کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بوشن

409 بازدید
درج شده در روز شنبه, 22 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بوشن تبدیل

بوشن تبدیل از چدن ریخته می شود و قطر دو سر آن تفاوت دارد و برای اتصال دو لوله با قطرهای گوناگون به کار می رود.

بوشن و نیم بوشن

بوشن کوپلینگ کامل جهت اتصال لوله‌ های با قطر کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. انتهای این قطعه می‌تواند به شکل دنده‌ای یا ساکت ولد باشد. نیم بوشن (هاف کوپلینگ) نیز برای لوله ‌های با اندازه کوچک به کار می رود و فقط یک سمت آن به صورت دنده‌ای و یا ساکت ولد می باشد.

 قیمت بوشن

قیمت این قطعه ها با توجه به کیفیت بالای این اتصالات بسیار مناسب است. انواع بوشن در فروشگاه های مختلف موجود هستند و هر کس با توجه به نیاز خود می توان آن را به راحتی تهیه کند.

انواع بوشن

بوشن به وسیله برندهای گوناگون در انواع فلزی و پلاستیکی تولید می گردد که هر کدام از آن ها مزایای خاص خود را دارند. یکی از بهترین روش هایی که به جای عملیات جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد, بهره گیری از این قطعه است. از انواع این قطعه می توان به بوشن جوشی و بوشن گالوانیزه ( پیچی یا دنده ای سفید) اشاره کرد.

 بوشن یکسر مغزی

بوشن یکسر مغزی UPVC از یک سر بیرون دنده برخوردار است و اغلب در تصفیه خانه ها جهت اتصال به جنس های غیر از UPVC، مانند لوله و اتصالات فلزی وگالوانیزه و برنجی، که داخل دنده هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

بوشن

بوشن مسی

این قطعه مسی یکی از انواع  اتصالات مسی است که در تاسیسات و لوله کشی به دلیل خصوصیات بی مانند آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بوشن مسی در انواع گوناگون نظیر بوشن تبدیلی، بوشن ساده و بوشن روپیچ تو پیچ تولید و به بازار عرضه شده است. مقاومت این قطعه مسی در مقابل زنگ زدگی در تماس با آب و بخار آب باعث شده تا در آبرسانی بسیار استفاده شود. این قطعه مسی افزون بر لوله کشی در فن کویل ها، تاسیسات، موتور خانه ها و شوفاژخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و ببیشترین ضریب انتقال حرارت را دارد و این مزیت جزء مزیت های مهم و بزرگ بوشن های مسی است.

بوشن گالوانیزه

بوشن گالوانیزه به شکل دنده ای و به دو نوع سفید و سیاه تولید و در صنایع آب، گاز، بخار، هوا و دیگر صنایع استفاده می شود. این بوشن جهت اتصال آسان به کار می رود. این قطعه گالوانیزه به انواع مختلفی چون گالوانیزه سفید، سیاه، سرد، گرم تقسیم بندی می شود. از دیگر اتصالات گالوانیزه بر اساس نوع ساخت می توان به زانو گالوانیزه، سه راه گالوانیزه، چپقی گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، تبدیل گالوانیزه، لوله گالوانیزه و  مهره ماسور گالوانیزه اشاره کرد.

این قطعه گالوانیزه یک قطعه استوانه ای از اتصالات گالوانیزه است که دوسر آن از داخل به صورت ماده گی رزوه شده است، و جهت متصل نمودن دو لوله گالوانیزه به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های گالوانیزه ای که در چاه به منظور انتقال آب از داخل چاه به بیرون به کار می روند، لوله گالوانیزه هستند و معمولا اندازه آنها 5 اینچ یا 6 اینچ است که جهت اتصال این لوله ها به یکدیگر از بوشن استفاده می گردد و این قطعه ها اغلب به صورت سفارشی تولید می شوند، این قطعه ها از جنس فولاد بوده و پس از رزوه شدن گالوانیزه شده و برای اتصال لوله ها به هم قابل استفاده می باشند.برای دریافت خدمات بهترین لوله و اتصالات ساختمانی می توانید از طریق وب سایت پخش لوله و اتصالات ساختمانی انواع خدمات لوله و اتصالات را دریافت کنید و از قیمت اتصالات ساختمانی با خبر شوید.

بوشن استیل

بوشن استیل یک قطعه استوانه تو خالی است که از داخل دنده شده و این وصاله برای اتصال دو لوله هم قطر و در امتداد هم به کار می روند.

 بوشن تبدیلی

یکی از انواع این قطعه ها، بوشن های تبدیلی می باشند که به آن ها Reducer Coupling نیز گفته می شود. ردیوسرکوپلینگ یا بوشن تبدیل جهت اتصال لوله های با قطر پایین مورد استفاده قرار می گیرد. بوشن تبدیلی دنده ای از دو جهت رزوه شده اند و به لوله پیچ می گردند.

بوشن تبدیل

 بوشن چیست

بوشن قطعه ای است که در عین سادگی کاربرد زیادی در صنعت دارد که دو لوله را در مسیرهای لوله کشی به هم متصل می کند. در مجموع اتصال لوله ها در مسیر با عملیات جوشکاری صورت می گیرد. اما این امر موجب می شود در صورت بروز مشکل امکان تعویض لوله آسیب دیده دشوار شود. به همین علت از قطعه ای به نام بوشن استفاده می گردد. از جمله فواید بهره گیری از این قطعه، امکان تعویض و برطرف نمودن مشکل به شکل سریع و راحت است. بوشن قطعه ای استوانه ای شکل است که در دو سمت از قسمت داخل رزوه شده است. این رزوه کاری با توجه به روزه روی لوله های خط انجام می گیرد، یعنی باید گام دنده ها در  گام دنده ها در روی لوله ها برابر باشد.

جمع بندی

بوشن یکی از اتصالات بسیار کاربردی می باشد که جایگزین بسیار خوبی برای عملیات جوشکاری است و به وسیله آن خیلی راحت لوله ها را به یکدیگر متصل می کنند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب