Loading List Items...

بهترین مارک ایمپلنت دندان

66 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز دوشنبه, 13 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دندان ها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند و هیچ چیز مانند یک لبخند زیبا نمی تواند به برقراری تعاملات پایدار اجتماعی کمک کند. به همین دلیل توجه به بهداشت دهان و دندان و حفظ زیبایی های دندان از جمله مواردی هستند که تمامی افراد باید به آنها توجه داشته باشند. تصور کنید یکی از دندان های شما افتاده است و شما لبخند می زنید! این موضوع می تواند بسیار ناگوار باشد و حتی زیبایی شما را به چالش بکشد.برای استفاده از خدمات دندانپزشکی می توانید از طریق وب سایت های دندانپزشکی شبانه روزی لیست دکترهای متخصص را مشاهده کنید و از انواع خدمات دنانپزشکی مانند : پروتز دندان ، لمینت دندان ، ایمپلنت دندان ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان ، عصب کشی دندان و ... درخواست خود را ثبت کنید و به راحتی وقت دندانپزشکی خود را ثبت کنید.

دندان ها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند و هیچ چیز مانند یک لبخند زیبا نمی تواند به برقراری تعاملات پایدار اجتماعی کمک کند. به همین دلیل توجه به بهداشت دهان و دندان و حفظ زیبایی های دندان از جمله مواردی هستند که تمامی افراد باید به آنها توجه داشته باشند. تصور کنید یکی از دندان های شما افتاده است و شما لبخند می زنید! این موضوع می تواند بسیار ناگوار باشد و حتی زیبایی شما را به چالش بکشد.

بهترین مارک ایمپلنت دندان

همچنین، دندان افتاده سبب می شود که سن شما بیشتر از سن واقعی تان به نظر بیاید. نگران نباشید! شما با ایمپلنت دندان می توانید جایگزینی برای دندان های از دست رفته خود داشته باشید. بنابراین ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین مارک ایمپلنت دندان چیست! در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در زمینه بهترین مارک ایمپلنت دندان در اختیار شما قرار دهیم!

ایمپلنت دندان چیست؟

قبل از آنکه به موضوع بهترین مارک ایمپلنت دندان بپردازیم، بهتر است نگاهی به روش انجام ایمپلنت داشته باشیم. ایمپلنت فلزی از جنس تیتانیوم است که کاملا با ساختار بدن سازگار است و بدن آن را پس نمی زند. این فلز که شکلی مشابه به پیچ دارد، در داخل استخوان فک گذاشته می شود و پس از مدتی به استخوان فک جوش می خورد و جزیی از دهان می شود. سپس روی آن روکش گذاشته می شود.

دندانپزشکان به این موضوع اشاره می کنند که اگر مراقبت های لازم از دندان به خوبی صورت گیرد، این دندان طول عمر بسیار بالایی خواهد داشت و به افراد کمک می کند تا حس اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابند و بتوانند به خوبی در اجتماع حضور پیدا کنند. در واقع، شما با این روش جدید که اخیر به دنیا معرفی شده است و بسیاری از افراد در سراسر دنیا از این روش استفاده کرده اند دیگر نباید نگران دندان از دست رفته خود باشید!

معرفی بهترین مارک ایمپلنت دندان

همانطور که متوجه شده اید، ایمپلنت فلزی است که داخل استخوان فک قرار داده می شود. بنابراین، انتخاب بهترین مارک ایمپلنت دندان به شما کمک می کند، برای همیشه سلامت دندان های خود را تضمین کنید. در ادامه به معرفی بهترین مارک ایمپلنت دندان می پردازیم.

معرفی بهترین مارک ایمپلنت دندان

ایمپلنت های کره ای

کشور کره به عنوان کشوری پیشرو در صنعت و تکنولوژی همواره محصولات با کیفیت بالا را به بازار عرضه کرده است و بسیاری از خریداران با دیدن نام کره بر روی این محصولات به آنها اعتماد می کنند. این موضوع در مورد ایمپلنت دندان نیز صدق می کند. شرکت های معتبری در کره ایمپلنت دندان تولید می کنند که معروف ترین آنها به شرح زیر هستند:

 • برند Anyone
 • برند  Any Ridge
 • برند NeoBiotech
 • برند Sewon Medix
 • برند Snuc

ایمپلنت های اروپایی

برخی از برندهای اروپایی از بهترین برندهای ایمپلنت در دنیا به شمار می روند و قیمت نسبتا بالایی دارند. اما شما با خرید این محصولات می توانید پکیج کاملی با استاندارد بالا را برای حفظ سلامت دهان و دندان خود به کار ببرید. بهترین مارک ایمپلنت دندان در کشورهای اروپایی متعلق به کشور آلمان، فرانسه و سوییس است.

برند آلمانی برای ایمپلنت دندان

برند Human Tech بهترین مارک ایمپلنت دندان است که طول عمر بسیار بالایی دارد.

برند فرانسوی برای ایمپلنت دندان

برند IDI بهترین مارک ایمپلنت دندان است و بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که محصولات این برند انقلابی در ایمپلنت دندان و حفظ سلامت دهان به شمار می روند. این برند فعالیت خود را در سال 1957 آغاز کرده است و برندی کهنه کار در زمینه تولید محصولات دهان و دندان است.

برند سوییسی برای ایمپلنت دندان

برندهای معتبر زیاد سوییسی وجود دارند که در زمینه تولید ایمپلنت فعالیت می کنند. امروزه، محصولات سوییسی به دلیل کیفیت بالایی که دارند به محصولات پرطرفدار بازار تبدیل شده اند. انواع برندهای معتبر سوییسی برای ایمپلنت دندان به شرح زیر هستند:

 • برند TRI
 • برند Straumann
 • برند SPI
 • برند SIC
 • برند IHDE

برند سوییسی برای ایمپلنت دندان

انواع روکش ایمپلنت

پس از آنکه فلز تیتانیومی که در روند ایمپلنت در دهان گذاشته می شود، به فک جوش می خورد و تمامی مراحل آن طی می شود، قسمت پایانی آن، قرار دادن تاج و یا روکش بر روی ایمپلنت است که سبب می شود دندان ایمپلنت مانند دندان طبیعی به نظر بیاید. روکش ایمپلنت مدل های مختلفی دارد که مهمترین آنها به شرح زیرند:

 • روکش PFM
 • روکش زیرکونیا

علت افتادن روکش ایمپلنت

باید بدانید حتی اگر شما از بهترین مارک ایمپلنت دندان استفاده کنید، اما به موارد احتیاطی در حفظ سلامت دندان توجه نداشته باشید این دندان ممکن است لق شود و بیافتد. به همین دلیل پس از انتخاب بهترین مارک ایمپلنت و انجام آن توسط پزشک متخصص باید به سلامت دهان و دندان خود توجه داشته باشید. دلایل رایج لق شدن ایمپلنت به شرح زیرند:

 • تحلیل استخوان ( که در این صورت باید مکملهای لازم سلامتی مصرف شود)
 • بیماری لثوی ( توصیه می شود قبل از انجام ایمپلنت لثه ها بررسی شوند تا هیچ گونه عفونت و یا بیماری نداشته باشند)

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین مارک ایمپلنت دندان آشنا کنیم. همانطور که متوجه شدید برندهای کره ای، اروپایی ( فرانسوی، سوییسی و آلمانی) و برند Zimmer Biomet از بهترین مارک ها برای ایمپلنت دندان به شمار می روند. شما با انتخاب محصولی با کیفیت و مراجعه به پزشک متخصص می توانید برای سال های طولانی از مزایای وجود ایمپلنت در دهان خود بهره مند شوید و لذت جویدن غذا را احساس کنید!برای استفاده از خدمات دندانپزشکی می توانید از طریق وب سایت های دندانپزشکی شبانه روزی لیست دکترهای متخصص های این رشته مانند: دندانپزشکی عمومی ، دندانپزشکی اطفال ، فوق تخصص دندانپزشکی  را مشاهده کنید و از انواع خدمات دنانپزشکی مانند : کامپوزیت دندان ، لمینت دندان ، ایمپلنت دندان و ... درخواست خود را ثبت کنید و به راحتی وقت دندانپزشکی خود را ثبت کنید.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته