کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بهترین مکمل

399 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 30 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بهترین مکمل

استفاده از بهترین مکمل های بدنسازی، بر روی عملکرد ما و تقویت سیستم ایمنی بدنمان بسیار موثر است. این که شما در هنگام تمرین، قبل از تمرین و بعد از آن، از چه مکملی برای تقویت خود و تامین انرژی از دست رفته تان مصرف می کنید، بسیار مهم است .شما با استفاده از انواع پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می توانید انرژی مورد نیاز خود را بدست آورید و در کنار ورزش و تمرین مناسب، به آن فرم بدنی ایده آلی که در نظر دارید، برسید. در طول سال های گذشته پیشرفت بسیاری در تولید بهترین و با کیفیت ترین مکمل های بدنسازی حاصل شده است. اسید هاي‌ آمینو شاخه دار «BCAAs» سه آمینو اسید هستند که از لحاظ ساختار به هم شباهت دارند. برای افرادی که قصد گرفتن رژیم دارند، ضروری می باشند.

بهترین مکمل برای عضله سازی

شناخته شده ترین مکمل دنیای بدنسازیف کراتین می باشد. کراتین موجب بالا رفتن قدرت خروجی از عضلات شما می‌ شود. شما قادر خواهید بود وزنه ‌های سنگین‌تری را حمل کنید و مدت زمان زیادی را به تمرین بپردازید. به مرور زمان با بلند کردن وزنه ‌های سنگین‌تر از حد معمول شما به افزایش اندازه عضلانی دست خواهید یافت. محبو‌ب‌ترین کراتین نوع پودری مونوهیدرات آن می باشد. این نوع از کراتین را با یک نوشیدنی شیرین مانند آبمیوه مخلوط و میل کنید. به این شکل کراتین بیشتری را جذب بدن شما می شود.

بهترین مکمل برای حجم

مکمل های بدنسازی هرکدام بر طبق مواد سازنده شان برای هدف خاصی استفاده می ‌شوند. در ورزش بدنسازی مصرف مکمل یک تخصص و دانش به شمار می رود و باید اطلاع داشته باشید که کدام مکمل های بدنسازی شما را به هدفتان نزدیک می کند. در مجموع مکمل ‌هایی که جهت استفاده در دوره حجم معرفی می ‌شوند شامل موارد زیر می باشند:

 • کراتین
 • گینر
 • آمینو اسیدها
 • امگا3
 • Zma
 • بوسترهای تستسترون

بهترین مکمل های ساخت ایران

ساخت و تولید مکمل ‌های بدن‌ سازی در ایران توسط شرکت‌ های گوناگونی از دیرباز تا به حال انجام می شود. مکمل ‌هایی که در ایران ساخته می شوند به دودسته تقسیم می شوند:

 • مکمل بدن ‌سازی ایرانی که با مواد اولیه تولید داخل ساخته و بسته ‌بندی ‌شده و سپس روانه بازار می شوند.
 • مکمل‌ هایی که مواد اولیه آن ‌ها به‌ صورت فله‌ای با مجوز وزارت بهداشت وارد ایران شده و پس از بسته ‌بندی به بازار عرضه می شوند.

بهترین مکمل برای افزایش وزن

اگر به دنیال چاقی هستید و با روش های دیگر به این هدف خود نرسیدید، بهتر است از مکمل استفاده کنید. یکی از موارد مهم که می تواند روی چاقی و افزایش وزن شما موثر باشد و در خرید مکمل بدنسازی نیز تاثیر دارد، سن، جنسیت، مدت زمان ورزش، نوع ورزش وغیره می باشد. با توجه به این موارد می توانید از پودر پروتئین برای چاقی، مکمل های افزایش وزن و حتی مکمل های غذایی و خانگی مصرف نمایید. از انواع مکمل برای افزایش وزن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گینر
 • پروتئین وی
 • کراتین
 • گلوتامین
 • کافئین

بهترین مکمل برای افزایش حجم عضله خشک

حجم خشک در بدنسازی یک اصطلاح است که در بین بدنسازان رایج شده است. این اصطلاح یعنی برخورداری از حجم عضلانی ایده آل در کنار کات عضلانی می باشد. همه بدنسازان در پی دستیابی به بهترین نتایج در بدنسازی هستند و می ‌توان یکی از بهترین نتایج را دست یافتن به بدنی عضلانی در عین حال کات شده و بدون چربی دانست. افزایش حجم عضلات از جمله خواسته های مهم همه بدنسازان است. فعال سازی رویه متابولیسم علاوه بر کمک به روند کالری سوزی شما، باعث می شود تا سبک زندگی سالم‌تری نیز داشته باشید. بهترین مکمل بدنسازی برای حجم خشک می بایست یک سری ویژگی های متمایز کننده داشته باشد. مکمل ‌هایی که باید از ویژگی های مناسب برخوردار باشد تا بتوان برای داشتن بدنی متناسب و عضلانی تلاش نمود. این مکمل‌ها باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • پروتئین بالا
 • پروتئین باکیفیت
 • حداقل چربی
 • حداقل کربوهیدارت
 • داشتن انواع مینرال ها
 • مولتی ویتامین‌ها

 

بهترین مکمل برای افزایش حجم بدون چربی

کراتین از جمله مکمل های عالی برای افزایش حجم بدون چربی می باشد، این مکمل ظرفیت فسفاژن را افزایش می دهد. کراتین فسفات، سیستم انرژی، در افزایش ظرفیت فعالیت بی هوازی شما بسیار موثر است. در واقع جهت تقویت استقامت عضلانی و تسریع ریکاوری بین ست ها سودمند است.برای خرید مکمل می توانید از طریق داروخانه های آنلاین انواع مکمل مانند : مکمل افزایش قد ، پروتئین وی ، مکمل چاقی ، قرص آمینو ، مکمل گینر و... قیمت آن ها را مشاهده کنید و مکمل ایرانی و خارجی اصل را خریداری کنید.

بهترین مکمل بدنسازی برای افراد لاغر

بهترین مکمل بدنسازی برای افراد لاغر مکملی است که کالری و انرژی بالایی مهیا نماید تا این افراد بتوانند خیلی زود وزن بگیرند. از جمله مکمل های بدنسازی که افراد لاغر می توانند استفاده کنند، عبارتند از، پروتئین وی، کراتین، گینرها، گلوتامین، ویتامین D.

بهترین مکمل برای حجم بازو

افزایش حجم عضلات فرآیندی سخت و مهم است و شیوه های دستیابی به حجم بیشتر برای افراد با تیپ های بدنی و ژنتیک های گوناگون تفاوت زیادی دارد، به عنوان مثال مکمل کراتین برای افراد لاغر و اکتومورف گزینه بسیار مناسبی جهت افزایش حجم است، اما همین مکمل برای افرادی که بدنی اب دار و چرب دارند اصلا گزینه مناسبی نیست، بدین منظور شما می بایست قبل از شروع یک دوره مصرف مکمل های بدنسازی با نوع بدن خود آشنا شوید و هدفتان از تمرین کردن را معین نمایید. برای رشد در بدنسازی نباید تنها به مصرف مکمل تکیه کنید، بلکه مهم تر از آن تغذیه اصولی و تمرین مناسب و استراحت کافی است.

جمع بندی

مکمل برای افرادی که قصد دارند بدن حجیمی داشته باشند و از عضلات نیرومندی برخوردار باشند، ضروری است. البیته در کنار آن باید از رژیم غذایی مناسبی نیز بهره مند گردند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب