کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بهترین منابع کنکور

610 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 25 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کنکور یکی از مهمترین آزمون های تحصیلی به شمار می رود و معمولا داوطلبان تلاش می کنند تا با صرف هزینه های مالی و معنوی نتیجه مورد نظر را بدست بیاورند. یکی از مواردی که در این مسیر به شما کمک می کند تا به نتیجه برسید استفاده از بهترین منابع کنکور است. همانطور که می دانید منابع زیادی در دسترس هستند و شما تنها وقتی می توانید در این آزمون موفق شوید که بدانید باید از چه منابعی استفاده کنید. برای آشنایی با بهترین منابع کنکور می توانید از موسسات معتبر در این زمینه مشاوره بگیرید. به این نکته توجه داشته باشید که مطالعه زیاد در این مسیر به موفقیت شما کمک نمی کند، بلکه شما باید روش های درست مطالعه را بیاموزید. اگر مطالعات شما هدفمند نباشد، به زودی در سیلی از داده ها غرق می شوید و همین امر شما را سردرگم و خسته می کند. بنابراین اگر می خواهید که به نتیجه دلخواه خود برسید ، بهتر است با کسانی که قبلا این مسیر را پیموده اند در ارتباط باشید و از مشاوره های آن ها بهره مند شوید. اینکار به شما کمک می کند تا از لغزش های این مسیر بپرهیزید.اگر می خواهید انتخاب رشته کنید یا در دروس خود دچار مشکل شده اید می توانید از طریق وب سایت های مشاوره آنلاین تحصیلی و آموزش آنلاین انواع مشاوره مانند: مشاوره تحصیلی کنکور ، انتخاب رشته ، تغیر رشته ، برنامه ریزی تحصیلی و... مشاوره درسی رایگان و غیر رایگان دریافت کنید همچنین با ورود به وب سایت آن ها می توانید از هزینه مشاور درسی انلاین باخبر شوید.

Image

بهترین منابع کنکور 1400

همانطور که می دانید داوطلبان کنکور در رشته های علوم انسانی، علوم تجربی، علوم ریاضی، زبان های خارجه و هنر با یکدیگر به رقابت می پردازند. منابع هر یک از این رشته ها متنوع است. برای دست یابی به بهترین منابع کنکور در هر شته باید با متخصصان آن رشته در ارتباط باشید. در اینجا موضوعی را به تمامی داوطلبان یادآوری می کنیم. برای موفقیت در کنکور شما نباید درس ها را حفظ کنید، بلکه شما باید تلاش کنید مفاهیمی را که در پس هر درس وجود دارد به خوبی یاد بگیرید. اگر شما به صورت مفهومی پیش بروید داده ها برای همیشه در ذهن شما باقی می مانند و به راحتی می توانید از پس هر سوالی بر بیایید. 

بهترین منابع کنکور زیست 

اگر شما داوطلب رشته علوم تجربی هستید، باید بدانید که ضریب درس زیست شناسی در این کنکور بسیار بالا است و در موفقیت شما نقش تعیین کننده ای دارد. بنابراین، اگر می خواهید که در این درس موفق شوید باید به خوبی مطالعه کنید. اولین منبع که به عنوان بهترین منابع کنکور برای درس زیست شناخته می شود، کتاب درسی خودتان است. شما باید به خوبی بر کتاب زیست شناسی خود مسلط شوید، زیرا تمامی کتب کمک درسی از روی همین کتاب تنظیم می شوند. به این موضوع توجه داشته باشید که شما می توانید با نت برداری و طبقه بندی مسائل و موضوعات بر آن ها مسلط شوید. همچنین، در کنار این منبع، شما می توانید از کتب کمک درسی بهره مند بشوید. یکی از مسائلی که به موفقیت شما در کنکور کمک می کند آموختن روش تست زنی است. در کنار مطالعه، باید وقتی را برای تست زدن بگذارید و این مهارت را در خود تقویت کنید. بهتر است مطالعه و تست زدن هم راستا با یکدیگر پیش روند تا شما بتوانید مفاهیمی را که آموخته اید در قالب تست زدن به کار ببرید.
 

Image

بهترین منابع شیمی کنکور

همانطور که می دانید درس شیمی و فیزیک در دو رشته علوم تجربی و علوم ریاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نقش مهمی در موفقیت شما دارند. به ویژه کسانی که قصد دارند در رشته های علوم پزشکی وارد شوند باید بتوانند درصد خوبی در رشته شیمی بزنند. همانطور که در مورد رشته زیست شناسی اعلام کردیم یکی از بهترین منابع کنکور در درس شیمی خود کتاب درسی هستند. همچنین، کتابهای کمک درسی به شما کمک می کنند مفاهیم را بهتر درک کنید. بنابراین، بهتر است مطالعه را از روی کتاب خود شروع کنید و سپس به دنبال کتابهای کمک درسی دیگر باشد.اگر می خواهید انتخاب رشته کنید یا در دروس خود دچار مشکل شده اید می توانید از طریق وب سایت های مشاوره تحصیلی و دوره های آنلاین انواع مشاوره مانند: مشاوره آنلاین انتخاب رشته ، کنکور ، تغیر رشته ، برنامه ریزی تحصیلی و... مشاوره تحصیلی رایگان و غیر رایگان دریافت کنید همچنین با ورود به وب سایت آن ها می توانید از قیمت مشاوره تحصیلی باخبر شوید.

 

بهترین منابع کنکور انسانی 

افراد زیادی داوطلبان کنکور علوم انسانی هستند. یکی از دلایل این امر این است که برای ورود به رشته های پرطرفداری مانند حقوق و روانشناسی باید از طریق کنکور علوم انسانس اقدام کرد. در این رشته دروسی مانند عربی و ادبیات فارسی ضریب بسیار بالایی دارند. در نتیجه داوطلب باید تلاش کند مطالب این دروس را به خوبی بخواند و در آنها تبحر پیدا کند. همانطور که تا به حال متوجه شده اید بهترین منابع کنکور همان کتب درسی هستند که شما در طول سال تحصیلی مطالعه می کنید. بنابراین، هرگز فکر نکنید که کتب دیگر معجزه می کنند و یا مطالبی شگفت آور دارند. راز موفقیت بسیاری از افرادی که در روستاهای دور کنکور می دهند و رتبه خوبی به دست می آورند همین است. آنها کتب خود را با دقت فراوان و به صورت مفهومی می خوانند، در نتیجه می توانند از پس سوالاتی که در کنکور مطرح می شوند بربیایند. در نتیجه، اگر می خواهید به نتیجه قابل قبولی در کنکور برسید، باید ابتدا بر کتب درسی خود مسلط شوید. 
 

Image


جمع بندی 
بهتر است بدانید که روش مطالعه شما نقش بسیار مهمی در موفقیت شما دارد. مرور مطالبی که در روزهای پیشین خوانده اید به شما کمک می کند مغز شما برای خواندن مطالب جدید آماده شود. در نتیجه، بهتر است قبل از آغاز مطالعه مطالب پیشین را مرور کنید. همچنین، ساعات ابتدایی روز بهترین ساعات برای مطالعه هستند. هرگز مطالعه خود را به شب موکول نکنید. در این صورت مغز شما یاد می گیرد که در شب کار کند و در صبح استراحت کند. با توجه به این موضوع که کنکور در صبح برگزار می شود اگر این رویه را ادامه دهید، نمی توانید به نتیجه مورد نظر خود برسید. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب