کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بیمه آتش سوزی

412 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 27 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیمه آتش سوزی، همانطور که از اسمش مشخص است؛ مربوط به جبران خسارت های ناشی از آتش سوزی می شود. حوادث طبیعی، یکی از دردناک ترین اتفاقاتی است که می تواند برای ما اتفاق بیفتد. و به طور مشخص است، این حوادث طبیعی هستند و ما نمی توانیم جلوی آن ها را بگیریم و علم هم در آن حد پیشرفت نکرده که بتواند جلوی این اتفاقات را بگیرد؛ آتش سوزی را هم می توانیم در دسته حوادث طبیعی قرار دهیم. بیمه آتش سوزی، خسارت های وارد شده به محلی که آتش گرفته را پرداخت می کند و خسارت وسایل از بین رفته را می دهد؛ اما فقط خسارت محلی که در آن آتش سوزی رخ داده را می دهد، نه خود افراد را.برای خرید آنلاین بیمه می توانید از طریق وب سایت های معتبر بیمه انواع بیمه مانند : بیمه تکمیلی ، بیمه ورزشی ، بیمه شخص ثالث ، بیمه عمر و .. را به راحتی خرید کنید و از شرایط هر کدام با خبر شوید.

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی معلم

اگر اطلاعاتی راجع به بیمه داشته باشید؛ حتی اگر این اطلاعات بسیار کم و محدود باشند؛ نمی شود گفت که اسم بیمه معلم را نشنیده باشید. بیمه معلم هم جزو یکی از بیمه قدمت دار به حساب می آید، که در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرد. بیمه معلم جزو بهترین شرکت های بیمه، در کشور به حساب می آید؛ که دارای پنجاه شعبه در سرتا سر کشور می باشد. بیمه آتش سوزی، در بیمه معلم وجود دارد؛ و این را هم باید بدانید که بیمه آتش سوزی معلم، تمامی خسارت های ناشی از برخورد صاعقه، انفجار و حریق را پرداخت می کند. امروزه بیمه معلم نظر مردم را به خود جلب کرده است و دلیل آن هم خدمات ارزشمند آن است.

بیمه آتش سوزی معلم

بیمه آتش سوزی ایران

همانطور که می دانید بیمه آتش سوزی، میتواند به شما کمک زیادی کند و یکی از بیمه هایی است، که شما را از نگرانی در رابطه با خسارت های مالی در زمان آتش سوزی در می آورد. بیمه ایران جزو یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه، در کشور به حساب می آید. شهرت بیمه ایران در کشور بسایر زیاد است؛ و دلیل آن هم خدمات با ارزشی است که در این سال ها در اختیار مردم عزیز کشورمان گذاشته است؛ و بیمه آتش سوزی هم یکی از آن دسته بیمه هایی است، که شامل بیمه ایران هم می شود. معمولا بیمه آتش سوزی بیمه ایران، به مدت یک سال تمدید می شود؛ ولی اگر شما از بیمه درخواست کنید، می توانید آن را بیشتر یا کم تر از یک سال هم تمدید بفرمایید.    

بیمه آتش سوزی ایران

خدمات پوششی بیمه آتش سوزی

قطعا قبل از اینکه بخواهیم از خدمات بیمه استفاده کنیم سوالاتی در ارتباط با بیمه در ذهنمان به وجود می آید؛ که این سوالات می تواند در مورد این باشد، بیمه ای که از آن می خواهیم استفاده کنیم، شامل چه خدماتی می باشد و چه مواردی را پوشش می دهد. در رابطه با بیمه آتش سوزی که در اکثر شرکت های بیمه یکسان است؛ می توان به چند مورد اشاره کرد که  بیمه های آتش سوزی حوادثی از قبیل آتش سوزی و صاعقه و انفجار را تحت پوشش قرار می دهند و خسارت های این حوادث را پرداخت می کنند و خیالتان را از بابت این موارد راحت میکنند.

بیمه آتش سوزی به چند دسته تقسیم می شود؟

بیمه اتش سوزی، انواع مختلفی دارند و از نظر محلی که در آن آتش سوزی رخ داده، به چند دسته تقسیم می شوند؛ برای مثال بیمه آتش سوزی منازل مسکونی، که خسارت هایی وارده به اساسیه منزل و خدمات پاکسازی منزل را تحت پوشش قرار می دهد؛ یا بیمه آتش سوزی صنعتی، که شامل خسارت های وارده به کارخانه ها و وسایل و ماشین آلات موجود در کارخانه ها را می پردازد؛ و یا بیمه آتش سوزی مغازه و غیر صنعتی که شامل مواردی همچون، اساسیه مجتمع های تجاری و اداری و دکوراسیون های به کار برده شده در این مجتمع ها می شود. این مواردی که گفته شد به بیمه آتش سوزی تعلق می گیرد.

بیمه آتش سوزی به چند دسته تقسیم می شود؟

اعتبار بیمه آتش سوزی چه مدت است

معمولا اعتبار بیمه آتش سوزی، بستگی به درخواست متقاضی دارد؛ که می تواند یک سال باشد یا چند سال یا حتی می تواند کمتر از یک سال هم باشد؛ و البته این مدت زمانی که گفته شد، بستگی به وضعیت مالی متقاضی بیمه هم دارد؛ که برای مثال اگر بخواهید از بیمه آتش سوزی بلند مدت استفاده کنید باید هزینه بیشتری نسبت به سایر بیمه ها بپردازید. البته خدمات این بیمه های بلند مدت هم از دیگر بیمه ها بیشتر است؛ که باید این را هم بدانید هر سال به هزینه پرداختی برای این بیمه ها با توجه به بالا و پایین شدن تورم اضافه می شود. پس باید این را هم در نظر بگیرید، که آیا می توانید هزینه های آن را پرداخت کنید یا نه. ما به شما توصیه می کنیم، که مدت زمان بیمه خود را یکساله تمدید کنید؛ زیرا با این کار دیگر نیاز نیست هزینه زیادی پرداخت کنید و در پرداخت آن به مشکل بر بخورید.برای خرید آنلاین بیمه می توانید از طریق وب سایت های معتبر بیمه انواع بیمه مانند : بیمه آتش سوزی ، بیمه خدمات درمانی ، بیمه زنان خانه دار ، بیمه بدنه خودرو و .. را به راحتی خرید کنید و از شرایط هر کدام با خبر شوید.

 

اعتبار بیمه آتش سوزی چه مدت است

سخن پایانی

بیمه آتش سوزی را به صورت کامل برای شما شرح دادیم؛ پس اگر نگران این هستید که ضرر های مالی که در مواقع آتش سوزی به شما وارد می شود را چگونه پرداخت کنید؛ همین حالا نسبت به بیمه آتش سوزی منزل خود اقدام کنید. چون فردا دیر است و حادثه خبر نمیکند؛ شما نمیدانید که ممکن است فردا یا حتی یک ساعت بعد چه اتفاقی بیفتد؛ پس برای بیمه منزل خود معتل نکنید. همچنین برای اینکه بتوانید از بیمه خود استعلام بگیرید؛ سایت های تحت پوشش بیمه مرکزی برای شما این کار را آسان کرده است و شما میتوانید با چند کلیک از بیمه آتش سوزی خود استعلام بگیرید .

  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب