کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بهترین مارک گلوتامین

188 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 20 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بهترین مارک گلوتامین

این اسید آمینه برای فعالیت ‌های ورزشی و هم چنین کارها و حرکاتی که نیازمند استقامت و فشار بدنی زیادی می باشند، بسیار لازم است. گلوتامین در عضله ها ساخته می شود و به وسیله گردش خون به سایر بدن انتقال داده می ‌شود. زمانی که افراد در حال ورزش کردن می باشند، به خصوص ورزش‌ های سنگین و پر استرس مانند بدنسازی، کار با وزنه ها و ورزش های هوازی، سطح گلوتامین موجود در بدن کاهش پیدا می‌ کند. برای این موارد می‌ توان از گلوتامین آماده استفاده نمود که در تهیه و مصرف آن باید به انتخاب بهترین مارک گلوتامین دقت کرده و سعی کنیم آن را از مراکز معتبر تهیه نماییم. چرا که استفاده از گلوتامین با مارک های بی کیفیت می تواند باعث آسیب‌ دیدگی بدن ما شود.

بهترین زمان مصرف گلوتامین

پس از این که افراد با ارزش و کارایی گلوتامین آشنا می ‌شوند و قصد تهیه و مصرف آن را می نمایند، به دنبال آن هستند که بدانند بهترین زمان مصرف گلوتامین چه مواقعی می باشد. گلوتامین دارای خواص زیادی برای بدن ما و به خصوص از عضلات می باشد و هنگام فعالیت های سخت مانند ورزش های سنگین که سطح گلوتامین بدن ما پایین می‌ آید، بهتر است با مصرف گلوتامین این کم بود را جبران نمایم. اما با توجه به این که گلوتامین تنها برای ورزشکاران مصرف نمی‌ شود و خاصیت عضله سازی و انرژی زایی دارد، افراد عادی هم می ‌توانند به مصرف آن اقدام نمایند. البته مانند همه مکمل ‌های غذایی دیگر، بهتر است مصرف گلوتامین نیز با نظر پزشک تغذیه انجام گیرد.

بهترین زمان مصرف گلوتامین

بهترین زمان مصرف گلوتامین را در هنگام خواب یعنی حوالی نیم ساعت قبل از خواب و از طرف دیگر پس از بیدار شدن از خواب و در هنگام صبح می دانند. چرا که وقتی یک فرد حدود ۷ تا ۸ ساعت خوابیده است، بدن او انرژی کافی را در این مدت دریافت نکرده است و استفاده از گلوتامین می تواند بسیار موثر باشد. برای افرادی که ورزش می کنند نیز بهترین زمان مصرف گلوتامین حدود نیم تا یک ساعت بعد از تمرین می باشد. زیرا همان طور که به آن اشاره کردیم، در هنگام انجام فعالیت های سنگین مانند تمرین های ورزشی و حرکات این چنینی، سطح گلوتامین بدن پایین می ‌آید و با مصرف این اسید آمینه در حدود نیم تا یک ساعت بعد از تمرین، می‌ توانیم این کمبود را جبران نماییم.

بهترین گلوتامین برای عضله سازی

به دلیل اهمیت گلوتامین برای بدن و نقش مهمی که در عضله سازی و انرژی زایی ایفا می کند، برند ها و مارک های زیادی سعی به تولید گلوتامین دارند. اگر بخواهیم به بهترین گلوتامین برای عضله سازی اشاره نماییم، می توانیم چند تا از بهترین مارک های تولید این اسید آمینه را به شما معرفی کنیم که دارای کیفیت خوبی هستند و مشتریان و مصرف کنندگان گلوتامین رضایت کافی از آن ها را داشته اند. یکی از انواع خوب آن، پودر گلوتامین ناترند می باشد که دارای خواص زیادی از جمله تقویت بدن و جایگزینی گلیکوژن های از دست رفته، کمک به کاهش چربی های بدن و هم چنین جلوگیری از آسیب رسیدن به عضلات می باشد.

بهترین گلوتامین برای عضله سازی

پودر ال گلوتامین MUSCLEGOLD یکی دیگر از برند های خوب و معتبر در تهیه گلوتامین می باشد که مصرف کنندگان دارای رضایت بالایی در مصرف آن بوده اند. این نوع از گلوتامین نیز دارای ویژگی‌ های خوبی مانند سرعت هضم و جذب بالا، تولید عضله های جدید و ترمیم عضله های آسیب دیده می ‌باشد. کپسول گلوتامین ناترند نیز یکی دیگر از منابع تامین گلوتامین برای بدن می باشد که بر خلاف دو منبع قبل که به صورت پودر بودند، به شکل کپسول مورد مصرف قرار می ‌گیرد. این کپسول های گلوتامین نیز ویژگی هایی از جمله کمک به رفع خستگی، جلوگیری از آسیب دیدگی عضله ها و افزایش قدرت عضله ها را دارا می باشند.برای خرید مکمل می توانید از طریق داروخانه های آنلاین انواع مکمل مانند : مکمل چربی سوز ، گینر ، مکمل غذایی ، قرص آمینو ، مکمل وی و... قیمت آن ها را مشاهده کنید و مکمل ایرانی و خارجی اصل را خریداری کنید.

جمع بندی

گلوتامین یک نوع اسید آمینه در ساخت و بافت پروتئین ها می باشد و می ‌توان گفت فراوان ترین نوع اسید آمینه ای است که در بدن ما وجود دارد. گلوتامین دارای خواص زیادی برای بدن می باشد که از مهمترین آن می ‌توان به عضله سازی و انرژی زایی اشاره کرد. به همین دلیل از گلوتامین در هنگام انجام ورزش های سخت و سنگین برای جبران کاهش گلوتامین موجود در بدن استفاده می شود. بهترین زمان مصرف گلوتامین حدود نیم تا یک ساعت بعد از تمرین و ورزش می باشد. گلوتامین توسط مارک ‌ها و برند های گوناگون و در شکل های مختلفی مانند پودر و کپسول تولید می ‌شود که در هنگام تهیه و مصرف آن، باید به کیفیت آن دقت داشته باشیم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب