کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بهترین مرکز آیلتس تهران

27 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 14 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در آزمون آیلتس در کمتر از سه ساعت مهارت های شنیدن، خواندن، نوشتن و مکالمه افراد تست و بررسی می‌شود. نمره هر مهارت از 1 تا 9 است. این آزمون یکی از بهترین راه های سنجش مهارت است زیرا به صورت رو در رو و از روش مکالمه رو در رو برای سنجش مهارت های ارتباطی استفاده می‌شود. آزمون آیلتس توسط متخصصین آزمون زبان در جهان طراحی شده و به صورت دقیق و عادلانه بیانگر سطح مهارت زبان افراد خواهد بود.

دلیل انتخاب بهترین مرکز آیلتس تهران

با توجه به اینکه مقاصد یادگیری زبان متفاوت است آزمون آیلتس در دو گروه آیلتس اکادمیک و آیلتس جنرال برگزار می‌شود. برا ی همین منظور آموزش توسط بهترین مرکز آیلتس تهران اهمیت بالایی دارد. آزمون آیلتس در دو مرحله برگزار می‌شود. در مرحله اول آزمون به صورت کتبی و به مدت 2 ساعت و 40 دقیقه برگزار می‌شود. در آزمون کتبی مهارت های شنیداری، خواندن و نوشتاری ارزیابی می‌شود. مرحله دوم آزمون ارزیابی گفتاری است. در این بخش مهارت صحبت به زبان انگلیسی سنجیده می‌شود. همچنین بخش های مختلف آزمون شامل شنیداری، خواندن و نوشتن به طور کامل در یک روز برگزار می‌شود. آزمون مرحله دوم به فاصله یک هفته قبل یا بعد از آزمون کتبی انجام می‌شود. برای موفقیت در این مراحل باید در بهترین مرکز آیلتس تهران آموزش دید و برای آزمون به سطح خوبی از مهارت دست پیدا کرد.

دلیل انتخاب بهترین مرکز آیلتس تهران

در ادامه شرح مختصری از نحوه تست ها آمده است:

تست Listening: آزمون کتبی با تست مهارت شنیدن شروع می‌شود و شامل 4 قسمت که هر قسمت دارای 10 سوال است طراحی شده و زمان 20 تا30 دقیقه است.

تست Reading: در این بخش نیز40 سوال طراحی شده است سوالات و متون آزمون از کتاب ها، روزنامه ها، جزوه ها و مجلات غیرتخصصی است. در این بخش باید به زمان و سرعت پاسخ دهی با دقت توجه کرد.

تست Writing: برای این بخش که تست نوشتاری صورت می‌گیرد یک ساعت زمان در نظر گرفته می‌شود. روش آزمون در این بخش به این صورت است که دو موضوع به آزمون دهندگان داده می‌شود و متن هایی با حدود150 و 250 کلمه باید نوشته شود.

تست Speaking: در این بخش تست مکالمه که شامل مصاحبه است بین 11 تا 14 دقیقه زمان دارد. بخش اول مصاحبه شامل سوالات شخصی و عمومی و بخش دوم موضوعی به آزمون دهندگان داده می‌شود تا در مورد آن دو دقیقه صحبت کنند. بخش سوم به میزان 4 تا 5 دقیقه مصاحبه گر، در محدوده موضوعی که عنوان شده با آزمون دهنده بحث و تبادل نظر می‌کند.

ویژگی های بهترین مرکز آیلتس تهران

انتخاب بهترین مرکز آیلتس تهران یکی از راه های کسب مهارت و افزایش تسلط در زبان انگلیسی است. موفقیت در آزمون آیلتس برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت و تحصیل دارند از ضرورت و فوریت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل آموزش صحیح و حرفه ای در کنار موارد کیفی دیگر برموفقیت در آزمون موثر خواهد بود. در ادامه برخی ویژگی های بهترین مرکز آیلتس تهران اشاره می‌شود:

برگزاری کلاس های هدفمند

هدفمند بودن کلاس و اینکه در طول ترم چه میزان و چه سطحی از مهارت در کلاس باید کسب شود در ابتدای کلاس و در جلسات ابتدایی باید حتما مشخص باشد تا زبان آموزان از میزان رشد و یادگیری خود مطلع باشند.

داشتن فضای سرگرم کننده

فضایی که در آموزش داده می‌شود بر یادگیری زبان اثر گذار است. آرام بودن، نظم و غیر خسته کننده بودن در بالابردن سطح کیفیت آموزش و یادگیری موثر خواهد بود.

بالا بودن فعالیت زبان آموزان

در برگزاری کلاس باید بین اساتید و زبان آموزان تعامل باشد تا زبان آموزان به مهارت و استفاده کاربردی از زبان انگلیسی و البته کاهش استرس وافزایش اعتماد به نفس دست پیدا کنند.

برگزاری کلاس های هدفمند

کاربردی بودن آموزش

آموزش زبان در کلاس های زبان آیلتس باید کاربردی بوده تا افراد بتوانند در زندگی روزمره، ارتباطات، تحصیل و .. از آن استفاده کنند. این موضوع باعث می‌شود انگیزه و هیجان یادگیری و میزان موفقیت در آزمون آیلتس افزایش پیدا کند.

راهنمایی و مشاوره

تعیین سطح و پیشنهاد سطح مناسب با مقصد و اهداف افراد توسط مشاوران یک ویژگی مهم در مراکز آیلتس است. مشاوره و راهنمایی در پیشرفت و موفقیت بیانگر مسیر مشخص در دستیابی به اهداف زبان آموزان می‌شود.

جمع بندی

آزمون آیلتس و موفقیت در این آزمون برای بسیاری از افراد که درحال مهاجرت، تحصیل در دانشگاه یا کار در یک شرکت خارجی هستند از فوریت و ضرورت ویژه ای برخوردار است. حضور در بهترین مرکز آیلتس تهران سبب می‌شود که زمانی که صرف یادگیری می‌شود به بهترین و مفید ترین شکل صرف شود و افراد به سطحی از مهارت دست پیدا کنند که درآزمون آیلتس نمره بالا و موفقیت را کسب کنند. از این رو انتخاب بهترین مرکز آیلتس در تهران اهمیت ویژه ای دارد.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب