کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بهترین روانشناسان تهران

45 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 29 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خدمات مشاوره بهترین روانشناسان تهران

برای آشنایی از خدمات مشاوره بهترین روانشناسان تهران در ادامه با ما همراه باشید.

خدمات روانپزشکی

روانپزشک یک پزشک دارویی است که در زمینه بهداشت روان، از جمله اختلالات مصرف مواد تخصص دارد. روانپزشکان واجد شرایط ارزیابی جنبه ‌های روحی و جسمی مشکلات روانی هستند. افرادی که در روانپزشکی تخصص دارند غالباً از نظر سایر متخصصان بهداشت و روان و پزشکان از این جهت که باید هم با علوم اجتماعی و هم از نظر علوم زیستی آشنا باشند تفاوت دارند. این رشته فعالیت‌های اندام ها و سیستم‌های مختلف بدن را که توسط تجربیات ذهنی بیمار و فیزیولوژیک عینی بیمار طبقه بندی شده است مطالعه می‌کند. از اواخر قرن ۲۰، رشته روانپزشکی همچنان زیست شناختی‌تر شده و از نظر مفهومی از سایر رشته‌های پزشکی جدا نیست و به‌طورکلی حد فاصل نورولوژی و روانشناسی در نظرگرفته شده است.
روانپزشکان از آنجا که پزشک هستند، روانپزشکان می‌توانند طیف وسیعی از آزمایشگاه های پزشکی و آزمایش های روانشناسی را خواستار شوند یا انجام دهند که همراه با بحث و گفتگو با بیماران، می‌توانند تصویر خوبی از وضعیت جسمی و روانی مراجع دریافت کنند. تحصیلات و آموزشات در حوزه‌ی بالینی آنها را در کشف روابط پیچیده‌ بین بیماری‌های عاطفی و بیماری‌های پزشکی دیگر و همچنین روابط با ژنتیک و سابقه خانوادگی کمک می کند. همچنین روانپزشکان می توانند داده‌های پزشکی و روانشناسی را ارزیابی کنند، تشخیص دهند و برای تهیه برنامه‌های درمانی با بیماران کار کنند. شما برای درمان دارویی بیماری های خود می توانید از خدمات روانپزشکی بهترین روانشناسان تهران بهره ببرید.

مشاوره و خدمات درمانی

مشاوره خانواده و خانواده درمانی

دومین خدماتی که بهترین روانشناسان تهران ارائه می کنند، حل مشکلات خانوادگی، زناشویی و مشاوره ازدواج است. خانواده درمان نوع خاصی از روان درمانی است که بر تغييرات در خانواده متمرکز است و روابط خانوادگی عامل موثری بر احساسات، رفتار و سلامت روانی هر عضو خانواده می داند. در این درمان به جای ملاقات با یک فرد، تمام یا بيشتر اعضای خانواده در روند درمان قرار می گيرند. بطور مثال بسياری از زوج های طلاق گرفته قادر به تمرکز بر روی مسائل مربوط به فرزندان خود نيستند و اگر مراجعه به روانشاسی هم باشد در مورد درگيری های زناشویی و مسائل مربوط به خودشان است. در خانواده درمانی ابتدا تعيين می شود که چه کسی در فرآیند خانواده درمان شود یا اینکه چگونه باید درمان ادامه یابد.
هنگامی که کودکان یا نوجوانان دارای مشکلات روانی باشند معمولا خانواده درمانی به عنوان روش درمانی انتخاب می شود. همچنين خانواده درمانی زمانی که یک عضو خانواده بزرگسال دارای مشکلات روانی قابل توجهی باشد و این مشکلات بر سایر اعضای خانواده تاثير گذاشته باشد انتخاب می شود. به عنوان مثال وقتی که والدین دارای افسردگی مزمن یا مشکلات ناشی از سوء مصرف مواد باشند از خانواده درمانی برای مقابله با تأثيرات در روابط خانوادگی بهره مند شوند و در عين حال همچنين روان درمانی فردی نيز به طور مستقيم به مسائل مربوط به درمان شخصی می پردازند.
 
برای کودکان روانشناسان اغلب جلسات درمانی فردی و خانوادگی را باهم پيشنهاد می دهند. روند درمانی ممکن است برای پدر و مادر در جهت کنترل رفتار، اصلاح شيوه برخورد و تربيت فرزندان باشد. این درمان برای کودکان می تواند شامل مسائلی نظير خودکنترلی، عزت نفس و مهارت های اجتماعی و مهارت های مقابله ای تمرکز داشته باشند.

خدمات روانپزشکی

روان پویشی و روان کاوی

روان درمانی پویشی به معنای پویایی روان یا “ذهن در حرکت” است و بر اساس اصل پویایی روان، عناصر پویای موجود در ناخودآگاه، افکار و احساسات و رفتارهای خودآگاه را تحت تاثیر قرار می دهند. به عبارت دیگر نوعی از روان درمانی که بر اساس اصل پویایی روان بنا شده باشد را روان درمانی “پویشی” یا “تحلیلی” می نامند. روان درمانی پویشی از روانکاوی مشتق شده است. درمانگر روان پویشی بصورت فعالانه تر درگیر بیمار می شود و از نظر هیجانی، بیشتر با حالت های عاطفی بیمار هم نوایی می کند، تصویر او شبیه تصویر درمانگر منفعلی نیست که صورت سنگی دارد، وقتی لازم و مفید باشد، درمانگر پویشی پرحرف است و به سهم خود در این مورد که بیمار او را چطور ادراک می کند توجه دارد.
ویژگی های روان درمانی پویشی طبق تعریف مفهوم سازی فوناگی به این شکل است : مجموعه ای از روان درمانی ها که به طور اختصاصی و عمومی برای اختلالات مختلف و متنوع طراحی شده است و نسبت به ذهنیت انسان و چگونگی تعامل روابط فرد با محیط بیرونی و درونی درکی موشکافانه دارد.
این نوع از درمان دارای طیفی از مداخلات است که یک طرف آن مداخلات حمایتی و همدلانه است و طرف دیگر آن مداخلات ابرازگرانه، بیانی و یا تعبیری است. این نوع درمان به تعارضات ناخودآگاه، بازنمایی های درونی در رابطه ها، معناهای فردی، خاص و پیچیده که متصل به تجارب هستند، می پردازد. لازم به ذکر است خدمات بهترین روانشناسان تهران تنها محدود به موارد بالا نمی شود. بلکه طیف گسترده ای از خدمات اعتباد، نوروفیدبک، مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره های فردی را نیز شامل می شود.

جمع بندی
خدمات بهترین روانشناسان تهران طیف گسترده ای را شامل می شود و تنها برای افراد با مشکلات خاص نیست؛ بلکه همه افراد در هر رده سنی و هر مسئله کوچک یا بزرگی را در بر می گیرد.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب