسه کوچکی دارند و بسیار پر تحرک و بازی گوش هستند. البته باید این را هم اضافه کنیم، که بیچون فرایز علاقه زیادی به بازی کردن با کودکان را دارد؛ پس می تواند همراه خوبی برای فرزندان شما باشد. یکی از مزیت های بیچون فرایز که باعث می شود طرفدار زیادی پیدا کند، موریزی بسیار کم این سگ است؛ که معمولا برای کسانی که از سگ ها نگه داری می کنند این یک مشکل اساسی به حساب می آید. 

بیچون فرایز بالغ

بیچون فرایز قهوه ای

در بالا شما را با سگ های بامزه بیچون فرایز و تربیت سگ بیچون فرایز آشنا کردیم. این سگ ها همان طور که گفتیم دارای موهای فر هستند و جسه کوچکی دارند و بهترین گزینه برای افرادی هستند، که در خانه از سگ نگهداری می کنند. معمولا سگ های بیچون فرایز به رنگ سفید هستند؛ اما برخی از آنها را با رنگ کرمی و طوسی و قهوه ای هم یافت می شوند. این سگ ها سگ های شاد و پر تحرکی هستند، که می توانند دل هر کسی را ببرند. بیشتر کسانی که به این سگ علاقه دارند، بیشتر رنگ های سفید آن ها را انتخاب می کنند؛ اما رنگ قهوه ای و کرمی آن ها هم طرفداران زیادی دارند.

بیچون فرایز قهوه ای

غذای سگ بیچون فرایز

یکی از مهمترین عاملی که در رشد سگ های بیچون فرایز تاثیر دارد، غذای آن ها است. شما باید برای سگ خود غذا های مفید و سالمی تهیه کنید و برای آن ها یک برنامه غذایی درست انتخاب کنید. انتخاب غذای سگ به میزان تحرک و سن و ساختار بدن آن ها بستگی دارد. سگ ها هم همانند انسان ها، چاق می شوند و این موضوع به این دلیل اتفاق می افتد، که شما در روز چند بار به آن ها غذا می دهید. شما می توانید مقدار غذایی که برای سگتان می گذارید را کم تر کنید؛ تا سگتان دچار مشکل نشود. بهتر است برای برنامه غذایی سگتان با مشاور تغذیه سگ، در ارتباط باشید تا یک برنامه غذایی سالم را برای سگ شما بنویسد. برای خرید وسایل سگ خانگی مانند: تشویقی سگ  ، پد بهداشتی سگ و... می توانید این کار را به راحتی از پت شاپ سگ حضوری و پت استور اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

غذای سگ بیچون فرایز

جمع بندی

شما در اینجا با خصوصیات کلی سگ های بیچون فرایز آشنا شدید و اگر سگ شما از نژاد بیچون فرایز است، باید در مورد تربیت و خصوصیات رفتاری و تغذیه آن ها به صورت کامل تحقیق کنید. امیدوارم این مقاله به شما برای نگهداری از سگتان کمک کرده باشد. شما می توانید برای خرید این مدل از سگ ها به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و این سگ ها را سفارش دهید .  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب